18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mieszkania w Rosji

crossdressphyxia • 2021-07-14, 13:48
To ta słynna patodeweloperka?




fryzjer1289

2021-07-14, 22:36
Nie warto oglądać! Typowa speluna i nic więcej!! Przewiń dalej!

lukaszjb

2021-07-14, 22:56
Ktoś tu chyba mie widział jeszcze jak wygląda pato kamoenica, zapytajcie Paczesia :)

qbsusus

2021-07-14, 23:46
trup meduzy heheheheheee

notak

2021-07-15, 06:57
dogip napisał/a:

Zajmuję się trochę remontami na zlecenie zarządców mieszkań komunalnych w kilku większych miastach w Polsce. Komunalnych i socjalnych. Szczerze powiem, że niektórzy rodacy potrafią o wiele bardziej przebić Rosjan z tego filmiku. Tak to jest jak dostaje się chatę za free. Narobią syfu, bo im dzielnica się nie podoba i wiedzą, że zaraz dostaną kolejne, bo te zasyfione nie nadaje się do zamieszkania.



generalnie masz rację, ale tam wiele bloków tak wygląda,
choćby nawet nie wszystko jest sprywatyzowane jak u nas

focusek napisał/a:

spoko spoko zaraz w pislandzie bedziecie mieli to samo tepaki glosujcie tylko na pis!



nie zesraj się tylko powiedz na kogo glosujesz

rzepek1

2021-07-15, 07:00
Nie oszukujmy się, u nas patusiarstwo robi podobnie. Seba i Karyna dostaną takie mieszkanie socjalne i mają wszystko w dupie, bo "im się należy". Wiele razy spotkałem się z komentarzami, gdzie jakaś patusiarska rodzina pisze publicznie, że nie podobają im się meble w mieszkaniu socjalnym.

No k***a mać !

Nikt_nie

2021-07-15, 07:35
focusek napisał/a:

spoko spoko zaraz w pislandzie bedziecie mieli to samo tepaki glosujcie tylko na pis!



Tylko PIS!!

TorkilKoval

2021-07-15, 09:56
dogip napisał/a:

Zajmuję się trochę remontami na zlecenie zarządców mieszkań komunalnych w kilku większych miastach w Polsce. Komunalnych i socjalnych. Szczerze powiem, że niektórzy rodacy potrafią o wiele bardziej przebić Rosjan z tego filmiku. Tak to jest jak dostaje się chatę za free. Narobią syfu, bo im dzielnica się nie podoba i wiedzą, że zaraz dostaną kolejne, bo te zasyfione nie nadaje się do zamieszkania.



I tak zamiast utylizować, to utrzymujemy

zendo178

2021-07-15, 12:09
Kurde26 napisał/a:

Słusznie prawisz. Robiłem remonty dla TBSu. Oddaliśmy budynek po remoncie (przychodnia lekarska przerobiona na mieszkania). Po tygodniu wzywają mnie i kierownika budowy na "usterki". Bo w budynku wilgoć. W połowie mieszkań stwierdzamy brak pieca (sprzedali a wódkę), brak wyposażenia kuchni, brak brodzików. Wszystko to zostało wymontowane i sprzedane. Na końcu ukazał nam się wlax6na dach i wyrwana ze ściany drabinka. Kolejny tydzień później nie było drzwi wejściowych do bramy. Nasze rozmowy z mieszkańcami to jakaś trauma. To jest tak roszczeniowa grupa społeczna że szok. A ludzie z TBSu tylko rozkładali ręce.



socjal powinien zniknac dzieci do bidula reszta na ulice albo kryminal ale tez kryminal powinien byc ciezsz nie pracujesz nie jesz niechcesz jesc izolatka w dupach sie przewraca mam sasiada kolo dzialki ma 10 dzieci nigdy nie pracowal a teraz emeryture dostanie za co k***a albo przymusowa eutanazja pasozyty j***ne

drabi1

2021-07-15, 15:42
Zajebista miejscówka. Bywa, że w Polsce ludzie gorzej mieszkają. No i wtedy wkracza p. Dowbor :p

matrik

2021-07-15, 19:50
Czy tylko ja widzę tam jakiś ryj?


Hrabia Drapula

2021-07-19, 17:53
i tak lepiej jak na Szmulkach w warszawie

wojciech1234

2021-07-25, 01:45
A u mnie w szczecinku sobie z tym poradzili. Te całe dno spoleczne wrzucili do baraków na końcu miasta. Jestem wdzieczny burmistrzowii. Zawsze z nimi był problem. Nie szanowali ludzi ani niczego. Po prostu takie osoby nie nadają się do życia spolecznego. Nawet takie baraki to dla nich za dużo. Powinni mieć kartony i pod most. Dlaczego zwykły normalny próbujący do czegoś dojść Polak ma spotykać takie coś przed sobą. Nie chcesz pracować i żyć normalnie to nie musisz. Ale nie oczekuj niczego od innych.

beny561

2021-08-18, 19:53
Tak naszczane że aż płytki odchodzą