18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miejsce siedzące jest najważniejsze

phrontch • 2020-02-20, 12:32
Kultura w metrze w São Paulo

Byku35

2020-02-20, 12:37
znajdź człowieka szczupłego

edek_kotek

2020-02-20, 12:42
To wygląda jak otwarcie nowej Biedronki na podlasiu ;-)

Sajlenthill

2020-02-20, 12:55
edek_kotek napisał/a:

To wygląda jak otwarcie nowej Biedronki na podlasiu



To powoli cywilizacja sie u was rozwija bo ostatnio jak przejezdzalem to ludzie rzucali mi w auto kamieniami. A w dodatku pędzili za mna na dzikach.

garota

2020-02-20, 13:00
A ja się tylko zastanawiam po co ta c**a robi sobie selfie w pociągu? W zasadzie wiem po co, jednak k***a pytam dlaczego? Głupie tępe cipsko powinna materiał na sadola kręcić, całe szczęście chociaż jeden mądry się znalazł.

dzaanas86

2020-02-20, 13:01
U nas w taki sposób wbijają stare prukwy jadące z rynku lub kościoła. Wcześniej jeszcze gnając na tramwaj jak Usain Bolt

SPIERDOLIX

2020-02-20, 17:52
ch*j z tego że kobieta w ciąży se siedzi, przepchać się i niech se stoi albo szarpie o miejsce ! Przy kasie też, na ch*j mam czeka na końcu taśmy, przejadę ludzi przede mną wózkiem, z taśmy ich zakupy wyjebe a położę swoje! W przychodni lekarskiej po co się pytać kto ostatni, wbijam z buta do gabinetu gotowy do badania!
Na przejściu dla pieszych wyj***ne na światła, ja mam zawsze pierwszeństwo! W szpitalu na OIOMie, liczne połamania i urazy wewnętrzne po wypadku na przejściu dla pieszych bo śmieć się nie zatrzymał gdy przechodziłem na czerwonym, leżę i k***a widzę że gość rozj***ny przez pociąg ma lepsze łóżko i sprzęt podtrzymujący funkcje życiowe niż ja! O nie k***a tak nie będzie, zamieniam się z nim !!!!

NataliaW

2020-02-20, 18:12
edek_kotek napisał/a:

To wygląda jak otwarcie nowej Biedronki na podlasiu



Myślę, że tak wygląda kultura w metrze w każdym mieście. Bo kto normalny chciałby mieszkać w takim śmierdzącym k***idole jak WAWA np beton beton, smog, smrod, korki, halas, tłok kupa ckliwych pedałów i chamów jak tutaj na filmie.

raistpol

2020-02-20, 19:13
@up
a tobie to nikt dawno waginy nie przetrzebił?

wojtas09999

2020-02-21, 11:40
Kto pracowal na zmywaku w Londynie ten zna to z doswiadczenia

ellsworth

2020-02-21, 21:55
Ja pie**olę. Co najmniej jakby nad morze jechali przez z Podkarpacia 18h a nie metrem kilka minut.