18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mistrz drugiego planu"JAKA TO MELODIA"w Pytaniu na

Rysiuu95 • 2016-02-20, 12:09
Mistrz drugiego planu bije popularność. Wywiad w programie "Pytanie na śniadanie", 20.02.2016

MaratHS

2016-02-20, 12:20
A no czar prysł. Zaprosili go do programu tylko dla tego, że ukrainiec a nie dlatego, że dobrze pawianusa świrował.

Nikczemny_Płód

2016-02-20, 12:21
Ja pie**ole...

Ale ta Zawdzka jest hot. Urocza a jednocześnie ma takie k***iki w oczach :>

NieLubieWas

2016-02-20, 12:35
Trzeba być skończonym kretynem, żeby nie zajarzyć, że to kryptoreklama. Jak doj***ł potem o następnym odcinku i kolejnym występie tego ukrainca - wyłączyłem materiał. Oglądalność spadła to się trzeba ratować. Ale żeby nie było dziś załącze swoje pudło i obejrze ten program dzieląc oko na pół z sadolem :D

Szulcu

2016-02-20, 13:05
k***a teraz wystarczy zrobić coś "głupiego/zabawnego" żeby zostać gwiazdą.. do tego pewnie jeszcze zarobić za taki "wywiad".. Gwiazda pokroju wardołęgi.. Dlatego nie płacę abonamentu :D zaraz typ będzie śpiewał jeżdżąc na łyżwach w jak oni śpiewają..

nynek345

2016-02-20, 13:07
I właśnie skończyło się jego 5 minut w internetach :)

martinkane

2016-02-20, 13:08
Jak by u nas było mało świrów , trzeba jeszcze promować ukraińskie ćwoki które studiują w Polsce za nasze pieniądze.Kręca film Wołyń ponoć brakuje im 2.5 mln. proszą o datki a nasz prezydent lekką ręką daje patroszence 4 miliardy.Do filmu nie dołoży bo banderowcy to nasi najlepsi przyjaciele.I jeszcze promowanie tych gadów na każdym kroku.

dumad

2016-02-20, 13:09
zrobisz z siebie w TV idiotę i kretyna i nagle stajesz się gwiazdą.
W sumie to logiczne. Przecież programy emitowane w telewizji mają na celu wyprać mózg człowiekowi więc łatwiej to zrobić gdy w programie są w większości idioci.
Im więcej idiotów w programie działających nad publiką przed TV tym więcej osób przed TV staje się idiotami.
Czyli jak wyprać mózgi obywatelom swojego kraju :szczerbaty:
Genialne! :szczerbaty:

urteusz

2016-02-20, 13:50
Nie oglądajcie, nie rozmawiajcie o nich to takich debili będzie mniej. Tak samo z Youtuberami, nie oglądać, nie lajkować, nie polecać.