18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

miSS Niemiec

weltmajster • 2017-09-25, 23:41
Uwaga zaczynam:

Przyszedł chłop na wybory miss Niemiec... i wygrał.


Koniec.

Pa...........ć

2017-09-26, 00:09
Słabe, ja mam lepsze


Poza tym to nie jest miss Nemiec tylko Hannoveru

mygyry napisał/a:

@up Żeby ch*ja z błędem napisać :facepalm:


Tak wiem, no sorry wiem że h*jowo postąpiłem ale:

Cytat:

Forma pisowni „h*j” dopuszczana jest przez Oficjalny słownik polskiego scrabblisty, językoznawcy zalecają jednak używać formy z „ch” (co zgodne jest z etymologią wyrazu). Wątpliwości dotyczące pisowni mogą wynikać z faktu, że istnieje również słowo „h*j” oznaczające okrzyk


mygyry

2017-09-26, 00:12
@up Żeby ch*ja z błędem napisać :facepalm:

Halman

2017-09-26, 00:17
teoria ch*ja a h*ja już została kilka dni temu ogłoszona przecież....

os...........wo

2017-09-26, 01:48
Dla mnie h*j to ch*j, a nie jakiś p*zda.

Nutzz

2017-09-26, 13:26
Spokojnie. Jeszcze z trzy kadencje przy tej koniunkturze i będą Was te panie "miSS" Hanoweru gazować. Nigdy się głupie polaczki nie nauczycie. Przed wojną też tak było: "Hitler super, NSDAP super, Niemcy super, o ch*j, ZDRADA!"

MadDave

2017-09-26, 13:50
Kurna ja serio myślałem że to jakieś fake news i nie da się być aż tak poprawnie pie**olnięty. Na miejscu tych lasek pozwałbym całą komisję wyborów za nie trzymanie się reguł konkursu i oszustwo czego wynikiem jest wygrana - mężczyzny na konkursie dla kobiet. Ale domyślam się że w moment zostały by zlinczowane przez opinie publiczną.
No sami popatrzcie jak wygląda ten koleś. Nie dość że łyse to jeszcze kurna ma rysy twarzy wskazujące na samca.
Ciekawe kiedy pójdą na całość i kolejne wybory wygra 120 kilowy trans z brodą, bez nogi z zafarbowanymi włosami na zielono i obscenicznie sterczącym ku*asem podczas trwania konkursu. Oczywiście będzie to aktywny działacz lgbt, zoofilii i pasywny w związku z konczitą kiełbasa.
Kurna niezły grunt sobie niemiaszki przygotowują pod inwazję kebsów...

SpeedyG

2017-09-26, 13:57
Nie śmiejcie się, bo za kilkanaście lat do rządu we Francji i Niemczech dostaną się demokratycznie wybrani muzułmanie. Zwracając uwagę, że są to potęgi wojskowe z dostępem do broni atomowej, otwarcie mówiący na spotkaniach europarlamentu o jednej armii i dążeniu do wielkiego imperium i jego ekspansji to trzeba się przygotowywać do wojny. Do tego Niemcy z Rosją prowadzą wspólne interesy, a jak mówią historycy : "historia lubi się powtarzać".
Nasz zj***ny rząd prowadzi wojnę z dwoma mocarstwami- z UE czyli z Niemcami i z Rosją. Nie zdziwiłoby mnie gdyby doszło do rozbiorów jak w 39 roku. Niestety głupi polscy politycy martwią się tylko o swoje koryto.

100Burned

2017-09-26, 15:30
Makrela wygrała kolejne wybory, konkurs piękności dla kobiet wygrywa niezbyt przystojny facet, na zagranicznych forach rzekomo zwykli niemieccy obywatele srają żarem na Polskę i Polaków bo się nie solidaryzujemy z nimi we wtłaczaniu gówna do własnego kraju. No super niemiaszki, zajebiście.

Dojczland Jes!

WiteKwitek

2017-09-26, 16:26
Że tak zapytam... Co to k***a za gówno na sadolu? Co za idiota wstawia taki szajs na główną?

Timitum

2017-09-26, 18:25
@up lepsze pytanie to kto mianował autobota miss Hannoweru.

kondzio63221

2017-09-27, 00:46
To już nawet śmieszne nie jest, a przykre. :(

mchelangelo

2017-09-27, 16:49
dziewczyna która te wybory wygrała pochodzi z Polski i ścięła włosy i warto poczytać dlaczego niż oceniać tyle w temacie

Timitum

2017-09-27, 19:04
@up to rzuć jakimś źródłem, bo wszystko w języku wroga. Ocena już poszła, jeśli chcesz ją zmienić to poszerz naszą wiedzę.