18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Miejsce przestępstwa

ds...........gr • 2013-04-13, 22:25


Murzyn chciał zobaczyć kogoś bliskiego, niszczył przy tym dowody, więc policjant mu wpie**olił :lol:

jojoaction

2013-04-13, 22:31
pewnie miał przy sobie jeszcze pieniądze

wowka01

2013-04-14, 01:05
Wiecie co... to troszeczkę niesprawiedliwe że tak słabo mu wpie**olili.

krzychu6

2013-04-14, 02:43
lajtowy napisał/a:


Murzyn chciał zobaczyć kogoś bliskiego


Smoluchy już nawet za bilet do ZOO nie chcą zapłacić.

janekl125

2013-04-14, 09:57
Murzyn tylko wbiegł, dowody zniszczyło stado galopujących stróżów prawa

Irenvelle

2013-04-14, 09:59
Oczekujecie od malpy zeby rozumowala na tyle, by ogarnac ze niszczy dowody zbrodni?Pewnie nawet na kims bliskim i prawdopodobnie pomaga zabojcy wyjsc sucha noga.

brylant1412

2013-04-14, 10:08
wpie**olili mu żeby mięso skruszało i go zjedzą

ak...........ul

2013-04-14, 10:14
On po prostu chciał zobaczyć kogoś dla siebie ważnego, psiarnia wbiegła, rozk***iła wszystko, a jeszcze ku*as w koszulince w pape mu za to dał...

tekkit

2013-04-14, 10:31
:/ nie przykre, mozliwe ze tak zmasakrowany ze bylby dla rodziny szok

Bazyliszek

2013-04-14, 10:42
Mam pytanie, do tych co wpisują się powyżej.
Jesteście przeciwko murzynom tak na maksa, czy tylko na "pół gwizdka"
No bo pewnie jak zdrowa dupiasta murzynka to"freda marszczycie" przed monitorem, ale jak już murzyn to brudas i podkategoria
A może bądźmy uczciwi i powiedzmy jak jest, bez tej nowomody, ze trzeba czarnuszków hejtować i obrażać, bo takie prawo Sadistica, powiedzmy uczciwie, tak jak wielu myśli.
Murzynkę, jak ładna i zdrowa to chetnie ogladam a murzyn mnie po prostu ni ziebi ni grzeje, pies go trącał, jest bez znaczenia przynajmniej dla nas w Polsce, gdzie mamy ich mała ilość,

zeto88

2013-04-14, 10:51
A wystarczylo dać mu popatrzeć na twarz zmarłego przez parę minut. Nic by się nie zniszczyło, nikt nikogo by nie pobił. Ale nie, lepiej zrobić rozpie**ol.

@up sz**ty? serio?

bigosik

2013-04-14, 10:54
@Bazyliszek

Mimo że nie wypowiadałem się wyżej to odpowiem na twe pytanie. Ja osobiście nie lubie murzynów, a co do murzynek to trochę skomplikowane. Nigdy na żywo nie widziałem murzynki która by mi się spodobała, a jeżeli mam szukać na necie to już preferuje latynoski. A więc tak - na maksa.

Bazyliszek

2013-04-14, 11:03
@bigosik
No masz rację, latynoski to kwintesencja, masywne uda i seksowne tyłki.
Ale są też zdrowe murzynki :-)
Dlatego mówię uczciwie, mam wyj***ne na murzynów, nie spotykam ich, nie pracuje z nimi, nic mi nie zaj***li to juz chyba bardziej mam kwas na Cyganów.
A z murzyneczką bym się chętnie spotkał i nie razi mnie to, ze czarna

ds...........gr

2013-04-14, 11:11
Ja pie**olę, typ wbiega na miejsce zbrodni, depcze wszystko co ma pod nogami, służby policyjne muszą wbiec za nim i również niszczą dowody, ale czyja to jest wina? Ich? No k***a znaleźli się obrońcy uciśnionych :facepalm: Nie po to miejsce jest odgradzane, żeby każdy mógł sobie wbiegać, ruszcie trochę tymi tępymi mózgownicami a nie ciście zaraz wszystkim od rasistów, bo murzyn w mordę dostał.

cenius

2013-04-14, 11:13
Szkoda że murzynek nie wyj***ł temu grubemu policjantowi w koszuli.