18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miotacz ognia domowej roboty

~Sunday • 2020-01-31, 11:33

Pierwsze wrażenia :amused:

Juzwa

2020-01-31, 11:48
Jednak ludzie są jebnięci. Ten filmik "Polskie lepsze" pokazuje, że u nas tez są niezgorsze pojeby.

radek225

2020-01-31, 12:01
Juzwa napisał/a:

Jednak ludzie są jebnięci. Ten filmik "Polskie lepsze" pokazuje, że u nas tez są niezgorsze pojeby.



Były, bo ten filmik pamięta czasy internetu wdzwanianego za pomocą modemu, zanim Neostrada stała się popularna i internet zalała fala zjebów.

T3RMINATOR

2020-01-31, 12:19
sir_Alex napisał/a:

Polskie lepsze



Te polski klasyki mnie rozpie**alają, jakbym odkrywał internety na nowo. Swoją drogą jakim trzeba być debilem żeby się tak bawić benzyną przecież to mogło pie**olnąć i to zdrowo.

DzidaZawodnik

2020-01-31, 13:04
~T3RMINATOR napisał/a:

Te polski klasyki mnie rozpie**alają, jakbym odkrywał internety na nowo. Swoją drogą jakim trzeba być debilem żeby się tak bawić benzyną przecież to mogło pie**olnąć i to zdrowo.



Nie, to nie mogło pie**olnąć. Tylko mądrzy mogą się bawić benzyną, a debile nie mogą. Ty myślisz, że wiadro z benzyną może pie**olnąć zdrowo, więc należysz do tych co musza sie benzyny bać.

Czyli wszystko na swoim miejscu.

Ti...........ch

2020-01-31, 13:19
Miotacz zasilany gazem ma tyle samo sensu co dyskusja z @poligon6 :kawa:

T3RMINATOR

2020-01-31, 13:30
DzidaZawodnik napisał/a:

Nie, to nie mogło pie**olnąć. Tylko mądrzy mogą się bawić benzyną, a debile nie mogą. Ty myślisz, że wiadro z benzyną może pie**olnąć zdrowo, więc należysz do tych co musza sie benzyny bać.
Czyli wszystko na swoim miejscu.



Właśnie ty jesteś ignorantem bo sama benzyna nie jest aż tak pala tylko jej opary. Tu na przykładzie co mogłoby się stać


Juzwa

2020-01-31, 15:33
radek225 napisał/a:

Były, bo ten filmik pamięta czasy internetu wdzwanianego za pomocą modemu, zanim Neostrada stała się popularna i internet zalała fala zjebów.




Dobre. Sądzisz, że teraz ludzie są mądrzejsi?

DzidaZawodnik

2020-01-31, 16:05
~T3RMINATOR napisał/a:

Właśnie ty jesteś ignorantem bo sama benzyna nie jest aż tak pala tylko jej opary. Tu na przykładzie co mogłoby się stać



Przecież ty sam sobie przeczysz. Właśnie mi udowodniłes, że albo jestes kobietą, albo lewakiem, bo brak ci logiki.

T3RMINATOR

2020-01-31, 17:15
DzidaZawodnik napisał/a:

Przecież ty sam sobie przeczysz. Właśnie mi udowodniłes, że albo jestes kobietą, albo lewakiem, bo brak ci logiki.



Czorchaj bobra hieno cmentarna!!!

DzidaZawodnik

2020-01-31, 20:08
T3RMINATOR napisał/a:

Czorchaj bobra hieno cmentarna!!!



Siorbaj pisiora, cygański banito.

eMJay8086

2020-02-03, 09:31
"Pierwsze wrażenia"

Chyba pierwsze poparzenia :-P