18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

miłość i sraczka...

oc...........ki • 2015-06-26, 20:07
Znalezione w czeluściach internetu

Dostałam w biurze mocnej biegunki i niestety świadkami mojego faux pas stali się wszyscy współpracownicy. Zachowali się bardzo elegancko, zaoferowali podwiezienie do domu, przynieśli stoperan i miętową herbatę. Następnego dnia udawali, że nic się nie stało. Szkoda tylko, że w co drugie zdanie wplatali z premedytacja słowo "kupa": "Czy możesz poskładać jakoś do kupy ten projekt?.""Przeszkadzam ci czy masz kupę roboty? "Chodź z nami na kawę, w kupie raźniej".
Po całym dniu myślałam, ze się rozpłaczę ze wstydu, a wtedy kierownik poklepał mnie przyjacielsko po plecach i rzekł, tak, żeby wszyscy słyszeli: "Zbierz się do kupy, musisz być twarda, a nie miękka".

qismo1

2015-06-26, 20:13
Gdzie ta miłość w treści tego arcydzieła?
Chyba, że to miłość do :kupa: . To zmienia postać rzeczy.

crankshaft

2015-06-26, 20:30
Sraczka sraczką. Ale żeby szef klepał pracownika kobietę po plecach w ramach przyjaźni? Musi gej. ;)

qismo1

2015-06-26, 20:33
@up
Nie gej tylko pedał.

qismo1

2015-06-26, 22:17
@op
Ja nigdy nie używam s słowa "gej". Tym bardziej, że nie jest to forum poprawne politycznie, więc pisze się PEDAŁ lub dewiant. Jak kto woli. Z tym, że dewiant to już bardziej pasuje do harda.

kambodia66

2015-06-26, 23:15
@qismo1 - pewnie chodzi o stare powiedzenie pszczół - "miłość i sraczka przychodzą znienacka" - ale ja oglądałem jeszcze pszczółkę Maję :)