18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

MiKol* z Erytrei ...

Halman • 2019-07-30, 00:21
Niemieckie służby otrzymały sygnał o osobach na torowisku głównej stacji Frankfurtu nad Menem ok. godz. 10. Okazało się, że pod kołami pociągu zginął 8-letni chłopiec. Świadkowie twierdzą, że dziecko z 40-letnią matką przed nadjeżdżający skład dalekobieżny wepchnął nagle mężczyzna, który stał na peronie.

Później miał też próbować zepchnąć na tory kolejną osobę, ale tej udało się wyrwać - podaje DPA. Mężczyzna został zatrzymany przez podróżnych.

- Został ujęty jeszcze na terenie dworca - powiedziała na konferencji prasowej Isabell Neumann z frankfurckiej policji.

Mężczyzna ma ok. 40 lat i - według ustaleń niemieckich mediów - pochodzi prawdopodobnie z Erytrei. Świadkowie relacjonowali w rozmowie z ZDF, że matka próbowała do ostatniej chwili ściągnąć syna z szyn, ale sama również potrzebowała pomocy.

Motyw działania mężczyzny nie jest jeszcze znany.
Źródło; WP

*MiKol - Miłośnik Kolejnictwa...

chomik91

2019-07-30, 15:24
EbeEbeAwwwaria

Chłopie nie porównuj tego zrozumiesz jak będziesz się bał na miasto wyjść po zmroku albo jak w tym przypadku ktoś będzie cię próbował tak o dla przyjemności wepchnac pod pociąg

Strielok1

2019-07-30, 15:33
EbeEbeAwwwaria napisał/a:

Czasami się zastanawiam kto ma bardziej chaos w głowie lewica czy prawica? I wychodzi, że to jedno i to samo gówno .
Gościu piszę jakieś śmieci o innej rasie itd a reszta klaszcze mu dupami i się cieszy...
Skoro tak bardzo generalizujecie pod wpływem danych wydarzeń to kim są Polacy chociażby w świetle ostatnich ? ( nie mówię o żadnym Białymstoku itd)
Mówię o matce która zaj***ła własne dziecko i pozwoliła je gwałcić, o ojcu który zabił swojego syna, o przynajmniej jednym zabójstwie nożem bądź innym przedmiotem w patologicznej rodzinie tygodniowo.
O polaczkach robaczkach którzy żyją z socjalu i kradną na potęgę, o madkach które wszystko chcą i nie potrafią " w polski język ".
Mówię także o wielkim honorze Polaków i kopaniu i skakaniu po łbie często niewinnemu człowiekowi.
O Januszach którzy wysiadają na światłach i się klepią po ryjach bo ktoś wymusił pierwszeństwo.
O tym, że wnioskując po komentarzach Polacy dają przyzwolenie ,na kradzież, HEHE KRADŁ BO TAKI MIAŁ FACH HEHEHE, na alkoholizm który według większości nie istnieje , napie**alanie się niby w imię zasad itd
Nie będę wymieniał dalej bo chcę przejść do sedna, jeśli uważacie, że czarni to podludzie i ogólnie zwierzęta to kim są Polacy?
Skoro jesteś taki lepszy jeden z drugim i uważasz generalizacje za coś rozsądnego to będąc Polakiem powinieneś się czuć gównem i śmieciem, bo jakaś część Polaków właśnie taka jest .
Nie zależy mi na tolerancji, byciu pro LGBT czy inne LPG, bo sam nie jestem tolerancyjny i stałbym się hipokrytą.
Po prostu nienawidzę generalizowania i typowej Polskiej mentalności która polega na szukaniu problemów w innych krajach, a jak gówno leży na środku jego podwórka to udają, że go nie ma albo jeszcze lepiej to Niemiec albo uchodźca nasrał.



