Migranci i realna ocena.

Nelson666 • 2019-09-28, 00:00
: Rozmyślanie o konfliktach obecnego czasu.
Od 2015 roku trwa zaostrzony proces imigracyjny, (na całe szczęście najgorsze zamachy jedynie obserwowaliśmy w telewizji) polega on na przemieszczaniu się "mas ludzi" środkami transportu które mogą nieść śmierć, w kierunku europy - jeśli ktokolwiek kiedykolwiek tak to powinien nazwać.
Poczynając od niepoprawnego słowa, uchodźcy pochodzą głównie z państw afrykańskich, oczywistym jest, że ich zabarwienie skóry odbiega od europejskiego.
Muzułmanizm i przenikanie terroryzmu z państw uciśnionych jest oczywiste ponieważ każda pseudo paramilitarna jednostka obcego kraju potrzebuje nakładów na broń. Gwarantując dostęp do "bogatych" europejskich miast, ludzie zmęczeni wojną, oddaja całe dobytki oraz posiadania ziemi za sam przewóz wierząc w niegdyś nazwany zwykle "amerykański sen". Ile z nich już umarło w morskiej toni? Dziś czas się zmienił.
Polacy jako naród nadal nie mają dostępu do "amerykańskiego snu" a poprzez politykę UE próbowano na nas wymagać przyjmowanie osób potencjalnie stanowiących zagrożenie, jakby mało nam było zagrożeń ze wschodu, Straż Graniczna ledwo selekcjonuje co jest dobre, kto może zostać na terenie RP.
Pada czyste pytanie. Czy Ci LUDZIE - celowo z dużej, bo to jednak ludzie, pełnoprawni i wykształcenie nie daje nam prawa do ich oceny, mają szansę na przeżycie?
Gorzej, że odpowiedź jest prosta.
Mają, tylko trzeba walczyć o swój kraj, o swoje miejsce. Naród Polski dość długo już uczył się "uchodźstwa" "migracji", strachu, przeżycia.

Do czego cała ta rozprawka zmierza? Może do tego, że "ledwo" 80 lat temu nasz naród mógł nie istnieć.
W moim czystym, nie politycznym ani nie jakoś przesączonym patriotyzmem umyśle, uważam, że ch*j KOMUKOLWIEK DO NASZEGO ŻYCIA I TERENU.


- mam jeszcze wiele do powiedzenia, jeśli się spodoba to będę jechał dalej na tym wózku złożonym z nicości

sensualna

2019-09-28, 00:09
szkoda że nie wspomniałeś o ukraińcach którzy odkąd tu przyjechali szerzą u nas co rusz najróżniejsze choróbska których dotąd u nas się nie słyszało... co chwila artykuły o nowych bakteriach w szpitalach których wcześniej nie było (zarażani pacjenci)do póki się nie zjechali do nas... a po za tym imigranci o których wspomniałeś dobrze wiedzą że u nas hajs słaby i co by nie było dostali by ostry wpie**ol za każdą krzywą akcje

Nelson666

2019-09-28, 00:17
Oni też uciekają, mają więc udział w moim wpisie. Trzeba walczyć o swoją ziemię o swoje miejsce, poza tym bez dramatyzmu, choroby dziwne to zmiana klimatu. <hehe prowokacja>