18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mieszkańcy Pruchnika spalili kukłę Żyda

Ho...........er • 2019-04-21, 19:45

Ja jebe teraz na pewno będziemy postrzegani jako cywilizowany kraj a nie katolicki k***idołek :-D

bodzio204

2019-04-22, 09:23
Już jest afera w tej sprawie. Trafiło do Światowego kongresu żydów. Portale mają pożywke.

Obywatel123456

2019-04-22, 10:41
Hogger napisał/a:

Ciekawe co by się stało gdy by w Izraelu napie**alali kukłę brudnego polaka czy wszyscy też by mieli dystans :V



Każde główne święto judaizmu to upamiętnienie ludobójstwa żydów na jakimś innym narodzie, poza bodajże jednym. Ocknij się głupi człowieku i poszukaj trochę na własną rękę zamiast wyrzygiwać te kilka razy już wyrzygane slogany z mediów "sponsorowanych".

bodzio204 napisał/a:

Już jest afera w tej sprawie. Trafiło do Światowego kongresu żydów. Portale mają pożywke.



Świetnie. O to dokładnie chodzi. To się nazywa w języku propagandy "przesuwaniem okna Overtona". Na samym początku będziemy wyglądać jak idioci ale należy zacisnąć zęby i wytrzymać. Oni na tym właśnie bazują - Europejczycy mają kulturowo (a może i genetycznie) zakodowaną bardzo silną wrażliwość na nieakceptację społeczną - w ten sposób pejsatym udało się narzucać tyle oczywistych, niezgodnych z historią i faktami bzdur. Robią to przy pomocy posiadanych przez siebie mediów i tego mechanizmu publicznego zawstydzania. Powiedz cokolwiek przeciwko nim, nawet prawdziwego i od razu leci na ciebie fala nieakceptacji. Słabi charakterologicznie ludzie natychmiast robią po siebie. A należy po prostu spokojnie kontynuować i mówić prawdę. W którymś momencie ten efekt mija i ludzie zaczynają się zastanawiać czy to co mówisz jest zgodne z faktami. Trzeba tylko być spokojnym, wiedzieć o czym mówisz i nie wyglądać jak Macierewicz.

tomek2302

2019-04-22, 11:10
Teraz odpowiadzcie na pytanie. A może on coś wiedział więcej...miał dobry wywiad

Teraz odpowiadzcie na pytanie. A może on coś wiedział więcej...miał dobry wywiad


żmij

2019-04-22, 11:16
@up
Gdzie to pytanie?

Galin

2019-04-22, 11:40
tomek2302 napisał/a:

Teraz odpowiadzcie na pytanie. A może on coś wiedział więcej...miał dobry wywiad
Teraz odpowiadzcie na pytanie. A może on coś wiedział więcej...miał dobry wywiad



Tak wiedział coś więcej, był finansowany przez żydowskie elity, wytłukł hołotę, a dla reszty stworzył wolne państwo w Palestynie.


PieronJasnySzlag

2019-04-22, 12:41
Katie napisał/a:


Zwyczaj palenia jakichkolwiek kukieł czy topienia to zwykły prostacki proceder i robienie takich rzeczy w XXI wieku to faktycznie trochę wstyd,

Łoo hoo, no prosze jaki nowoczesny i postępowy.
Prostackie to jest w towarzystwie napie**alać palcem w smartfona a nie tradycyjne ludowe obrzędy.

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-04-22, 12:42
Oczywiście że to judasz,ale palenie postaci z takim nosem,dla ludzi nie w wtajemniczonych,wygląda jak jakieś antysemityzmy.Gdyby tą postać zrobić,napisać na niej Judasz,ale nie miałaby,tego specyficznego nosa,który od razu kojarzy się z jednym,to co by się stało??Piszę to bo to daję żydom,tak naprawdę paliwo i możliwość mówić światu o zobaczcie świat się nic nie zmienił po Holokauście,dalej jesteśmy ofiarami i możemy w każdej chwili znowu nimi być,więc robić musimy więcej dla swojej polityki,która to nas usprawiedliwia,nawet jak przedobrzymy.Też nie rozumiem do końca,jakiegoś kultu nienawiści do Judasza,bo przecież Bóg zesłał się na ziemie był swoim oskarżycielem,obrońcom,sędzią w swojej sprawie,więc Judasz nie miał wyboru,przecież to był plan,wszystko było dobrze zaplanowane

AK1942

2019-04-22, 16:13
Mnie się podoba ,tradycja musi być zachowana.Tak trzymać

Mors_Nigra

2019-04-22, 16:46
Nienawiść do Judasza bez którego "boski plan" by się nie spełnił... k***a, ale czego ja się spodziewam, wierzą w bajeczki, nie muszą ich rozumieć.

St...........on

2019-04-22, 16:55
htp napisał/a:

Tylko o tym nie wiedział.



Hahahahaha taaaa Judasz to bardzo arabskie imię... :amused:

Wiewór

2019-04-22, 23:33
"tradycja".
Rozmawiaja dwa gołębie.
-tato dlaczego sramy na auta. To bez sensu trzeba z tym skończyć.
-mój pradzadek sral na auta, mój dziadek sral na auta, mój ojciec sral na auta a ja nie jestem jednym z tych, który łamie tradycje.

Tyle o tradycji. To najczęściej absurdalny zwyczaj powtarzany nie wiadomo po ch*j.

poligon6

2019-04-23, 08:27
Po co Żydki drapią sie po cudzych jajach, sami pla zywecem ludzi w tym dzieci, a sraja sie o jakąs kukłe z wygwizdowa o którym nikt nie słyszał nawet w Polsce.

M00nSpeLL

2019-04-23, 15:09
ale co mnie obchodzi, że żydzi u siebie też mają coś podobnego? To znaczy tylko tyle, że są tak samo zj***ni jak ci z Polski, którzy wieszają czy palą kukły żydów.

PieronJasnySzlag

2019-04-23, 18:43
Abraxus napisał/a:


Tyle o tradycji. To najczęściej absurdalny zwyczaj powtarzany nie wiadomo po ch*j.


Po ch*j to krasnal w trawie stoi Panie nowoczesny.
W zimowy dzień w szkole średniej w wieku 17lat poszliśmy z kumplami na wagary do parku. Kupiliśmy jednorazowego grila z auchana, najtańszą kiełbase, najtańszą wóde i grillowaliśmy przy temp -5st.C.
Teraz, 20 lat później, prawie w tym samym składzie jak co roku na początku stycznia rozpoczynamy zimowy sezon grillowy. Niektórzy mają łysine, niektórzy piwne brzuchy,brody, rodziny,kredyty, normalne życie, dzieci lepią bałwana, żony marudzą że jesteśmy poj***ni żeby w mróz grillować ale tradycyjnie trzeba opie**olić kiełbe i zrobić symboliczną flache.
Tradycja jest zajebista.