18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

MIG-29 - lot stratosferyczny.

fantastico • 2016-04-15, 18:15
Trochę z cyklu science.

Nieziemskie ujęcia z komercyjnych lotów Migami w stratosferę. Podobno dają samolot do sterowania tam na górze.

Mało sadystyczne, ale jak sobie wyobrazicie ruskich z takimi myśliwcami to można się zastanawiać ;P


Jakby ktoś się chciał skusić:
Cena w zależności od czasu trwania lotu
11'500 € 25 minut Lot MiG-29
13'500 € 45 minut Lot naddźwiękowy
16'500 € lot na granicę stratosfery



Patol

2016-04-15, 18:35
a po co płacić tyle? przecież już to obejrzałem

MaratHS

2016-04-15, 18:58
Ciekawe czy przyjdzie tu Imię_Jego44 i będzie pie**olił o tym, że ziemia jest płaska, a to wszystko, to sprytna manipulacja jaszczurów z kosmosu. :amused:

DanBK

2016-04-15, 19:56
Ostatnio się zastanawiałem gdzie szukać okazji żeby barierę dźwięku przekroczyć.
edit. Byłem na ich stronie, od 2005 działają. W dodatku jeśli chcemy to możemy sami Miga przycisnąć i naddźwiękowa osiągnąć.

5987389

2016-04-15, 21:37
Wygląda mega ale... k***a mać, nienawidzę latać ! Zemdlał bym 20 razy podczas takiego lotu i tyle z kosztownych wrażeń.

Hj...........dy

2016-04-15, 21:54
Gościu, który leciał to Josh Cartu. Pomimo, że jest żydem (kilka ferrari i Rolls w garażu na pewno nie mają nic wspólnego z pochodzeniem :P ) to jest bardzo w porządku. Bodajże w 2012 roku przejeżdżał w Gumball'u przez Polskę , zatrzymał się w jakimś miasteczku i gadał z ludźmi, przybijał piąteczki itp, a potem w Warszawie pijany rozdawał koszulki i inne pierdółki :D

rz...........nu

2016-04-15, 22:03
Szkoda że tego typu loty nie są możliwe z Warszawy...zapłaciłbym te 15kEUR...

SadolowyNerwus

2016-04-15, 22:04
mi się podoba :) zawsze chciałem zostać pilotem ale no właśnie tu jest ale... że trzeba mieć końskie zdrowie... więc jak to biedny polaczek cebulaczek poszedłem do gastronomika nauczyło mnie to gotować tyle co w domu zrobię sobie jakiś dobry obiadek a jako kucharz to przez 6 lat popracowałem... fajnie jest zapie**alać po 300 godzin aż Ci pot po dupie leci... tak niech mi nikt nie pie**oli że kucharze są grube bo wpie**alają... nie k***a... kucharz to j***ny chudzielec zazwyczaj bo nie ma czasu na 5 minut przerwy... po gastro poszedłem do liceum zrezygnowałem z matury bo sobie pomyślałem na ch*j mi studia jak siostra i wch*jjjj znajomych zostało po studiach na lodzie :] chodzą po pośredniakach albo gdzieś jak pies w jakiejś silesii albo galerii w sklepach z butami lub MCdonaldach i innych ch*jostwach.. mam też znajomą co skończyła prawo ma kancelarię adwokacką to praktycznie wszystko idzie po plecach rodzinnie... kumpla strażaka oczywiście tata strażak lekarze itp to wszystkie zawody gdzie k***yyy zbierają bombonierki i alkohol za pomoc a tak naprawdę to ich obowiązek a za to że musiałem z dzieckiem 10-dniowym z żółtaczką stać w kolejce do szeregu badań gdzie inne dzieci były samodzielne i zdrowe i przez pół dnia mnie posyłali z piętra na piętro to takie sk***ysyny nie mają jakichkolwiek uczuć i to że dziecko potrzebowało natychmiastowej pomocy to dopiero na sam koniec się obudzili ale j***ć to nie będę się rozczulać nad moją rodziną i znajomymi ITP to tak ogólnie jak popracowałem 6 lat w gastro zrobiłem kurs na wózki widłowe i sobie zapie**alam na magazynie kasa nie jest zła ogólnie jest okej nie jestem z narzekających... warto spełniać swoje marzenia ale jak masz spełniać będąc pilotem wszystkie zdrowe zęby :D idziesz do jednej drugiej k***y to tylko leczenie leczenie jeden po drugim by wyciągał plombę żeby tylko kase z Ciebie zedrzeć.... dobra koniec tego pie**olenia bo ja słyne z opowiadań ..... nie użalam się nad sobą i życiem innych
pozdrawiam wszystkich tych którzy rozumieją !

WYPIJMY za lepsze jutro
spełniajcie swoje marzenia i próbujcie ale tu w tym kraju ciężko spełnić swoje marzenia :)