18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Minusowanie komentarzy

el...........wy • 2014-05-09, 01:25
Napisałem podobny komentarz pod tematem, który jest w poczekalni odnośnie rang na sadolu. Tamten temat uważam raczej za głupkowaty natomiast ja pomyślałem o czymś innym.

Nie wiem czy ten temat był już poruszany, a mam na myśli minusowanie komentarzy.
Obecnie jak wszyscy wiedzą są piwka i ok. Piwka poza tym, że decydują o tym, czy temat wskakuje na główną czy nie w zasadzie nie dają nic. No, chyba że ktoś odczuwa dumę z powodu, że ma 100000 piwek, ale nie ważne.
Obecnie co raz częściej pojawiają się komentarze typu "sp***alaj z tym na kwejka" albo osoby takie jak JesusChytrus, które trollują i generalnie zaśmiecają forum.
Gdyby wprowadzić system +/- czy tam :piwo: / :badyl: to raz, że:
1. użytkownicy sami szybko by usuwali to co się nie podoba lub takie tematy byłyby ukrywane lub trafiały by do dajmy na to folderu "ch*jowe, pozdrawiam". Podobnie byłoby z komentarzami, np. -10 i jest ukryty
2. Moderacja miałaby mniej roboty
3. Forum byłoby bardziej przejrzyste i eliminowałoby się trolli i innych dowcipnisiów.

Druga kwestia to taka, że można by było wprowadzić coś w stylu kupowania możliwości zakładania tematu lub pisania postów, np. na start każdy nowy użytkownik ma załóżmy 10 piw, post 2 piwa, temat 5. Wówczas każdy by się zastanowił czy pisać coś głupiego albo wrzucać temat zdarty z kwejka i w ogóle tu nie pasujący.

Co sądzicie?

Nap_Limak

2014-05-09, 11:31
elBiaauawy napisał/a:

Co sądzicie?


sądzę, że powinieneś zmienić forum.

MichaU

2014-05-09, 11:32
Mam podobne zdanie, jak kolega wyżej. Idź sobie na jakiś wykop czy coś.

is...........ay

2014-05-09, 15:57
@up: To zdanie w cale nie jest podobne do zdania kolegi wyżej. Podobne byłoby na przykład: "Sądzę, że powinieneś utlenić wodór" albo: "Sądzę, że powinieneś ukraść dowód". :)
Zgadzam się z wami. Jak coś się autorowi w naszych skromnych progach nie podoba, to może sobie po prostu wyruszyć w Internet, szukać swoich czterech e-ścian gdzie indziej. Tylko idiota próbowałby owinąć dywanem cały świat zamiast ubrać butów. ;-)

cl...........er

2014-05-09, 19:37
A ja się nie zgadzam :!: :hitler:
Dlaczego?
Bo temat z dupy i należało go wyj***ć zanim pojawił się w jakimkolwiek dziale.

is...........ay

2014-05-09, 20:40
Pierwszy raz daję piwo Sauronowi. :shock:

~Vuko

2014-05-10, 00:17
Pierwszy raz zwaliłem do dobranocki :amused:

Ko...........on

2014-05-10, 13:16
Moim zdaniem autor tematu nie ma argumentów w dyskusjach i myśli, że minusy mu pomogą 8-)

Do tego panie kapitalisto, dzięki takim ludziom jak JesusChrystus forum ma biznes, bo takie łosie jak elbiauulawy się srają, mają ból dupy o wszystko co przeciwko panu mikke. Forum powinno odznaczyć Jesusa medalem zasług. Słaby kapitalista z ciebie.

el...........wy

2014-05-10, 16:26
Nie wiem co się sracie, pomysł jak pomysł widziałem masę innych beznadziejnych. Jak się nie zgadzacie to wyj***ć i w czym problem?

Ko...........on

2014-05-10, 21:33
@up
W dupie

PA...........SM

2014-07-06, 04:05
elBiaauawy napisał/a:

Napisałem podobny komentarz pod tematem, który jest w poczekalni odnośnie rang na sadolu. Tamten temat uważam raczej za głupkowaty natomiast ja pomyślałem o czymś innym.

Nie wiem czy ten temat był już poruszany, a mam na myśli minusowanie komentarzy.
Obecnie jak wszyscy wiedzą są piwka i ok. Piwka poza tym, że decydują o tym, czy temat wskakuje na główną czy nie w zasadzie nie dają nic. No, chyba że ktoś odczuwa dumę z powodu, że ma 100000 piwek, ale nie ważne.
Obecnie co raz częściej pojawiają się komentarze typu "sp***alaj z tym na kwejka" albo osoby takie jak JesusChytrus, które trollują i generalnie zaśmiecają forum.
Gdyby wprowadzić system +/- czy tam :piwo: / :badyl: to raz, że:
1. użytkownicy sami szybko by usuwali to co się nie podoba lub takie tematy byłyby ukrywane lub trafiały by do dajmy na to folderu "ch*jowe, pozdrawiam". Podobnie byłoby z komentarzami, np. -10 i jest ukryty
2. Moderacja miałaby mniej roboty
3. Forum byłoby bardziej przejrzyste i eliminowałoby się trolli i innych dowcipnisiów.

Druga kwestia to taka, że można by było wprowadzić coś w stylu kupowania możliwości zakładania tematu lub pisania postów, np. na start każdy nowy użytkownik ma załóżmy 10 piw, post 2 piwa, temat 5. Wówczas każdy by się zastanowił czy pisać coś głupiego albo wrzucać temat zdarty z kwejka i w ogóle tu nie pasujący.

Co sądzicie?



Masz u mnie -10 pkt. Nie pisz już więcej bzdur!!!

De...........37

2014-07-09, 15:21
Cytat:

albo osoby takie jak JesusChytrus, które trollują i generalnie zaśmiecają forum.



Ja mogę stwierdzić, że Ty trollujesz bo przecież tak głupim być nie można na serio i zaśmiecasz forum swoim istnieniem.

sa...........os

2014-07-09, 16:17
Cytat:

1. użytkownicy sami szybko by usuwali to co się nie podoba lub takie tematy byłyby ukrywane lub trafiały by do dajmy na to folderu "ch*jowe, pozdrawiam". Podobnie byłoby z komentarzami, np. -10 i jest ukryty
2. Moderacja miałaby mniej roboty
3. Forum byłoby bardziej przejrzyste i eliminowałoby się trolli i innych dowcipnisiów.



Może Korwinowi-Mikke takie radykalne reformy by się spodobały, zawsze to krok bliżej do wymarzonej Utopii, ale jak dla mnie ssają pałkę. Wyszło by Ci na jedno - tematy z kwejka miałyby +593285293, a jakiekolwiek wymagające wysilenia mózgownicy lub posiadanie poczucia humoru na wyższym poziomie niż gimnazjalno-stolcowy od razu by znikały, minusowane przez tych, co nie rozumieją. Chyba że opcję minusowania mieliby tylko modzi i osobnicy z grona Sadystów, to jestem za. :-P

el...........wy

2014-07-10, 18:39
Sam żeś Korwinowi-Mikke. Nie wiem po co odkopywać ten temat. Już chyba wszystko zostało napisane, a sam pomysł zaorany, więc j***ć.

I dla przypomnienia. Korwin się nie odmienia.