topic

Minął się z powołaniem

zibson • 2020-09-28, 14:12
Kiedy aplikowałeś jako perkusista do grupy heavy metalowej, ale musisz grać na imprezie dla dzieci.

Mindak

2020-09-28, 14:15
Nyango Star, maskotka miasta Kuroishi w prefekturze Aomori, reklamowana jako 50% jabłko, 50% kot, 100% metal.

Budrys2000

2020-09-28, 14:20
Mindak napisał/a:

Nyango Star, maskotka miasta Kuroishi w prefekturze Aomori, reklamowana jako 50% jabłko, 50% kot, 100% metal.

Czyli jest tożsamościowo nienormatywna. Powinna mieć prawo do adopcji dzieci.

Mindak

2020-09-28, 14:21
Budrys2000 napisał/a:

Czyli jest tożsamościowo nienormatywna. Powinna mieć prawo do adopcji dzieci.

Jak ty z "100% metalu" wyj***łeś tożsamościową nienormatywność nie mam pojęcia ale podziel się tym co bieżesz.

Olisadebe

2020-09-28, 15:17
Nie wiem czy minął się z powołaniem,bo z perkusistami zawsze było tak,jak z DJ na gramofonach,którzy robią bity raperom.Widownia ch*ja ich zna i nikt nie krzyczy ich ksyw czy nazwisk,a większości wykonują 75% pracy.Każdy zna tego kto wyje do mikrofonu.Niestety ludzie najbardziej cenią śpiew i ładne melodyjki,ale to stopa werbel,hihat i dobry bass są najważniejsze czy w metalu czy hip hopie.Choć DJ stali się producentami,więc to się trochę zmienia.Jeżeli chodzi o kapele w starym stylu to zespół SOAD jeszcze dobrze grał,a po nim już agonia.Typ może jest ch*j wie czym,ale za to jest gwiazdą w pieszym rzędzie nas scenie.

raistpol

2020-09-28, 15:42
Olisadebe napisał/a:

Nie wiem czy minął się z powołaniem,bo z perkusistami zawsze było tak,jak z DJ na gramofonach,którzy robią bity raperom.Widownia ch*ja ich zna i nikt nie krzyczy ich ksyw czy nazwisk,a większości wykonują 75% pracy.Każdy zna tego kto wyje do mikrofonu.Niestety ludzie najbardziej cenią śpiew i ładne melodyjki,ale to stopa werbel,hihat i dobry bass są najważniejsze czy w metalu czy hip hopie.Choć DJ stali się producentami,więc to się trochę zmienia.Jeżeli chodzi o kapele w starym stylu to zespół SOAD jeszcze dobrze grał,a po nim już agonia.Typ może jest ch*j wie czym,ale za to jest gwiazdą w pieszym rzędzie nas scenie.

ale pie**olenie.
Ja nie mając z perką absolutnie nic wspólnego od ręki mogę ci wskazać dwóch metalowych perkusistów którymi jarają się "tłumy".

1. Perkusista Fleshgod Apocalypse Francesco Paoli

2. Polak rodak z kapeli Mgła

Tutaj gość robi show, ale jak ktoś słucha Muzyki, a nie eskikreskimusyki, to ma jakiś słuch, który raczej rozpozna kozaka w kapeli którą słucha.

Kujda

2020-09-28, 15:44
co to robi na sadolu?

satariel

2020-09-28, 15:47
Olisadebe napisał/a:

pie**olisz, sam gram na garach, niejedno zładłem i jest to bzdura. Możesz posadzić najlepszego kozaka za garami, ale jak materiał jest kupa (kiepski songwriting, kiepskie riffy, nieskładna forma), to możesz się zesrać a z gówna bata nie ukręcisz. Dobry perkusista to taki, który współtworzy zespół i każdy element w utworze jest ważny, a nie pie**oleto, że 75% roboty robi bit. Może i w hip hopie tak jest, bo jest po prostu w większości instrumentalnie ubogi i chodzi bardziej o przekaz liryczny, co na szczęście zmienia się wraz z ewolucją tego czarnego ugabuga.

0_rafiks_0

2020-09-28, 16:22
Kujda napisał/a:

co to robi na sadolu?

To juz nie sadol a kolko zainteresowan roznych. Jak nie pedaly jarajace sie MMAcaniem, to "metalowcy" grzebiacy w gaciach na widok maskotek :D

Dobrze, ze hard trzma poziom ;)

Asuritta

2020-09-28, 16:33
Uwielbiam perkusję bębny itp ale jakoś nie trawie nak***iania non stop w zj***ne talerze ch*jowy dźwięk mają

Caramon

2020-09-28, 17:06
Komuś wczoraj internet podłączyli...

Zbysław

2020-09-28, 18:54
Ciarki mnie przeszły
wyobrażałem sobie jak gram na perkusji ostro a tłum ogromnie jest zachwycony
wracam do widlaka mam robote

Pinio

2020-09-28, 19:06
To przecież jest metalowy perkusista tylko odrabia prace społeczne, które dostał za proszki.

gucio926

2020-09-28, 22:37
k***a ten film na YT jest od 2008 roku, co Wam dopiero internet podłączyli czy jak?

mp_toujane

2020-09-28, 23:05
Może i stare ale ja tam tego nie widziałem XD dobre ośmiałem się w ch*j XD