18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Minecraft wkracza do rzeczywistości

krzyks • 2016-06-08, 17:27
Skoro na podstawie rzeczywistości można tworzyć świat wirtualny.... to dlaczego nie na odwrót? 8-)



Jest trochę krwi, ale na harda chyba za słabe :roll:

crossdressphyxia

2016-06-08, 21:11
Fake jak ch*j, w sporej większości przypadków szkieletów nie da się zabić z łuku, najlepiej z broni obuchowej.

Websterthe1

2016-06-08, 21:26
p0lybius napisał/a:

Majnkraft to trochę taki paradoks.

Z jednej strony zdecydowana większość graczy to pie**olone gimbusy, którzy grają cały dzień, oglądają zj***ne letspleje na jutubie, które tworzą inne gimbusy z pedalskim głosikiem i grzywką, budują domki, mają krówki, pieski, kopią diamenty, w gimnazjum głównie o tym dyskutują etc. Ogólnie chyba każdy wie o co chodzi.

Ale z drugiej strony, mamy ludzi, którzy potrafią zbudować w MC, z kilku tysięcy klocków, wykorzystując wiedzę z reala i lata studiów, w pełni działający... komputer, z RAMem, procesorem i tak dalej, dzięki czemu można zobaczyć jak działa nasz sprzęt. Debil z gimnazjum nie byłby w stanie tego zrobić. Z kolei inny gościu, w ciągu 3 lat, odwzorował - w skali 1:1 - Rzym, za czasów cesarstwa. Nie ma obecnie lepszego modelu/wizualizacji tego miasta za czasów antycznych. Inni zbudowali Nowy Jork z lat 30 XX wieku, Zakazane Miasto, nie wspominając o pojedynczych budowlach typu Sears Tower. Jest dosłownie masa takich rzeczy i tworów w minecrafcie, które po prostu wbijają w fotel, nie chodzi tylko o same obiekty, ale o zastosowania na które nawet nikt normalny by nie wpadł, jak wspomniana budowa komputera.

Jako gra to wiadomo co to jest. Jako wielofunkcyjne narzędzie czy platforma w rękach inteligentnych i utalentowanych ludzi, MC to jedna z najlepszych rzeczy w historii przemysłu komputerowego.



Bardzo dobra myśl ale można ją streścić: Minecraft to taka czysta kartka papieru z przyborami do malowania i wiadomo dać to gimbusowi to powstaną bazgroły przedstawiające ku*asy ale jak wezmie się za nią jakiś prawdziwy talent to mamy mona lise albo inne arcydzieło.

Muphet

2016-06-08, 23:07
co to za texturepack?

Eramod

2016-06-09, 02:26
a mowili zagraj w minecrafta bo tibia jest do dupy, oszukali mnie

KingOfBathroom

2016-06-09, 03:15
Jeżeli szukacie dobrej gry survivalowej to zobaczcie sobie the forest

Morthaliar

2016-06-09, 08:15
KingOfBathroom napisał/a:

Jeżeli szukacie dobrej gry survivalowej to zobaczcie sobie the forest



The Forest jest dobre, ale wymaga jeszcze sporo pracy. Ponadto nie występuje tam możliwość modyfikowania otoczenia
Innym tytułem zbliżonym do MC może być np. 7 Day to Die, który łączy możliwość modyfikowania otoczenia, jak i surwiwalu.

Natomiast, jeśli kogoś interesuje tylko element surwiwalowy, to póki co, prawdopodobnie, nic nie przebije The Long Dark- Gra jest dosyć prosta. Chodzi o przetrwanie. Nie ma żadnych zombie, mutantów, ani innych fantastycznych stworów. Tylko gracz i matka natura. Wbrew pozorom prawdziwe wyzwanie.

Voleyko

2016-06-09, 09:29
Fake, drzewa w minecrafcie nie spadają

Novik

2016-06-09, 10:32
i zaj***ł go herobrine

Nizaryta1

2016-06-09, 13:50
p0lybius napisał/a:

Majnkraft to trochę taki paradoks.

Z jednej strony zdecydowana większość graczy to pie**olone gimbusy, którzy grają cały dzień, oglądają zj***ne letspleje na jutubie, które tworzą inne gimbusy z pedalskim głosikiem i grzywką, budują domki, mają krówki, pieski, kopią diamenty, w gimnazjum głównie o tym dyskutują etc. Ogólnie chyba każdy wie o co chodzi.

Ale z drugiej strony, mamy ludzi, którzy potrafią zbudować w MC, z kilku tysięcy klocków, wykorzystując wiedzę z reala i lata studiów, w pełni działający... komputer, z RAMem, procesorem i tak dalej, dzięki czemu można zobaczyć jak działa nasz sprzęt. Debil z gimnazjum nie byłby w stanie tego zrobić. Z kolei inny gościu, w ciągu 3 lat, odwzorował - w skali 1:1 - Rzym, za czasów cesarstwa. Nie ma obecnie lepszego modelu/wizualizacji tego miasta za czasów antycznych. Inni zbudowali Nowy Jork z lat 30 XX wieku, Zakazane Miasto, nie wspominając o pojedynczych budowlach typu Sears Tower. Jest dosłownie masa takich rzeczy i tworów w minecrafcie, które po prostu wbijają w fotel, nie chodzi tylko o same obiekty, ale o zastosowania na które nawet nikt normalny by nie wpadł, jak wspomniana budowa komputera.

Jako gra to wiadomo co to jest. Jako wielofunkcyjne narzędzie czy platforma w rękach inteligentnych i utalentowanych ludzi, MC to jedna z najlepszych rzeczy w historii przemysłu komputerowego.




Hmm, kiedyś w MC próbowałem zbudować Zigurat Ur ale przekształciłem go na Piramidę bo się wk***iłem, zawsze chciałem w MC zbudować całe miasto ale musiałbym mieć do tego ludzi do pomocy, w pojedynkę zajęłoby mi to lata.

FransFr

2016-06-10, 01:35
Majnkraft to kicz, zagrajcie w Space Engineers