18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Minuta ciszy - Merkel musi odejść

Simon2020 • 2015-11-22, 17:50
Podczas wczorajszego meczu FC Erzgebirge Aue - SG Dynamo Dresden w trakcie minuty ciszy (po atakach w Paryżu) prawie cały stadion solidarnie krzyczał "Merkel muss weg" co oznacza - Merkel musi odejść.



chyba druga liga niemiecka

pinkie222

2015-11-22, 18:04
Ja się zastanawiam jakie haki mają syjoniści na Merkel. Kobieta naprawdę dbała o Niemcy, wiele dobrego zrobiła w sferze gospodarczej, społecznej. Miała duże zasługi dla RFNu. I nagle takie coś. Chwilami podczas przemówień wygląda, jakby cierpiała, jakby się miała rozpłakać zaraz. Widać, jak bardzo ją boli ta zdrada i jak jest wymuszona.

Możliwe, że kiedyś się powiesi bo tego nie wytrzyma i może wtedy wyjawi, jakie to haki.

Moby_Dick

2015-11-22, 18:15
Bo baba u władzy, to czyste zło!
Tatchery, Merkele itp na to dowodem.

mazin

2015-11-22, 18:34
No jakie haki? Tradycyjnie, te same, co i u nas:

Media niemieckie już raz informowały o podejrzeniach wobec Angeli Merkel dotyczących jej kontaktów z komunistycznymi służbami. W latach 2005 i 2008 na łamy niemieckiej prasy (m.in. hamburskiego „Der Spiegel”) powróciła sprawa fizyka Roberta Havemanna. Tajne służby pod koniec lat 70-tych zastosowały wobec niego areszt domowy i prowadziły obserwację jego domu w podberlińskiej Gruenheide. W jej prowadzeniu pomagali najprawdopodobniej tajni współpracownicy Stasi i aktywiści FDJ. W archiwach dotyczących tej akcji znaleziono zdjęcia osób, które prowadziły tę obserwacje, a na jednym z nich znajduje się Angela Merkel.

Kanclerz zdecydowanie zaprzecza jakoby miała cokolwiek wspólnego z tym wydarzeniem, a obecność w tym miejscu tłumaczy przypadkiem i sprawami prywatnymi. Jedno jest pewne - w 2005 roku Angela Merkel zabroniła dziennikarzom stacji telewizyjnej WDR upublicznienia tego zdjęcia, które miało zostać użyte do potrzeb filmu dokumentalnego. Wtedy tłumaczyła, że musi chronić swoją prywatność. Wielu komentatorów uznało, że tak zdecydowanie działanie jedynie pogłębia skalę podejrzeń.

http://niezalezna.pl/41210-kim-kanclerz-merkel-byla-w-nrd

mateusos

2015-11-22, 18:36
Tak wyglada czlowiek po terapi hormonalnej.

garota

2015-11-22, 20:17
Każda rewolucja zaczyna się od wykrzykiwania haseł. Radzę się szykować na srogie lata panie i panowie.

ho...........zo

2015-11-22, 20:24
To niech jej zrobią wotum nieufności, co za problem?

killua

2015-11-22, 21:47
Połowa krzyczała Merkel musi odejść a druga połowa Allah Akbar co po niemiecku brzmi mniej więcej tak :Allah Akbar ;)

tranzystor

2015-11-22, 22:16
mazin napisał/a:

No jakie haki? Tradycyjnie, te same, co i u nas:

Media niemieckie już raz informowały o podejrzeniach wobec Angeli Merkel dotyczących jej kontaktów z komunistycznymi służbami. W latach 2005 i 2008 na łamy niemieckiej prasy (m.in. hamburskiego „Der Spiegel”) powróciła sprawa fizyka Roberta Havemanna. Tajne służby pod koniec lat 70-tych zastosowały wobec niego areszt domowy i prowadziły obserwację jego domu w podberlińskiej Gruenheide. W jej prowadzeniu pomagali najprawdopodobniej tajni współpracownicy Stasi i aktywiści FDJ. W archiwach dotyczących tej akcji znaleziono zdjęcia osób, które prowadziły tę obserwacje, a na jednym z nich znajduje się Angela Merkel.

Kanclerz zdecydowanie zaprzecza jakoby miała cokolwiek wspólnego z tym wydarzeniem, a obecność w tym miejscu tłumaczy przypadkiem i sprawami prywatnymi. Jedno jest pewne - w 2005 roku Angela Merkel zabroniła dziennikarzom stacji telewizyjnej WDR upublicznienia tego zdjęcia, które miało zostać użyte do potrzeb filmu dokumentalnego. Wtedy tłumaczyła, że musi chronić swoją prywatność. Wielu komentatorów uznało, że tak zdecydowanie działanie jedynie pogłębia skalę podejrzeń.

