18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mistrz kierownicy ucieka

~Velture • 2018-12-18, 08:42
Ło sk***ensen j***ny... i to fiatem pandą tak sp***olić przed policją... na autostradzie... :shock:



kubol

2018-12-18, 23:13
j***niec na dwoch kolach to zrobil

Heydash

2018-12-18, 23:47
100Burned napisał/a:

Auto urodziwe nie jest ale dobrze jeździ.



Ty chyba nigdy pandy nie prowadziłeś :idzwch*j:

100Burned

2018-12-19, 14:30
Dupaapud napisał/a:

@100Burned, nie wiem czy to kwestia perspektywy, czy może odległości kamery od trasy rajdu, ale zasadniczo ja szybciej podjeżdżam od okienka płacenia do okienka odbierania gówna w makdonaldzie...



To jest problem amatorskich rajdów i nie tylko. Ty w aucie na głupim kjsie przeżywasz coś niezwykłego. Z Twojej perspektywy to co się dzieje w kabinie to po prostu rozpie**ol. Z perspektywy widza, który się nie zna ew naogląda się kena bloka to nie jest specjalne widowisko. Chyba że jebniesz w drzewo aż spadną kasztany. Jest kilku gości, którzy w SKJS jeżdżą jak szaleńcy, na sapera, uda się nie uda i takie materiały mają po kilkadziesiąt- maksymalnie kilkaset wyświetleń. Tymczasem jakiś pedałek wrzucający filmik typu ,,liżę sedes po swoim starym pijanym czelendż" już ma 2 mln wyświetleń w tym samym czasie.

Heydash napisał/a:



Ty chyba nigdy pandy nie prowadziłeś :idzwch*j:



Każde auto, które ma dobrą oponę, zawieszenie, tuleje, drążki, hamulce będzie się dobrze prowadzić. Jedno lepiej, drugie gorzej ale z wszystkiego zrobisz auto, które pozwoli się agresywnie prowadzić i będzie dawać dużo frajdy z jazdy. Panda konstrukcyjnie nie jest zła, pomijając szpetną niczym ryj jednej z nieutalentowanych a niestety sławnych ,,piosenkarek" bryłę nadwozia. Pandy to głównie dziadkowozy, są zwykle zaniedbane w zakresie napraw przy użyciu części wysokiej jakości. Są też pandy poflotowe, których każda część jest zajeżdżona, zakatowana i przeważnie też zgnita, taką nie pociśniesz chyba że na polu po wykopaniu zimioków. P.S. jednostki 1.2 fiata i ich skrzynie, zwłaszcza te najkrótsze są niesamowicie zajebiste w ch*j k***a mega.

BigCohones

2018-12-20, 08:29
Qup... Emocje na kjs to jazda Filapka maluchem. Tam widać żywioł. Chciałem wkleić linka ale wywala że już było.
Wpisz na youtubie: Szalony kierowca "malucha". Piotr Filapek - Fiat 126p Flat out

100Burned

2018-12-20, 10:23
BigCohones napisał/a:

Qup... Emocje na kjs to jazda Filapka maluchem. Tam widać żywioł. Chciałem wkleić linka ale wywala że już było.
Wpisz na youtubie: Szalony kierowca "malucha". Piotr Filapek - Fiat 126p Flat out



Filapków to ja znam i to nie z tylko z filmików, dalej nie wiem który jest który bo to cała wesoła rodzinka złożona z minimum trzech kierowców o tym nazwisku. Jeden lata maluchem, drugi cytryną c2, trzeci pugiem 205. Najsławniejszy jest ten od malucha ale ten od puga 205 naprawdę zajebiście widowiskowo jeździ. Jak nie wiesz o czym mówię to wpisz ,,peugeot 205 filapek kjs" czyj jakoś tak to zobaczysz.