18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miejsce na postój...

Jesse.Pinkman • 2021-09-17, 11:05
...wybrał idealne. Według opisu akcja z Turcji.

Mrowarn12

2021-09-18, 10:49
Barnellini napisał/a:

Nie k***a się zepsuł tylko się "zawiesił". Prześwit w takich zestawach (TIR-ach) nie jest wystarczający do przejazdu przez pagórek jaki stanowi nasyp kolejowy. Kierowcy to wiedzą ale niejednokrotnie ryzykują , żeby skrócić drogę. Stąd wysyp filmów gdzie "przecinak" tnie TIR-a na pół.



Co Ty opowiadasz za bzdury...

M1Cro

2021-09-18, 18:11
Mrowarn12 napisał/a:

Co Ty opowiadasz za bzdury...


To są bzdury bo... Prześwit w tych przyczepach jest około metra a niżej są borty ale ciągnik nie poczuje ich uderzenia.
Problem dotyczy lawet ale i one mają poduszki na których mogą się podnieść

8-)

M1Cro

2021-09-18, 18:11
Mrowarn12 napisał/a:

Co Ty opowiadasz za bzdury...


To są bzdury bo... Prześwit w tych przyczepach jest około metra a niżej są borty ale ciągnik nie poczuje ich uderzenia.
Problem dotyczy lawet ale i one mają poduszki na których mogą się podnieść

8-)

M1Cro

2021-09-18, 18:15
Mrowarn12 napisał/a:

Co Ty opowiadasz za bzdury...


To są bzdury bo... Prześwit w tych przyczepach jest około metra a niżej są borty ale ciągnik nie poczuje ich uderzenia.
Problem dotyczy lawet ale i one mają poduszki na których mogą się podnieść

8-)

kedzior242 napisał/a:

Ciekawy jestem jaka jest procentowa szansa, że na trasie 500 km sp***oli się Tobie samochód akurat na przejeździe kolejowym



Napisałem komentarz ale nie widzę go.
Na przejeździe kolejowym tiry nie mogą zmieniać biegów, jest przepis i uczą tego na kursach. Przy ruszaniu jest szansa że wypadnie bieg i skrzynia staje. Na każdym przejeździe jest informacja numer do dyżurnego i numer przejazdu.

BigCohones

2021-09-21, 08:55
M1Cro napisał/a:

To są bzdury bo....


Bo nie oglądasz filmiku uważnie. Zobacz całość jeszcze raz to zobaczysz.
Za torami tir miał pod górkę. Jak zapewne wiesz Ten koń napędzany jest tylko jedną osią która po śniegu ślizga się i ze śniegu robi lód.
I masz całe wyjaśnienie dlaczego nie mógł podjechać dalej i został na torach.