Widzisz tylko to ciągle są jednostkowe przypadki a nie większość... Powiesz to samo o cyganach czy "uchodźcach"? Takie śmieci ludzkie jak opisałeś powinny iść do natychmiastowej utylizacji. Tylko dlaczego sąd oddał matce dziecko skoro przeciw była policja, opieka czy tam pcpr a nawet jej rodzina? To samo tyczy się patologii, ile naprawdę znasz, choćby z widzenia osób które żyją wyłącznie z socjalu? Pozatym, jeżeli mają socjal to od tego są panie i panowie z opieki żeby kontrolować co się w takiej rodzinie dzieje, na co są wydawane środki pomocowe itd.

EbeEbeAwwwaria

2019-07-30, 16:15
chomik91 napisał/a:

EbeEbeAwwwaria
Chłopie nie porównuj tego zrozumiesz jak będziesz się bał na miasto wyjść po zmroku albo jak w tym przypadku ktoś będzie cię próbował tak o dla przyjemności wepchnac pod pociąg



Hahahaha no w Polsce wcale nie ma ryzyka dostania kosy po zmroku

:lol:

Albo rozbicia czaszki butem bo masz fajny telefon.
Ale gdybyście przyznali, że u nas też jest sk***iale i jest grupa społeczna bliska uchodźcom w pewnych aspektach, to trzeba by było z nimi jakoś walczyć . A lepiej dywagować i krzyczeć na forach o murzynach i arabach którzy są za daleko żeby się z nimi zmierzyć.

PS: W kwestii tego, że w Polsce nie grozi wepchanie pod pociąg polecam sprawdzić czy parę lat temu złodziej w Gdańsku nie wepchał kobiety pod pociąg :)

Strielok1

2019-07-30, 16:19
EbeEbeAwwwaria napisał/a:

Z widzenia 1/3 dwóch kamienic w moim rodzinnym mieście, osobiście jedna Karyna z liceum.
Czyli Polacy to butne zwierzęta bo Państwo na to pozwala?
To nie są już jednostki, tego jest cała masa a liczba rośnie a co gorsza przez internet i pie**olenie niektórych ameb część z tych patusów która kiedyś siedziała cichutko teraz nagle widzi, że dużo więcej osób ma takie a nie inne przekonania i je racjonalizuje.
Oczywiście w Brazylii jest gorzej, w Rosji jest gorzej itd tp.
Ale dlaczego do świętej japie**ole Anielki Polacy się tak pieklą na wieść o uchodźcach ( nie uważam masowej migracji za dobry pomysł szczególnie kiedy tak mocno się miesza kultury) a jak na ulicy Seby kogoś napie**alają to nikt nic nie zrobi, rodzinka nak***ia dzieci? Nie moja sprawa. Matka szarpię dziecko? Nie odezwę się.
Mam wyj***ne w j***nych uchodźców , parady lgbt, aborcje i inne gówno-tematy, bo to nie są problemy które są dla nas niebezpieczne w takiej skali jak panosząca się patologia . I to właśnie z nimi powinien walczyć Polak patriota a nie k***a drzeć mordę j***ć pedałów albo arabów... Ale czekaj czekaj musieliby wtedy walczyć sami ze sobą.
Hahahaha no w Polsce wcale nie ma ryzyka dostania kosy po zmroku

Albo rozbicia czaszki butem bo masz fajny telefon.
Ale gdybyście przyznali, że u nas też jest sk***iale i jest grupa społeczna bliska uchodźcom w pewnych aspektach, to trzeba by było z nimi jakoś walczyć . A lepiej dywagować i krzyczeć na forach o murzynach i arabach którzy są za daleko żeby się z nimi zmierzyć.



