18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Azalians

2014-03-05, 21:00
A Ministrem Spraw Zagranicznych Niemiec jest pedałem, wróżę Nam wygraną :amused:

zagiel1111

2014-03-05, 21:02
No k***a dokładnie. Te panie spytane o najlepszą taktykę w razie wojny odpowiedziałyby "sp***alać jak najdalej"

Ptoon

2014-03-05, 21:02
Norwegia, Szwecja, Holandia to rzeczywiście tragedia. Zapewne zwiększyły w swoich krajach fundusze na ładne mundury, a zmniejszyły na sprzęt i wyszkolenie. Ale Niemka... ja wiem czy ten cały gender ma do niej zastosowanie... w końcu to Niemka.

Quintessential

2014-03-05, 21:03
Ps.: Mam nadzieję, że kliknęliście w "Tekst zwinięty, kliknij aby rozwinąć ▼", bo inaczej obrazek traci sens! :amused:

zakart

2014-03-05, 21:05
Ciekawe, kto kogo pierwszy zajebie...

tonieja

2014-03-05, 21:06
@up "odwrót do kuchni, lodówka będzie robić za bunkier, trochę zimno, ale jest prowiant"

staineer

2014-03-05, 21:28
"No k***a dokładnie. Te panie spytane o najlepszą taktykę w razie wojny odpowiedziałyby "sp***alać jak najdalej"" :idzwch*j:

Co wy k***a wiecie o polityce.. minerstwo obrony to tylko CYWILNY (wymagany przez NATO) nadzór nad armią, pełniący funkcję menadżerską a nie jak tu piszą niektórzy odpowiedzialny za taktykę lub strategie.. od tego są generałowie i to oni odpowiedzialni są za większość kluczowych kwestii.

wiesiors4

2014-03-05, 21:33
i właśnie dlatego cywilizacja europejska powoli umiera.

zagiel1111

2014-03-05, 21:44
staineer napisał/a:

"No k***a dokładnie. Te panie spytane o najlepszą taktykę w razie wojny odpowiedziałyby "sp***alać jak najdalej"" :idzwch*j:

Co wy k***a wiecie o polityce.. minerstwo obrony to tylko CYWILNY (wymagany przez NATO) nadzór nad armią, pełniący funkcję menadżerską a nie jak tu piszą niektórzy odpowiedzialny za taktykę lub strategie.. od tego są generałowie i to oni odpowiedzialni są za większość kluczowych kwestii.



No właśnie polityce.. Wszystko na pokaz.
Nie sądzisz drogi Panie, że minister obrony też powinien wiedzieć coś o tym co robi i po co robi? Powinien mieć dobrą wiedzę o wojsku, o jednostkach, żołnierzach, a także o wojennej historii, z której można wiele wywnioskować. Czemu obywatele mają płacić krocie za marionetkę, która sama nic dobrego ani pożytecznego nie zdziała?

Ashylen

2014-03-05, 21:51
Kolejny raz po rozwinięciu obrazka się nie zawiodłem :->

korinogaro

2014-03-05, 21:56
@stainer z tego co wiem i na pewno się nie mylę to cywile decydują ile kasy pójdzie na armię, oraz to cywile decydują o wypowiedzeniu wojny więc chyba dobrze by było żeby na czele ciała które wyciąga z budżetu państwa kasę na armię (MON danego kraju) stał ktoś komu zależy na tej armii i potędze militarnej państwa. Dlaczego? Bo wtedy lepiej mu idzie przekonywanie kolejnego lewackiego premiera że może te parę miliardów więcej damy na wojsko a nie na smutne dzieci.

Mercury001

2014-03-05, 22:00
Minister obrony Francji




nie, to nie "fejk"...

Ha...........20

2014-03-05, 22:00
W Stanach też jest bodajże były weteran wojny w Wietnamie.