18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mleczko dla bobasa

Flodzia • 2021-02-16, 18:19

Gulu gulu gul :lol:

EliteMatich

2021-02-17, 08:22
Dlatego w takich sytuacjach jestem za biciem kobiet. :evil:

mazga50

2021-02-17, 15:50
Co za idiotka. Dzieciaka nie karmi się gdy leży zupełnie płasko, bo się zakrztusi. Upasiona locha tego nie wie?

Ci...........la

2021-02-17, 16:51
jedz jak matka daje a nie wybrzydzaj gówniaku !!!

Rick83

2021-02-17, 17:32
BigBertha napisał/a:

Ale zagulgotał, jak go strzeliła w pysk...



Jakbym Ciebie jebnął to byś zagulgotał krwią cwe*U.

Fransmaneke7456887

2021-02-18, 00:12
Hollow_Man napisał/a:

dlatego na ogół nie odpalam takich filmików, bo nie chce sobie ciśnienia podnosić. Napie**alał bym ja do puki nie straciła by wszystkich zębów.



To niemowlak . Pewnie jeszcze niema zębów daj spokój patologi sie nie wyleczy . Tak samo jak pedofilii

wojtekpwse

2021-02-18, 02:13
Nalezy wybic młotkiem świni takie naganne zachowanie. Bezduszny wieprz.

lolczyslaf

2021-02-18, 12:50
Wsadziłbym szmacie waż ogrodowy, odkręcił wodę i kazał k***a pić i lał j***nym kablem po ryju za każdym razem jak się zaksztusi. j***ne patole, Nikt, k***a nie każe im mieć dzieci jeśli nie chcą, ale to ścierwo jak robale, rozmnaża się bez kontroli, a później takie małe, niewinne stworzenia cierpią. k***a zagotowałem, już wole oglądać harda niż takie filmiki.

JednorękiBandyta

2021-02-28, 15:16
outsidethebox86 napisał/a:


Mogła się wyskrobać, to najlepsze co mogła zrobić dla tego dziecka...



Promowanie aborcji weszło za mocno?
Najlepsze co powinna zrobić to się pozbawić możliwości posiadania dzieci, wtedy mogłaby w siebie lać ile chce a nie na siłę hodować dla 500+ szczególnie widać że to już któreś z kolei i chyba nie ostatnie bo zaj***ć to powinna co najwyżej siebie a nie to dziecko.
Dziecko pewnie jej i tak zabiorą, trafi może do lepszej rodziny i prawdopodobnie wniesie do społeczeństwa więcej niż połowa pro aborcyjnych ameb, ale nie lepiej usunąć to najlepsze co mogło go spotkać...