Nie wiem jak Ty ale ja się z patologią nie identyfikuję więc to nie byłaby walka z samym sobą, chwast to chwast. Zutylizować i tyle. Tylko chodząc po ulicach, czy to w dzień czy w nocy tej patoli jest mniej niż chociażby pod koniec lat 90. Ludzie też częściej reagują niż kiedyś, szczególnie kiedy krzywda dzieje się dzieciom. Nie ma też dnia żeby nie było doniesień o obywatelskim zatrzymaniu pijanego kierowcy czy zgłoszeniu takowego na policję. Więc powiedziałbym że ze społeczeństwem w Polsce jest coraz lepiej. To właśnie państwo nie zdaje egzaminu. To panie i panowie z opieki mają płacone za kontrolę nad środkami które wydatkują i to one za to odpowiadają. Gdyby system kontroli był szczelny patusiarnia nie miałaby takiego pola do popisu. To samo tyczy się kurestwa na drogach, zajeżdzasz komuś drogę i go atakujesz? Napaść z użyciem niebezpiecznego narzędzia, utrata auta które posłużyło do dokonania przestępstwa, dożywotnia utrata prawa jazdy, wysoka kara finansowa, i półroczna obserwacja w najgorszym psychiatryku w Polsce czy aby nadajesz się do życia w społeczeństwie. Długo można by tak wymieniać. I to właśnie państwo ma instrumenty żeby takie jednostki wyeliminować ze zdrowej części społeczeństwa.

EbeEbeAwwwaria

2019-07-30, 16:33
UP

Nie powiedziałem, że TY ani JA, mówię o Sebach w koszulkach PW i była w tym doza ironii.
Ale coś ci nie zatrybiło chyba i poczułeś się urażony :(

Strielok1

2019-07-30, 16:43
EbeEbeAwwwaria napisał/a:

Hahahaha no w Polsce wcale nie ma ryzyka dostania kosy po zmroku

Albo rozbicia czaszki butem bo masz fajny telefon.
Ale gdybyście przyznali, że u nas też jest sk***iale i jest grupa społeczna bliska uchodźcom w pewnych aspektach, to trzeba by było z nimi jakoś walczyć . A lepiej dywagować i krzyczeć na forach o murzynach i arabach którzy są za daleko żeby się z nimi zmierzyć.
Dawaj skomentuj to, że to pojedynczy przypadek i to nie to samo

Znam ,1/3 mieszkańców dwóch kamienic w moim rodzinnym mieście i jedna Karyna z liceum
Czyli niedoj***ni Polacy to wina państwa?
Jakie pojedyncze przypadki, z roku na rok jest tego coraz więcej, ale wiesz co... na całym świecie jest tego więcej.
Chodzi mi tylko o to, że każdy taki wyszczekany jak chodzi o murzyna z NY albo uchodźcę z DE, ale jak chodzi o Polskę to HMMMM NO TAK RACJA RACJA ALE NIE DO KOŃCA plus znieczulica i strach odezwania się do patusów jest wprost proporcjonalna do j***nia uchodźców na forach.
W tym tkwi sęk, naprawmy własne podwórko a potem oceniajmy i zmieniajmy świat.



Przykład podałeś jeden więc to jednostkowy przypadek. Też mogę podać Ci ciekawy przykład, niedaleko mojej miejscowości, bodajże w Żninie albo okolicach, kilka lat temu paru gówniarzy (bodajże gimnazjum albo początek liceum, nie chce mi się szukać, kto będzie chciał to znajdzie) na imprezie zgwałciło grupowo dziewczynę. Sprawa z początku bardzo głośna, ale kiedy okazało się że to szczurki z tzw dobrych domów sprawa zaczęła się wlec, z dziewczyny zaczęto robić kurewkę, w końcu po roku czy półtora zapadł wyrok, wyszło że to w gruncie rzeczy dobre chłopaki, dziewczyna niekoniecznie taka dobra a wogóle to ją przeprosili więc o co to halo. Dostali kuratora. Za zbiorowy gwałt. Państwo dało przyzwolenie na takie zachowanie. Więc co miałoby zrobić społeczeństwo? Samosąd? Jeżeli coś miałoby zmienić się w tym państwie trzeba zacząć od góry. Od władz, sądów, prokuratury na zwykłych kraweznikach kończąc. Bo to są instytucje mające środki by pacyfikować każdą patole (a ta nie jest zależna od zawartości portfela tylko głowy). Tylko jeżeli policja na poważnie wziełaby się za tępienie takich ludzi zaraz podniósł by się krzyk o brutalności policji, opresywnym państwie itd. A pan Bodnar to by chyba wylewu dostał.

