18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Migranci w Paryżu

Jesse.Pinkman • 2021-10-10, 16:58
We Francji bez zmian - czarne gówno panoszy się po ulicach i robi co chce.

afkp

2021-10-10, 17:21
dużo sztuczek potrafią jak na zwierzęta cyrkowe

Mzimu

2021-10-10, 17:37
Wszyscy na czarno ubrani - to jakaś sekta?

0rion

2021-10-10, 17:43
te k***y juz sobie bezkarnie chodza po miescie w kominiarkach i robia co chca. nnajlepsze jest to ze nikt nawet nie widzi w tym nic dziwnego bo przeciez sa tacy tolerancyjni. mieszkam od 20 lat w anglii praktycznie sie tu wychowalem i widze na wlasne oczy jak bardzo europa zaczyna przypominac slumsy afrykanskie. a wy tam sobie siedzcie w tej zacofanej polsce i narzekajcie. ale przynajmniwej nikt wam w bialy dzien na ulicy lba nie upie**oli. tfu

hamusq

2021-10-10, 17:46
I bardzo dobrze, niech sie zabojady dobrze bawia. Ja ide po popcorn.

DariuszKalafior

2021-10-10, 17:53
hamusq napisał/a:

I bardzo dobrze, niech sie zabojady dobrze bawia. Ja ide po popcorn.



Jestem takiego samego zdania , wogole mi ich nie żal

Rezos

2021-10-10, 18:21
DariuszKalafior napisał/a:

Jestem takiego samego zdania , wogole mi ich nie żal



szkoda Białej rasy

verysadge

2021-10-10, 19:22
Podobno dostal za bycie gejem, takich to nie szkoda glosuja na lewactwo co chce to bydlo wpuszczac to teraz maja

grzybkam

2021-10-10, 19:53
co za bydło

Tryper

2021-10-10, 21:26
k***a już miałem pytać, czy to Niemcy, Niderlandy. Dopiero potem patrzę, że Francja.

zipi

2021-10-10, 21:54
mam nadzieje ze to syn jakiegoś lewicowego ścierwa, albo polityka lewicy, bo tym smieciom się nalezy wpie**ol ich rodzin mi tez nie szkoda.

picolo

2021-10-10, 23:20
0rion napisał/a:

te k***y juz sobie bezkarnie chodza po miescie w kominiarkach i robia co chca. nnajlepsze jest to ze nikt nawet nie widzi w tym nic dziwnego bo przeciez sa tacy tolerancyjni. mieszkam od 20 lat w anglii praktycznie sie tu wychowalem i widze na wlasne oczy jak bardzo europa zaczyna przypominac slumsy afrykanskie. a wy tam sobie siedzcie w tej zacofanej polsce i narzekajcie. ale przynajmniwej nikt wam w bialy dzien na ulicy lba nie upie**oli. tfu



Śmieciu wyjezdny może zabierz też do siebie tego rudego cwe*a i jego bandę bo oni chcą tu zrobić dokładnie to samo. A od Polski to się odpie**ol, cześć.

epening

2021-10-11, 00:07
0rion napisał/a:

te k***y juz sobie bezkarnie chodza po miescie w kominiarkach i robia co chca. nnajlepsze jest to ze nikt nawet nie widzi w tym nic dziwnego bo przeciez sa tacy tolerancyjni. mieszkam od 20 lat w anglii praktycznie sie tu wychowalem i widze na wlasne oczy jak bardzo europa zaczyna przypominac slumsy afrykanskie. a wy tam sobie siedzcie w tej zacofanej polsce i narzekajcie. ale przynajmniwej nikt wam w bialy dzien na ulicy lba nie upie**oli. tfu



bo boją sie Polaków myślisz ze jak by sie działo takie cos w krk i bym widział takie gówno to kosa w rekę i pod żebro 4 ,5 i by sie nauczyli ale w angli albo we franicji to same pedałki mieszkają albo lgbt i dziwić sie ze dostają wpie**ol od 16 latków xDD