http://niezalezna.pl/41210-kim-kanclerz-merkel-byla-w-nrd




Jakbyś nie czytał takiego gówna jak niezależna od rozumu, to znałbyś różnicę pomiędzy Niemcami a pisowską Polską. W Niemczech, jak polityk poprawnie rządzi, nie łamie prawa i czyni dobro dla obywateli, to nikt się jego życiorysem i przeszłością nie interesuje. Natromiast u nas, nie dość, że połowa akt IPNu na największe nasze szychy poginęła, to jeszcze do sterów państwa dobiera się coraz większa beznadzieja, która nie nadawała się nawet w przeszłości na TW, bo była za tępa. Jak dla mnie polityk mógłby być byłym SBekiem, jakby uczynił z polskiej gospodarki taką, jaką mają Niemcy. Bo oni wybierają rozumiem, a nie żyją przeszłością i oskarzeniami (często nieuzasadnionymi).

ra...........49

2015-11-22, 22:40
@tranzystor

I dlatego w Polsce jest tak, jak jest, skoro takie kupy jak ty mają prawo wyborcze.

"Jak dla mnie polityk mógłby być byłym SBekiem, jakby uczynił z polskiej gospodarki taką, jaką mają Niemcy." k***a serio? przecież takim ludziom absolutnie nie zależy na silnej gospodarce Polski. Ale co ja tam wiem, trzeba żyć przyszłością i nie wyciągać z przeszłości żadnych wniosków.

koxu42

2015-11-22, 23:10
Szczerze życze niemcom wszystkiego najlepszego,pomimo tego co było kiedyś,ale teraz to co im zrobiła im j***na merkel to już przechodzi ludzkie pojęcie.

Filogyna

2015-11-22, 23:54
rabbit49 napisał/a:

@tranzystor

I dlatego w Polsce jest tak, jak jest, skoro takie kupy jak ty mają prawo wyborcze.

"Jak dla mnie polityk mógłby być byłym SBekiem, jakby uczynił z polskiej gospodarki taką, jaką mają Niemcy." k***a serio? przecież takim ludziom absolutnie nie zależy na silnej gospodarce Polski. Ale co ja tam wiem, trzeba żyć przyszłością i nie wyciągać z przeszłości żadnych wniosków.



O co ci chodzi? Piszesz trochę tak, jakbyś był pijany - zapomniałeś o 'kontrargumencie' :) .

tranzystor napisał/a:




Jakbyś nie czytał takiego gówna jak niezależna od rozumu, to znałbyś różnicę pomiędzy Niemcami a pisowską Polską. W Niemczech, jak polityk poprawnie rządzi, nie łamie prawa i czyni dobro dla obywateli, to nikt się jego życiorysem i przeszłością nie interesuje. Natromiast u nas, nie dość, że połowa akt IPNu na największe nasze szychy poginęła, to jeszcze do sterów państwa dobiera się coraz większa beznadzieja, która nie nadawała się nawet w przeszłości na TW, bo była za tępa. Jak dla mnie polityk mógłby być byłym SBekiem, jakby uczynił z polskiej gospodarki taką, jaką mają Niemcy. Bo oni wybierają rozumiem, a nie żyją przeszłością i oskarzeniami (często nieuzasadnionymi).



Naprawdę wierzysz w to, że Niemcy są bogate dlatego, że kilka lat temu Merkel została premierem :) ?


Trzydzieści lat temu, gdy Niemcy były na poziomie gospodarczym Polski obecnej, Niemcy były uznawane za kraj bardzo zamożny. Z drugiej strony: Polacy - a przynajmniej ty i tobie podobni - uznają się teraz za niemal żebraków... Co jest tym bardziej dziwne, że i ja również mieszkam w Tym kraju, a jednak ta mistyczna skrajna bieda trzyma się ode mnie z daleka.

@ pinkie222

Ci "syjoniści" mają na imię "rodowici Niemcy". Większość Niemców wciąż popiera "politykę solidarności" (na terenach byłego NRD rzeczywiście jednak duża część społeczeństwa niemieckiego jest "sceptycznie" nastawiona do przyjacielskości imigrantów "syryjskich") - większość z nich wciąż czuję winę za Hitlera, czego przeciętny Polak nie jest w stanie pojąć.

Avans

2015-11-23, 00:09
ta merkel to taka nasza kopacz i szydlo w jednym

pranks7er

2015-11-23, 00:09
pinkie222 napisał/a:

Ja się zastanawiam jakie haki mają syjoniści na Merkel. Kobieta naprawdę dbała o Niemcy, wiele dobrego zrobiła w sferze gospodarczej, społecznej. Miała duże zasługi dla RFNu. I nagle takie coś. Chwilami podczas przemówień wygląda, jakby cierpiała, jakby się miała rozpłakać zaraz. Widać, jak bardzo ją boli ta zdrada i jak jest wymuszona.

Możliwe, że kiedyś się powiesi bo tego nie wytrzyma i może wtedy wyjawi, jakie to haki.




Pewnie mają dowód na to że ma jaja :(