EbeEbeAwwwaria napisał/a:

UP
Nie powiedziałem, że TY ani JA, mówię o Sebach w koszulkach PW i była w tym doza ironii.
Ale coś ci nie zatrybiło chyba i poczułeś się urażony



Nie poczułem się urażony, i faktycznie źle przeczytałem. Myślałem że odnosisz się do społeczeństwa, a z tym się identyfikuję, mój błąd.

EbeEbeAwwwaria

2019-07-30, 16:47
UP

"Tylko jeżeli policja na poważnie wziełaby się za tępienie takich ludzi zaraz podniósł by się krzyk o brutalności policji, opresywnym państwie itd. A pan Bodnar to by chyba wylewu dostał."

Tutaj zgadzam się z tobą w 2423975497 %, a dodatkowo by krzyczeli, że ZOMO wróciło :D

A przykład nie jest jednostkowy bo takich czynszowych kamienic z pato-mieszkańcami jest wiele.

Ogólnie w dużej mierze się z tobą zgadzam co do nieporadności państwa, ale o to mi właśnie chodzi.
Na ch*j Polacy się kłócą miedzy sobą o ciapakach, gejach itd i są szczuci i z lewej i prawej między sobą, zamiast zająć się tym co ważne, czyli próbą zmiany realiów życia w Polsce.

Strielok1

2019-07-30, 17:07
Miałem na myśli przykład ze złodziejem który wepchnął kobietę pod pociąg. Polacy w większości myślą to samo, kłótnie są podsycane przez pożytecznych idiotów czy to z jednej czy z drugiej strony. Jaka jest różnica między pis a po? Że jedni kradli tylko dla siebie a drudzy kradną ale nauczeni klęską poprzedników dali jakiś promil tego co można ukraść ludziom. Na poziomie społeczeństwa zmieniło się dużo, ale żeby zmienić coś na poziomie państwa trzeba byłoby trzęsienia ziemi. Z sejmu, sądów urzędów itd trzeba by usunąć 90 % ludzi i zatrudnić młodych z ideałami którzy chcieli by coś zmieniać a nie tkwić w układach. W policji wymienić pion kierowniczy, komendantów których wydziały nie mają innych wyników niż mandaty za przekroczenie prędkości, myślę że młode chłopaki w policji raczej nie stoją w krzakach z lenistwa tylko takie dostają wytyczne, i chętnie wzieliby się za tych którzy sprawiają prawdziwe zagrożenie na drodze. Powinni też mieć zwiększone uprawnienia. I uprzedzając krzyki które zaraz się zaczną, miałem styczność z policją, łącznie z przeszukaniem samochodu, i jakoś nigdy nie spotkałem się z agresją z ich strony. Zawsze było kulturalnie, sprawdzili co chcieli, podziękowali i każdy poszedł w swoją stronę.

ProVVe

2019-07-30, 17:14
EbeEbeAwwwaria napisał/a:

UP
"Tylko jeżeli policja na poważnie wziełaby się za tępienie takich ludzi zaraz podniósł by się krzyk o brutalności policji, opresywnym państwie itd. A pan Bodnar to by chyba wylewu dostał."
Tutaj zgadzam się z tobą w 2423975497 %, a dodatkowo by krzyczeli, że ZOMO wróciło
A przykład nie jest jednostkowy bo takich czynszowych kamienic z pato-mieszkańcami jest wiele.
Ogólnie w dużej mierze się z tobą zgadzam co do nieporadności państwa, ale o to mi właśnie chodzi.
Na ch*j Polacy się kłócą miedzy sobą o ciapakach, gejach itd i są szczuci i z lewej i prawej między sobą, zamiast zająć się tym co ważne, czyli próbą zmiany realiów życia w Polsce.





