topic

Minął się z powołaniem

zibson • 2020-09-28, 14:12
Kiedy aplikowałeś jako perkusista do grupy heavy metalowej, ale musisz grać na imprezie dla dzieci.

Olisadebe

2020-09-28, 23:32
raistpol napisał/a:

ale pie**olenie.
Ja nie mając z perką absolutnie nic wspólnego od ręki mogę ci wskazać dwóch metalowych perkusistów którymi jarają się "tłumy".
1. Perkusista Fleshgod Apocalypse Francesco Paoli
2. Polak rodak z kapeli Mgła
Tutaj gość robi show, ale jak ktoś słucha Muzyki, a nie eskikreskimusyki, to ma jakiś słuch, który raczej rozpozna kozaka w kapeli którą słucha.

k***a nie kompromituj się idź na miasto i pytaj ludzi kto to jest Paoli?Albo lepiej weź dwa zdjęcia np wokalisty zespołu Kombi i zdjęcie jego perkusisty,to się k***a zdziwisz.Tylko pamiętaj będziesz gadał z ludźmi,których zapytasz Gdzie leży Finlandia?To Ci odpowiedzą,ze w monopolowym na półce

:mrgreen:

raistpol

2020-09-28, 23:43
Olisadebe napisał/a:

k***a nie kompromituj się idź na miasto i pytaj ludzi kto to jest Paoli?Albo lepiej weź dwa zdjęcia np wokalisty zespołu Kombi i zdjęcie jego perkusisty,to się k***a zdziwisz.Tylko pamiętaj będziesz gadał z ludźmi,których zapytasz Gdzie leży Finlandia?To Ci odpowiedzą,ze w monopolowym na półce

o k***a, oli odlatujesz.
A chcesz poznać jeden zajebisty trick?
Z moich naj kapel kojarze może 30% osób tworzących te zespoły.
A wiesz czemu?
Bo muzyki się słucha a nie ogląda

CoJaTamKurwaWiem

2020-09-29, 06:17
Olisadebe napisał/a:

Nie wiem czy minął się z powołaniem,bo z perkusistami zawsze było tak,jak z DJ na gramofonach,którzy robią bity raperom.Widownia ch*ja ich zna i nikt nie krzyczy ich ksyw czy nazwisk,a większości wykonują 75% pracy.Każdy zna tego kto wyje do mikrofonu.Niestety ludzie najbardziej cenią śpiew i ładne melodyjki,ale to stopa werbel,hihat i dobry bass są najważniejsze czy w metalu czy hip hopie.Choć DJ stali się producentami,więc to się trochę zmienia.Jeżeli chodzi o kapele w starym stylu to zespół SOAD jeszcze dobrze grał,a po nim już agonia.Typ może jest ch*j wie czym,ale za to jest gwiazdą w pieszym rzędzie nas scenie.

Chyba żaden ze stulejarzy tutaj nie widział Danny'ego na żywo... Najlepszy, żyjący perkusista na świecie....
A wokaliste raczej ciężko zobaczyć na scenie.

kubol

2020-09-29, 08:05
Budrys2000 napisał/a:

Czyli jest tożsamościowo nienormatywna. Powinna mieć prawo do adopcji dzieci.

Co za pie**olenie.

RoBoTRoN

2020-10-03, 15:05
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Chyba żaden ze stulejarzy tutaj nie widział Danny'ego na żywo... Najlepszy, żyjący perkusista na świecie....
A wokaliste raczej ciężko zobaczyć na scenie.

Za TOOL i Pana Carey'a ZAWSZE piwko....