18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mistrzowie marketingu

ra...........n1 • 2020-01-13, 19:39
Autentyk. Uniwersytet ekonomiczny w Krakowie


Budrys2000

2020-01-13, 22:41
woyteh napisał/a:

Ja pie**ole, co za głąb to wystawił z takimi skojarzeniami.
25 cm to jest długość włosów z których można zrobić perukę dla dziecka po chemii która jest podawana przy leczeniu raka. Chodziło o zbiórkę włosów na rzecz tych dzieci. Gratuluje IQ 10



Zj***łeś chłopakom taką fajną zabawę.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-01-13, 22:45
woyteh napisał/a:

Tak siedziałem nad tym z 8 letnią córką która jest już po drugiej chemii.



Sporo ryzykujesz.

ra...........n1

2020-01-13, 22:46
woyteh napisał/a:

Tak siedziałem nad tym z 8 letnią córką która jest już po drugiej chemii.



Wszyscy wiedzą o co chodzi. Ta strona jest dla ludzi co śmieją się z czarnego humoru. Nawet najczarniejszego. Każdy z nas w rodzinie miał takie przypadki i nie dla każdego ta strona jest. BTW zdrowia dla córki

:-)

aaaaaaaaaaaaaa

2020-01-13, 22:58
rasputin1 napisał/a:

Ta strona jest dla ludzi co śmieją się z czarnego humoru. Nawet najczarniejszego. Każdy z nas w rodzinie miał takie przypadki....



Nie każdy.
Moja drugiej chemii nie doczekała. Więc trzymamy kciuki.

Warchlak1920

2020-01-13, 23:00
woyteh napisał/a:

Tak siedziałem nad tym z 8 letnią córką która jest już po drugiej chemii.



O to zapytam, bo zawszę mnie to ciekawiło. Pewnie czasami musicie jechać gdzieś dalej, np. do szpitala w innym województwie. Wtedy pewnie jedziecie autostradą albo ekspresówką i na bank zatrzymujecie się na mopie. Pytanie brzmi, czy córka ma czas na siku w toalecie, czy tylko postój na szybki numerek?

PS. Suchar jak ch*j, ale musiałem. Zdrowia dla córki.

dżonyłojlker

2020-01-13, 23:05
woyteh napisał/a:

Ja pie**ole, co za głąb to wystawił z takimi skojarzeniami.
25 cm to jest długość włosów z których można zrobić perukę dla dziecka po chemii która jest podawana przy leczeniu raka. Chodziło o zbiórkę włosów na rzecz tych dzieci. Gratuluje IQ 10



Tak sobie to wydedukowałeś, lecz nie zrozumiałeś przekazu podprogowego. Jak myślisz co oznacza ten warkoczyk w kształcie wianka? Wianuszek to w staropolszczyźnie błona dziewicza. To 15 - 16 maja, - ten przecinek wystarczy "cofnąć" i mamy 15 - 16 mają, czyli mają 15 - 16 cm. i to jest rozmiar z którego będzie zadowolona każda dziewczynka. Rusz trochę głową i nie zarzucaj innym że są mało bystrzy.

wilkoala

2020-01-14, 00:04
woyteh napisał/a:

Tak siedziałem nad tym z 8 letnią córką która jest już po drugiej chemii.



No weź.
Fajnie sobie przytykaliśmy z KBKSu a ty walisz z haubicy.
Życzę zdrowia dla córki, mam nadzieję że wydobrzeje.

Hrabia Drapula

2020-01-14, 00:30
woyteh napisał/a:

Ja pie**ole, co za głąb to wystawił z takimi skojarzeniami.
25 cm to jest długość włosów z których można zrobić perukę dla dziecka po chemii która jest podawana przy leczeniu raka. Chodziło o zbiórkę włosów na rzecz tych dzieci. Gratuluje IQ 10



dałem ci chociaż ja jedno piwo że byś tak o suchym pysku nie siedział, no i na otarcie łez bo z IQ 9 to ciężkie życie

Oldgun

2020-01-14, 00:37
woyteh napisał/a:

Ja pie**ole, co za głąb to wystawił z takimi skojarzeniami.
25 cm to jest długość włosów z których można zrobić perukę dla dziecka po chemii która jest podawana przy leczeniu raka. Chodziło o zbiórkę włosów na rzecz tych dzieci. Gratuluje IQ 10



Wyjmij kij z dupy to sadistic a nie pudelek czy kwejk :)

Mom and Death

2020-01-14, 09:16
woyteh napisał/a:

Ja pie**ole, co za głąb to wystawił z takimi skojarzeniami.
25 cm to jest długość włosów z których można zrobić perukę dla dziecka po chemii która jest podawana przy leczeniu raka. Chodziło o zbiórkę włosów na rzecz tych dzieci. Gratuluje IQ 10



Ty pało pie**olona, ty cwe*u j***ny.

kulawiec

2020-01-14, 11:02
woyteh napisał/a:

Tak siedziałem nad tym z 8 letnią córką która jest już po drugiej chemii.



To zamiast zajmować się głupotami, wykorzystaj czas, bo może trzeciej już nie zdąży mieć.

Mors_Nigra

2020-01-14, 21:23
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Nie każdy.
Moja drugiej chemii nie doczekała. Więc trzymamy kciuki.



Śmiej się, nie śmiej, twoja brożka. Ale moment w którym zaczynasz się do kogoś o to przypie**alać, jest momentem w którym powinieneś dostać po mordzie.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-01-14, 22:33
Mors_Nigra napisał/a:

...moment w którym zaczynasz się do kogoś o to przypie**alać, jest momentem w którym powinieneś dostać po mordzie.



Ja się przypie**alam?
Do kogo??
O co??

Chyba nie do końca zrozumiałeś moją wypowiedź. Jakoś to przetrzymam ;)

Scourge

2020-02-02, 05:59
woyteh napisał/a:

Ja pie**ole, co za głąb to wystawił z takimi skojarzeniami.
25 cm to jest długość włosów z których można zrobić perukę dla dziecka po chemii która jest podawana przy leczeniu raka. Chodziło o zbiórkę włosów na rzecz tych dzieci. Gratuluje IQ 10



Zastanawia mnie właściwie, po cóż takowi ludzie w ogóle zakładają tu konta. Nie łapiesz klimatu tejże strony? Zalecam zatem przeczytać, cóż pisze u jej góry, tuż pod samą nazwą i szkieletem...