Jednostek na socjalu nie ma, ale tez nie ma takich liczb przykład. Parę miesięcy temu, którys z zachodnich krajów przyznał, że 90% uchodźców z Erytrei (czyli kraju małpy która zabiła) siedzi na socjalu i nie zna języka. Tragedia na pełnej... Mówimy tu o 90%!! Podejrzewam, że inne odłamy ekonomicznych małp maja podobne wyniki. Dlatego uważam, że to srogi nie tak porównując nasz kraj do tamtego problemu. Francja chce wprowadzić podatek od usług cyfrowych bo im kasa się kończy na socjal (maja juz cholernie wysokie podatki). Ehh zreszta pie**olę mam się nie denerwować dzisiaj ide w ch*j

:-D

PieronJasnySzlag

2019-07-30, 17:43
Pewnie że nie ma co generalizować. Nawet w takiej Norwegii znalazł się brejwik a w Austrii znalazł się fritlz.
Natomiast jeżeli spojrzy się na statystyki i liczby to hasło o równości ras jest po prostu nie do obronienia.

Zauważcie jak zmieniło się społeczeństwo Polskie przez 30 lat. Porównajcie sobie lata 90te (punki vs skini, kibole, metale vs skini, metale vs punki, walki osiedle na osiedle...). Kto to przeżył ten wie że wtedy była naprawde patola.
A teraz jakiś gej dostanie po ryju i w całej Polsce trąbią że faszyzm nadchodzi, śmiech na sali. Jako społeczeństwo osiągneliśmy niebywały skok cywilizacyjny (mimo szczucia po vs pis, mino likwidowania każdego boiska na rzecz deweloperów, mimo dostępności dopalaczy które są gorsze od jaboli i amfetaminy).

Teraz zauważcie co przez ten czas osiągneło społeczeństwo afroamerykanów? Nadal zbierają się w plemiona, toczą wojny plemienne, wciąż autorytetem każdego czarnego nastolatka jest gangster. Zero rozwoju cywilizacyjnego. Mimo że mają domy, samochody z 2005roku to dalej żyją w gettach umysłowych. Zero wmieszania się w białe społeczeńastwo.

Tak samo cyganie. Zobaczcie przykład Koszyc. Dostali nowe osiedle, prace, szanse. Wszystko przepie**olone i w mieszkaniach palą ogniska... Po prostu żyć tak jak biali ludzie to dla nich skok cywilizacyjny którego nie są w stanie pokonać choćby byli tego świadomi i bardzo się starali.

Kolejny przykład z drugiej strony medalu. Chiny czy Korea Pln - od orania pola i gospodarki rolnej po drapacze chmur, roboty, i niesamowity skok technologiczny w trzy pokolenia. Da się?

Pewnie że się da. Ale trzeba mieć predyspozycje rasowe. żółci i biali je mają. Czarni ich nie mają.

radek1600

2019-07-30, 18:00
Spiderowski napisał/a:

Pewnie że nie ma co generalizować. Nawet w takiej Norwegii znalazł się brejwik a w Austrii znalazł się fritlz.
Natomiast jeżeli spojrzy się na statystyki i liczby to hasło o równości ras jest po prostu nie do obronienia.
Zauważcie jak zmieniło się społeczeństwo Polskie przez 30 lat. Porównajcie sobie lata 90te (punki vs skini, kibole, metale vs skini, metale vs punki, walki osiedle na osiedle...). Kto to przeżył ten wie że wtedy była naprawde patola.
A teraz jakiś gej dostanie po ryju i w całej Polsce trąbią że faszyzm nadchodzi, śmiech na sali. Jako społeczeństwo osiągneliśmy niebywały skok cywilizacyjny (mimo szczucia po vs pis, mino likwidowania każdego boiska na rzecz deweloperów, mimo dostępności dopalaczy które są gorsze od jaboli i amfetaminy).
Teraz zauważcie co przez ten czas osiągneło społeczeństwo afroamerykanów? Nadal zbierają się w plemiona, toczą wojny plemienne, wciąż autorytetem każdego czarnego nastolatka jest gangster. Zero rozwoju cywilizacyjnego. Mimo że mają domy, samochody z 2005roku to dalej żyją w gettach umysłowych. Zero wmieszania się w białe społeczeńastwo.
Tak samo cyganie. Zobaczcie przykład Koszyc. Dostali nowe osiedle, prace, szanse. Wszystko przepie**olone i w mieszkaniach palą ogniska... Po prostu żyć tak jak biali ludzie to dla nich skok cywilizacyjny którego nie są w stanie pokonać choćby byli tego świadomi i bardzo się starali.
Kolejny przykład z drugiej strony medalu. Chiny czy Korea Pln - od orania pola i gospodarki rolnej po drapacze chmur, roboty, i niesamowity skok technologiczny w trzy pokolenia. Da się?
Pewnie że się da. Ale trzeba mieć predyspozycje rasowe. żółci i biali je mają. Czarni ich nie mają.



