18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Młoda wdowa...

Halman • 2021-01-12, 02:03

ale chyba z dzieckiem na ręku, ktoś chętny?

na...........pl

2021-01-12, 02:17
O k***a.

Asuritta

2021-01-12, 04:40
kto wsadza dziecko od strony ulicy zamiast od chodnika... dzieci lubią wybiec z fotelika ... ehhh może tutaj niemowlak ale zapięcie go zajmuje czas i kogoś naraża się na stanie na ulicy

bercisko

2021-01-12, 04:51
Ona wybiegła krzycząc przerażona : "Bankomacie, bankomacie nic ci nie jest? Ludzie!Ten gnój zabił mi bankomat!

zdun

2021-01-12, 09:17
Asuritta napisał/a:

kto wsadza dziecko od strony ulicy zamiast od chodnika... dzieci lubią wybiec z fotelika ... ehhh może tutaj niemowlak ale zapięcie go zajmuje czas i kogoś naraża się na stanie na ulicy



a jak masz 2 foteliki ?

janlew

2021-01-12, 11:12
Asuritta napisał/a:

kto wsadza dziecko od strony ulicy zamiast od chodnika... dzieci lubią wybiec z fotelika ... ehhh może tutaj niemowlak ale zapięcie go zajmuje czas i kogoś naraża się na stanie na ulicy



1. Miejsce za kierowcą, to najbezpieczniejsze miejsce w aucie.
2. Dziecko nie "zagaduje" kierowcy, tylko matkę, a ta może mu po przekątnej podać butelkę itd.
3. Jakby sam wsiadał, też by mógł dostać.
...matka dziwna. Ani do męża nie podejdzie, ani do dziecka. Tylko za sprawcą leci

TRQPL

2021-01-12, 12:09
Asuritta napisał/a:

kto wsadza dziecko od strony ulicy zamiast od chodnika... dzieci lubią wybiec z fotelika ... ehhh może tutaj niemowlak ale zapięcie go zajmuje czas i kogoś naraża się na stanie na ulicy



Nie pie**ol smutów. Ty przez szyberdach byś wsadził dziecko a wogóle to przez bagażnik najbezpieczniej.
Przyszła jego kolej na wieczny spoczynek w piórniku i tyle.

Cz...........as

2021-01-12, 12:42
bercisko napisał/a:

Ona wybiegła krzycząc przerażona : "Bankomacie, bankomacie nic ci nie jest? Ludzie!Ten gnój zabił mi bankomat!



Ciekawe wzorce z domu wyniosłeś.

Kaloszcz

2021-01-12, 12:55
Ach te baby, torebke z zakupami dalej trzyma....

gixi

2021-01-12, 14:18
Nikt za głowę, twarz się nie łapie...
Zakładam, że mąż przeżył, tylko nogi połamane.

AN...........or

2021-01-12, 14:24
Halman napisał/a:

ale chyba z dzieckiem na ręku, ktoś chętny?



ktoś chętny zeby dziecko wyr*chać ? Na pewno znajdzie się tu jakiś

bercisko

2021-01-12, 15:05
AyCaramba napisał/a:

Ciekawe wzorce z domu wyniosłeś.



Bardzo ciekawe. Szkoda, że nie poznałem Twoich starych. Podobno bardzo fajni panowie.

Justynka99

2021-01-12, 15:12
ANALizator napisał/a:

ktoś chętny zeby dziecko wyr*chać ? Na pewno znajdzie się tu jakiś



O to już trzeba w najbliższym kościele zapytać.

Cz...........as

2021-01-12, 16:41
bercisko napisał/a:

Bardzo ciekawe. Szkoda, że nie poznałem Twoich starych. Podobno bardzo fajni panowie.



Pffff. Dobry pocisk, taki gimnazjalny, bym powiedział. :roll: Kobietę co straciła męża, lub został srogo poraniony, sprowadzasz do poziomu lampucery co widzi tylko grubość portfela. Skądś taki obraz kobiety-matki musiałeś wynieść.

szoopyoku

2021-01-12, 17:14
zdun napisał/a:

a jak masz 2 foteliki ?



No to najpierw pakujesz jedno od strony chodnika a potem obracasz auto ,proste?