18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miejsce przed moją maską to bezpieczny odstęp...

~Velture • 2022-12-23, 18:37
... a nie żebyś się wpie**alał :ciasteczkowy:




Hetman_Wielki

2022-12-23, 18:44
sędzio miłościwy, nie włączył kierunkowskazu, jest pan nie winny

Ogórek

2022-12-23, 18:49
j***ny debil jeden i drugi. k***a na tym moście obaj by mogli się wypie**olić do wody ale nie będzie operdalał batona zamiast zwolnić i było by bezpiecznie.

Hetman_Wielki

2022-12-23, 18:56
Ogórek napisał/a:

j***ny debil jeden i drugi. k***a na tym moście obaj by mogli się wypie**olić do wody ale nie będzie operdalał batona zamiast zwolnić i było by bezpiecznie.



może i trafił swoj na swojego ale kto cwaniaczył bardziej i liczył na miękka faję to ewidentnie widać

Baronessa

2022-12-23, 19:00
Tłusty Janusz dobrze uczynił. Też nie lubię, jak mi jakaś pała się wpycha przed nos zmieniając pas, albo co gorsza wyprzedzając mnie na szosie o ruchu dwukierunkowym, gdzie z naprzeciwka jedzie inny pojazd i jest już blisko czołówy. Mam nadzieję, że cymbał w pickup'ie sczezł.

Jestem_na_nie

2022-12-23, 19:56
Gość w pickupie popełnił błąd, wystarczy spojrzeć na samochód nagrywającego. Taka masa że równie łatwo można wyhamować pociąg

Kubaeinstein

2022-12-23, 20:05
W sumie ładnie to zrobił. Jakby nie patrzeć, to ryzyko wywalenia się obu było spore - tamten by się odbił i zebrał głównego bohatera.

marcino_zly

2022-12-23, 20:27
Zajebiste.
W sam raz na wieczorny relaks.

Baronessa napisał/a:

Tłusty Janusz dobrze uczynił. Też nie lubię, jak mi jakaś pała się wpycha przed nos zmieniając pas, albo co gorsza wyprzedzając mnie na szosie o ruchu dwukierunkowym, gdzie z naprzeciwka jedzie inny pojazd i jest już blisko czołówy. Mam nadzieję, że cymbał w pickup'ie sczezł.



Na szosie...
Gdzie ty jeździsz? I czym, traktorem?

:-o

Jacek86s

2022-12-23, 20:45
Szacun za taki spokój podczas jedzenia.

smc

2022-12-23, 21:17
Służbowy pickup :lol:

Black Pitt

2022-12-23, 21:33
Ogórek napisał/a:

j***ny debil jeden i drugi. k***a na tym moście obaj by mogli się wypie**olić do wody ale nie będzie operdalał batona zamiast zwolnić i było by bezpiecznie.



j***ny debil mógł się trzymać jednego pasa a nie wierzgał jak pie**olony ogier z UNRy, brawo dla sołtysa za ściągnięcie cugli frajerowi,

Robertuss

2022-12-23, 22:15
Baronessa napisał/a:

Tłusty Janusz dobrze uczynił. Też nie lubię, jak mi jakaś pała się wpycha przed nos zmieniając pas, albo co gorsza wyprzedzając mnie na szosie o ruchu dwukierunkowym, gdzie z naprzeciwka jedzie inny pojazd i jest już blisko czołówy. Mam nadzieję, że cymbał w pickup'ie sczezł.



Przejezyczylas się. Poprawiłem Cię:
Też nie lubię jak tłusty Janusz wpycha mi palę pod nos.

hardowski

2022-12-24, 00:28
Black Pitt napisał/a:

j***ny debil mógł się trzymać jednego pasa a nie wierzgał jak pie**olony ogier z UNRy, brawo dla sołtysa za ściągnięcie cugli frajerowi,



Jak już to UNRRA'y, ku*asie... 8-)

Wesołych świąt :roll:

danielxc717

2022-12-24, 07:14
marcino_zly napisał/a:

Zajebiste.
W sam raz na wieczorny relaks.
Na szosie...
Gdzie ty jeździsz? I czym, traktorem?



A czemu debilu traktorem? Myślisz że słowo szosa które jest prawidłowe dotyczy się ludzi jeżdżącymi ciągnikami? Jesteś pewnie niepełnoletnim kaszo jadem i nie masz jeszcze prawka tylko jeździsz co najwyżej elektryczną spedaloną hulajnogą w rurkach i masz grzyweczke zaczesaną na bok utrwaloną jakimś damskim sprejem

Leatherface

2022-12-24, 09:23
Z jednej strony też mnie wk***ia jak mi się ktoś wpie**ala przed nos bo nagle zachcialo się wyprzedzać autobus/ciężarówkę. Z drugiej strony, w tym przypadku widać że lewym pasem jadą jak p*zdy jednocześnie blokując tych co chcą jechać szybciej(jak ten czarny pickup) co mnie jeszcze bardziej irytuje, jednak wyprzedania prawą stroną nie pochwalam nawet jak jest uzasadnione taką sytuacją jak tu.