Dokładnie masz rację, 100 % prawda.

aaaaaaaaaaaaaa

2019-07-30, 23:28
Na zachodzie bez zmian.
Polecam od 4:40, kulminacja lewactwa 5:50




SupremeLeader

2019-07-31, 01:49
EbeEbeAwwwaria napisał/a:

Czasami się zastanawiam kto ma bardziej chaos w głowie lewica czy prawica? I wychodzi, że to jedno i to samo gówno .
Gościu piszę jakieś śmieci o innej rasie itd a reszta klaszcze mu dupami i się cieszy...
Skoro tak bardzo generalizujecie pod wpływem danych wydarzeń to kim są Polacy chociażby w świetle ostatnich ? ( nie mówię o żadnym Białymstoku itd)
Mówię o matce która zaj***ła własne dziecko i pozwoliła je gwałcić, o ojcu który zabił swojego syna, o przynajmniej jednym zabójstwie nożem bądź innym przedmiotem w patologicznej rodzinie tygodniowo.
O polaczkach robaczkach którzy żyją z socjalu i kradną na potęgę, o madkach które wszystko chcą i nie potrafią " w polski język ".
Mówię także o wielkim honorze Polaków i kopaniu i skakaniu po łbie często niewinnemu człowiekowi.
O Januszach którzy wysiadają na światłach i się klepią po ryjach bo ktoś wymusił pierwszeństwo.
O tym, że wnioskując po komentarzach Polacy dają przyzwolenie ,na kradzież, HEHE KRADŁ BO TAKI MIAŁ FACH HEHEHE, na alkoholizm który według większości nie istnieje , napie**alanie się niby w imię zasad itd
Nie będę wymieniał dalej bo chcę przejść do sedna, jeśli uważacie, że czarni to podludzie i ogólnie zwierzęta to kim są Polacy?
Skoro jesteś taki lepszy jeden z drugim i uważasz generalizacje za coś rozsądnego to będąc Polakiem powinieneś się czuć gównem i śmieciem, bo jakaś część Polaków właśnie taka jest .
Nie zależy mi na tolerancji, byciu pro LGBT czy inne LPG, bo sam nie jestem tolerancyjny i stałbym się hipokrytą.
Po prostu nienawidzę generalizowania i typowej Polskiej mentalności która polega na szukaniu problemów w innych krajach, a jak gówno leży na środku jego podwórka to udają, że go nie ma albo jeszcze lepiej to Niemiec albo uchodźca nasrał.



