18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miłość jest ślepa

mariusz3pl • 2021-12-05, 17:16


r*chable się popsuło :-P

Halman

2021-12-05, 17:19
fajnie odchyla głowę żeby się nie uderzyć w trakcie nagrywania fejka

olo_witek

2021-12-05, 18:19
piękne aż musiałem puścić kilka razy

angel_punx

2021-12-05, 18:30
Fejk nie fejk, czy mamy na Sadisticu jakiegoś domorosłego psychologa który potrafi w miarę prosto wytłumaczyć ten poj***ny pęd za lajkami?. Mamy tu na forum nieskończoną ilość przykładów ludzi odpie**alających najbardziej poj***ne akcje tylko po to aby nagranie z tym umieścić na portalach społecznościowych i patrzeć na rosnącą ilość lajków i komentarzy. Ja nie bardzo za tym podążam, może się starzeję. Zapraszam do dyskusji.

0700zglossie

2021-12-05, 18:38
angel_punx napisał/a:

Fejk nie fejk, czy mamy na Sadisticu jakiegoś domorosłego psychologa który potrafi w miarę prosto wytłumaczyć ten poj***ny pęd za lajkami?. Mamy tu na forum nieskończoną ilość przykładów ludzi odpie**alających najbardziej poj***ne akcje tylko po to aby nagranie z tym umieścić na portalach społecznościowych i patrzeć na rosnącą ilość lajków i komentarzy. Ja nie bardzo za tym podążam, może się starzeję. Zapraszam do dyskusji.



Co tu tłumaczyć, niestety w dzisiejszych czasach głupota dobrze się sprzedaje.

Hvrittinge_sx

2021-12-05, 18:42
0700zglossie napisał/a:

Co tu tłumaczyć, niestety w dzisiejszych czasach głupota dobrze się sprzedaje.



Masz za to lajka

:mrgreen:

ZlyPies

2021-12-05, 20:49
r*chable się popsuło :-P
Jak się popsuło??? Przecież dalej może spełniać swoje funkcje jak na moje oko to póki nieprzytomna jest bardziej skora do współpracy i mniej ograniczona limitami ;)

htp

2021-12-05, 21:14

wilkoala

2021-12-06, 13:08
Halman napisał/a:

fajnie odchyla głowę żeby się nie uderzyć w trakcie nagrywania fejka



Weź mi tu Halman nie szerlokuj, bo wy "wszędziewidzęfejki" odbieracie mi radość z życia.