18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Migrantów obrabowano i pobito łomem po polskiej stronie

dogip • 2021-11-12, 11:59
Przedostali się przez kordon SG i policji, ale dalej też nie będą mieli lekko


Grupa migrantów została pobita na szosie w polskiej strefie przygranicznej w okolicach Hajnówki. Mężczyzn z Iraku i Syrii pobito łomem, z kolei z towarzyszącej im kobiety napastnicy zdarli część ubrań - przekazała Grupa Granica. To pierwszy taki udokumentowany przypadek. Policja potwierdziła, że doszło do zdarzenia i prowadzone są czynności wyjaśniające.Do zdarzenia doszło w czwartek po południu przy szosie w okolicy Hajnówki. Troje migrantów - małżeństwo z Iraku oraz Syryjczyk zostali pobici i obrabowani - informuje Grupa Granica.

Grupa Granica podaje, że poszkodowani migranci opisywali napastników jako osoby o wyglądzie europejskim. Napastnicy mieli zacząć bić migrantów, gdy ci poprosili ich o wodę. Z relacji organizacji wynika, że mężczyźni zostali pobici łomem, a z kobiety zdarto część ubrań. Cała trójka została obrabowana z wszystkiego, co mieli przy sobie. Osobę w najcięższym stanie przewieziono do szpitala.
Policja wojewódzka potwierdza, że doszło do zdarzenia i prowadzone są czynności wyjaśniające.
- Poszkodowanym udzieliliśmy pomocy humanitarnej i wsparcia prawnego. Wszyscy chcą starać się o przyznanie statusu uchodźcy w Polsce. Wolontariusz Grupy Granica, który jako pierwszy spotkał poszkodowanych, złożył na komendzie policji zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa - informuje fundacja.

To pierwszy udokumentowany przypadek ataku na migrantów w polskiej strefie przygranicznej.

Źródło: Interia

TranzystorWyklęty

2021-11-12, 23:49
dogip napisał/a:

Przedostali się przez kordon SG i policji,Ale jak to? Przecież wg "polskiego rządu" radzą sobie z imigrantami i granicę uszczelnili

Grymson

2021-11-12, 23:52
Byle wiecej takich akcji. White Power

baronturbina

2021-11-13, 03:01
ratownikpks napisał/a:

Twoją gębą mógłbym wytrzeć dupę.


Twój ojciec lubi wycierać. Boli cie ze z gorszej części polski jesteś? Teraz to już w ogóle najgorsza. Nie zrozumiesz tego bo masz mentalność z za prawej granicy.

Tuco

2021-11-13, 07:49
Źródło też ciekawe. Można by pomyśleć, że ta historia nigdy się nie wydarzyła. Tak hipotetycznie.

Wiewór

2021-11-13, 10:58
neo001 napisał/a:

Kolejny chętny na ciapackie pęto w odbycie. Razem z Wiewiórm Jedźcie na białoruś, może się zlitują i was wyr*chają z litości, pedryle.Zastanawiające jest jak wszelkiej maści patryjoty i nacjozjeby zawsze mówią o gejowskim stosunku analnym. Ileż mają na niego określeń. Prześcigają się w produkcji synonimów. Strasznie dużo myślicie o pedałach

:lol:

Pewnie się cały pocisz i ci się ręce trzęsą jak piszesz o tych petach w odbycie.

mygyry

2021-11-13, 13:55
Wiewór napisał/a:

Zastanawiające jest jak wszelkiej maści patryjoty i nacjozjeby zawsze mówią o gejowskim stosunku analnym. Ileż mają na niego określeń. Prześcigają się w produkcji synonimów. Strasznie dużo myślicie o pedałach

Pewnie się cały pocisz i ci się ręce trzęsą jak piszesz o tych petach w odbycie.Masz rację nie wziął pod uwagę, że masz p*zde, dlatego sugerował anal...

UrlichUrwich

2021-11-13, 14:35
A jakaś kara za nielegalne przekroczenie granicy? Wyjaśnić pobicie - rozumiem. Ale skąd oni się tu wzięli? Zaszczepieni? (Odra itp...) Mają jakieś dokumenty?

baronturbina

2021-11-13, 18:56
UrlichUrwich napisał/a:

A jakaś kara za nielegalne przekroczenie granicy? Wyjaśnić pobicie - rozumiem. Ale skąd oni się tu wzięli? Zaszczepieni? (Odra itp...) Mają jakieś dokumenty?


Mają. Wszyscy legitymacje szkolne bo to przecież same kobiety i dzieci tam koczują.