18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miki się wkurwił...

~DMT • 2017-12-28, 08:53
Na parkę w centrum handlowym...


józekdeluxe

2017-12-28, 09:17
Nie ma dla faceta gorszej ujmy na honorze, niż nie być w stanie obronić własnej kobity. Szkoda tylko, że nie pokazują o co bolo young się tak wk***ił.

Heathen

2017-12-28, 09:53
Mi to wygląda na przyłapanie laski z innym przyjacielem...

tranzystor

2017-12-28, 09:55
Brawa dla Azjaty. Pokazał murzynowi, gdzie jego miejsce na osi czasu rewolucji.

Moby_Dick

2017-12-28, 10:28
Sytuacja przedstawia wykupienie 21st Century Fox przez Walta Disneya

józekdeluxe

2017-12-28, 10:37
tranzystor napisał/a:

Brawa dla Azjaty. Pokazał murzynowi, gdzie jego miejsce na osi czasu rewolucji.



Autokorektę jeszcze zrozumiem, ale gdzieś ty tam murzyna wypatrzył? Gość wygląda jak koreański informatyk.


Tafariel

2017-12-28, 11:22
józekdeluxe napisał/a:

Nie ma dla faceta gorszej ujmy na honorze, niż nie być w stanie obronić własnej kobity. Szkoda tylko, że nie pokazują o co bolo young się tak wk***ił.



Chyba nie ma gorszej ujmy jak widzisz swoją pannę robiącą cię w ch*ja :roll: Typ dostający wpie**ol musiał wiedzieć, że laska zajęta bo nawet zbytnio nie fikał. Na chińskie standardy to i tak słabo, ze żadnych maczet i 5 typa nie wjechało :jezdziec:

tarcer123

2017-12-28, 11:44
Jeżeli faktycznie ta laska robiła go w balona z tamtym gościem to piwko dla Mikiego.

100Burned

2017-12-28, 12:50
józekdeluxe napisał/a:

Nie ma dla faceta gorszej ujmy na honorze, niż nie być w stanie obronić własnej kobity. Szkoda tylko, że nie pokazują o co bolo young się tak wk***ił.



Gdybym ,,przeżył" coś takiego i nie poradził sobie z agresorem to:

1. Mój związek by nie przetrwał
2. Straciłbym główny cel życia
3. Jedyne co miałbym do zrobienia przed śmiercią to wyrządzenie krzywdy gościowi co pozbawił mnie tego co w punkcie drugim.

Oczywiście nie na solo tylko z przyczajki, nie jestem jakimś przech*jem.

Nie wiem czy to normalne ale czasem dopadają mnie myśli na zasadzie co bym zrobił gdyby się zdarzyła taka albo inna ewentualność po której bym mógł stwierdzić że nie mam nic do stracenia.

Myślę że najlepszym rozwiązaniem jest uderzenie w rodzinę wroga i pozostawienie go z wyrzutami sumienia że to wszystko to jego wina.

bezjaj

2017-12-28, 14:01
Jak mu mamusia kazała założyć taki prezent na chińską gwiazdkę to się nie dziwie, że koleś podk***iony chodzi.

Maxi96

2017-12-28, 15:13
100Burned napisał/a:

...Oczywiście nie na solo tylko z przyczajki, nie jestem jakimś przech*jem...




k***a stary to ja już bym wolał dostać po mordzie w normalnej walce a nie atakować z partyzanta jak jakiś murzyn czy inna p*zda....

Tak to tylko tracisz godność...

sh...........ns

2017-12-28, 15:23
naprawde trzeba buyć polskim debilem żeby uwazac że to jego kobieta , widać że miki myslał że to jest jego dziewczyna a ona sie k***iła k***a to k***a nie wązne czy k***i się z toba czy z kims innym

TB303

2017-12-28, 15:31
shokobons napisał/a:

naprawde trzeba buyć polskim debilem żeby uwazac że to jego kobieta , widać że miki myslał że to jest jego dziewczyna a ona sie k***iła k***a to k***a nie wązne czy k***i się z toba czy z kims innym


Trzeba być stulejarzem jak 'shokobons' by pie**olić, że inni ch*ja wiedzą, samemu ch*ja wiedząc.

100Burned

2017-12-28, 15:31
Maxi96 napisał/a:




k***a stary to ja już bym wolał dostać po mordzie w normalnej walce a nie atakować z partyzanta jak jakiś murzyn czy inna p*zda....

Tak to tylko tracisz godność...



Przeczytaj jeszcze raz okoliczności w których bym atakował ,,jak jakiś murzyn czy inna p*zda"

Mowa tu o sytuacji gdzie ja obskoczyłem wpie**ol a następnie została skrzywdzona moja kobieta.

W takim przypadku wpie**ol stulecia obskoczył by ktoś będący bliską osobą gościa, który by mi zrobił to co wyżej.

Zemsta nie ma być honorowa ani godna. Ma być rozrywająca serce. Nie dupę. Dupę można zaszyć. Serca już nie.

Mam nadzieję że metaforycznie wytłumaczyłem Ci co miałem na myśli.