Poczułem się wywołany do tablicy więc Ci odpowiem. Z góry przepraszam za ewentualne błędy ale jestem po pracy i padam na ryj. Ten gość jeszcze 8 lat temu postawił by ci piwo, bo uważał dokładnie tak jak Ty. Ale ten gość wyjechał za granicę i od ośmiu lat przebywa na codzień między czarnymi i w pracy i w supermarketach, sklepach na ulicy itd. Generalizuję? A i owszem bo w Polsce mieszkałem w dużym mieście, z patolą miałem siłą rzeczy doczynienia. I mówię ci że to jest margines, większy lub mniejszy ale margines. U czarnych marginesem jest normalne ludzkie zachowanie i jak bardzo byśmy tego chcieli to tego nie zmienimy. Wracając do sprawy. Pierwsze dwa miesiace w moim nowym "domu" jak to nowy i niedoswiadczony imigrant zamieszkalem na "czarnym" osiedlu. Bo tanio, etc. Osiedle nowiutkie, z pozoru bardzo ładne, takie 8/10. Z pozoru, bo to było pieprzone getto. Pożary mieszkań, darcie japy do białego rana. Ogniska ze śmieci, wywalanie brudow za okna. rysowanie i niszczenie samochodów, smród na klatkach. Nade mną mieszkała rodzina, on ona i jakaś 5 dzieciakow. Napier...li te dzieciaki codzienne. Powiedziałem o tym właścicielowi to powiedział mi wprost żeby nic nie widzieć i nie słyszeć bo policja i tak im nic nie zrobi A ja mogę mieć pociętą twarz. Na balkon nie mogłem wystawić prania bo ciągle leciały śmieci. Kiedyś wpadam do windy A tam matka z bachorem A ten bachor sra w windzie, rozumiesz? Myślisz że zawsztydzilo się jedno albo drugie? Matka miała polewkę z pociechy bo ktoś je nakrył. W aucie nie mogles nic zostawić bo rano by tego po prostu nie było. Syf smród i degeneracja. I myślisz że trafiłem na wyjątkowe osiedle? Nie to było typowe osiedle czarnych. Jakich wiele. Szybko zrozumialem że trzeba dopłacić trzy razy na białym osiedlu żeby żyć godnie jak normalny człowiek. Mieszkam tu już tyle lat i uwierz mi że nie spotkałem jeszcze normalnego nie roszczeniowego murzyna. Rozumiesz? Ani jednego! Stary. To co Ci napisałem to jest tylko czubek góry lodowej. Żeby opisać wszystko co pamiętam musiał bym tu klepać kilka godzin. A wracając do mojej pracy. To myślisz że czarni przychodzą z własnej woli? Nie kolego. Dodam tylko że praca świetnie płatna i do tego świetne warunki i cały pakiet świadczeń. Ale oni przychodzą tylko dla tego że ostatnimi łaty władze wzięły się za socjalowcow i jeśli recydywisci nie podejmą pracy na jakiś określony czas to kasują im zasiłki. A wielkie korporacje choć doskonale wiedzą że z nich nie ma żadnego pożytku to przyjmują ich z otwartymi rękami. Wiesz czemu? Bo takie firmy nie mogą sobie pozwolić na to żeby zostać posądzonymi o dyskryminację. Ja kolego widzę ich na codzień. Nie napisałem mojej opinii ot tak. Ja napisałem to co czuję. To czarni nauczyli mnie tego podejścia, kiedyś tak jak Ty uważałem że oni są tacy sami jak my, że to mity i bzdury, teraz już tak nie uważam. Podałeś kilka przykładów zabójstwaw polsce etc. Ale zrozum że to są marginalne przykłady rozdmuchane przez media, w niejednym kraju czarnej Afryki to jest po prostu szarą codzienność, mordowanie białych farmerów w rpa. Wojny plemienne, zrywy lokalnych watażkow, dzieci żołnierze. Gwałty. I tysiące innych przykładów tam to jest zwykła szarą codzienność i oni tą mentalność przywożą tu do nas do Europy. Przykro mi stary, możesz się z tym nie zgadzać, ale taka jest smutna prawda. Piszesz żeby się zająć własnym podworkiem A nie zagranicą. Tylko pamiętaj że ten rak szybko się rozrasta i z całego serca tobie i wszystkim w Polsce życzę abyście się któregoś dnia nie obudzili w realiach "erytrei" bo nasza patologia choć obrzydliwa nie umywa się do czarnej. Uwierz mi na słowo. Choć brzydzę się polską patolą to do pięt im nie dorasta. Zgadzam się z Tobą w jednej sprawie, że tą naszą rodzimą trzeba tępić. Pozdrawiam.

mucha86

2019-07-31, 13:40
Wiewór napisał/a:

Erytrea ma 50% brudasów i 50% krześcijan także szansa fifti fifiti. Dla mnie jeden ch*j albo jedna religia pokoju albo druga miłości bliźniego.



w erytrei rządzi komuna. trzymają tam ludzi srogo za mordę. dodatkowo dogadali się z muzułmanami przeciw chrześcijanom i to ci drudzy mają najgorzej, jak zawsze zresztą. ci którzy do nas przyjeżdżają są muzułmanami, bo ich państwo wypuści i ich ewentualnie stać.