18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mistrz drugiego planu

qbswwa • 2019-03-29, 09:06
Laska całkiem r*chable :)


~Velture

2019-03-29, 09:20
Jeśli widziałeś 2gi plan to mam dla ciebie złe wieści...

poligon6

2019-03-29, 09:30
Co tesciu tam robi?

janlew

2019-03-29, 10:28
Może facet obnoszący się z barami i klatą, ma jeszcze jakiś sens, bo daje znać że wpie**ol każdemu, kto chce go okraść, zgwałcić mu babę czy skrzywdzić dziecko.
Co ma na celu, poza k***ieniem się, prężenie się tej dz**ki na plaży? Nie można na mieście zrobić sesji, jak chce pokazać że jest ładna? Może jestem z innej epoki, ale tak kobieta powinna wyglądać w sypialni, a jak wychodzi do ludzi to w eleganckiej sukience, spiętych włosach i małym dekolcie.

Salieri16000

2019-03-29, 11:46
janlew napisał/a:

Co ma na celu, poza k***ieniem się, prężenie się tej dz**ki na plaży?



Ty k***a j***ny spedalony baranie!

To jest modelka na sesji zdjęciowej, a nie dz**ka z taniego burdelu- widzisz różnicę?! Skoro było zapotrzebowanie na zdjęcia w plenerze, tu: na plaży, w kostiumie kąpielowym, etc. to po ch*j kombinujesz i próbujesz ją "ubrać" jak sam napisałeś "w elegancką sukienkę, spięte włosy i mały dekolt".

janlew napisał/a:

(...)tak kobieta powinna wyglądać w sypialni(...)





Tak wygląda kobieta w sypialni:



...ale skąd Ty to możesz wiedzieć pedale?!

camson

2019-03-29, 11:53
janlew napisał/a:

Może facet obnoszący się z barami i klatą, ma jeszcze jakiś sens, bo daje znać że wpie**ol każdemu, kto chce go okraść, zgwałcić mu babę czy skrzywdzić dziecko.
Co ma na celu, poza k***ieniem się, prężenie się tej dz**ki na plaży? Nie można na mieście zrobić sesji, jak chce pokazać że jest ładna? Może jestem z innej epoki, ale tak kobieta powinna wyglądać w sypialni, a jak wychodzi do ludzi to w eleganckiej sukience, spiętych włosach i małym dekolcie.



Brzmi to jak jakiś kompleks. Grubas co połknął piłkę lekarską ok, ale młoda ślicznotka pozująca do sesji na plaży, jakby coś było w tym dziwnego, już ni ch*ja.
To trochę tak jak komentarze tych starych, wiecznie niezadowolonych bab na przystankach autobusowych:
- o patrz jaka młodzież, dupa na wierzchu, cycki na wierzchu, wstydu nie ma.
ch*j, że jest lato +30, ale zawsze powiedzą tak o tej ładnej, która ma co pokazać, a nie o tej piździe grubej obok, co wszystko z leginsów się wylewa. Ta nie musi się wstydzić.
To się leczy.

r061071

2019-03-29, 11:58
mysle ze jeszcze w zyciu lepszejszej nie bzykaliscie co niektorzy zoboczency parkowi

janlew

2019-03-29, 12:12
Hahaha oj spedalony cwe*iku, nawet mi cię troche żal...

Salieri16000 napisał/a:

To jest modelka na sesji zdjęciowej, a nie dz**ka z taniego burdelu- widzisz różnicę?!


Nie. Dla mnie prężąca się publicznie modelka, to reklama czyszczenia odbytów w Dubaju.

Salieri16000 napisał/a:

Tak wygląda kobieta w sypialni: ...ale skąd Ty to możesz wiedzieć pedale?!


W przeciwieństwie do ciebie pedałku, wiem jak wygląda i nie tak jak k***a w buciorach z twojej fotki. Poza tym ja nie potrzebuje walić do cudzych bab na plaży, czy k***ek na zdjęciach jak ty. Choć w sumie, ty to pewnie walisz kolegów, skoro kobiety od k***y nie umiesz odróżnić...

Inna rzecz że ta na filmiku, to nawet całkiem ładna k***a....
...może dupa trochę niekształtna, ale ja to i tak bym takiej co najwyżej podał, więc żadna różnica

dżonyłojlker

2019-03-29, 12:33
Aż dziw że nie zlecieli się jeszcze prowincjonalni wielbiciele świńskich tusz, z okrzykami - za chuda!, baba ładna to od 100kg. w górę!, niech żyje celulit i cyce do kolan!

camson

2019-03-29, 13:13
Szfajceneger napisał/a:

Aż dziw że nie zlecieli się jeszcze prowincjonalni wielbiciele świńskich tusz, z okrzykami - za chuda!, baba ładna to od 100kg. w górę!, niech żyje celulit i cyce do kolan!



Też czekam na koneserów salcesonu hehe

FralTral

2019-03-29, 13:34
Ale az sie sama prosi zeby ja naprostowac

TB303

2019-03-29, 13:39
@janlew
Zostałeś zweryfikowany. Przegrałeś, bez szans na rewanż.

kolosasz

2019-03-29, 13:59
Ustawka - wyreżyserowane. Znany, stosowany w fotografii i produkcji filmowej chwyt:
Na tle drugiego planu pani się wyróżnia, drugi plan podkreśla jej walory. I jej młodość.

Poszukajcie w internecie.

bodzio667

2019-03-29, 14:00
Ale się opił wody...

PieronJasnySzlag

2019-03-29, 17:45
qbswwa napisał/a:

Laska całkiem r*chable


Noo, noo, całkiem całkiem, ale ta modelka w czerwonym stroij też niczego sobie.