18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mieć w brazylii telefon na wierzchu...

Halman • 2020-07-28, 10:05

to jak go mieć tylko przez chwilę.. :-D

modoc

2020-07-28, 10:07
kask przynajmniej ma :)
wymiana barretowa

Kurakk

2020-07-28, 10:08
Ja pie**ole i po co im ten telefon? Przecież w dzisiejszych czasach namierzenie/zablokowanie zaj***nego telefonu nawet bez pomocy policji zajmuje 3 minuty i to nawet w jakimś wyp*zdowie w Brazylli. Oni chyba są po prostu tak głupi że zajebią ci wszystko co się świeci, nie ważne czy telefon czy $ czy torebkę.

Barnellini

2020-07-28, 10:11
modoc napisał/a:

kask przynajmniej ma
wymiana barretowa



Wymiana barterowa. Byłeś blisko.
Piwko dla babci chociaż szkoda ryzykować życie. Z drugiej strony w jej wieku to już można ;)

Pralpunkt

2020-07-28, 10:42
Barnellini napisał/a:

Wymiana barterowa. Byłeś blisko.
Piwko dla babci chociaż szkoda ryzykować życie. Z drugiej strony w jej wieku to już można



Za stara jestem żeby umierać a masz w łeb chamie jeden

Rozjebie

2020-07-28, 11:05
Kurakk napisał/a:

Ja pie**ole i po co im ten telefon? Przecież w dzisiejszych czasach namierzenie/zablokowanie zaj***nego telefonu nawet bez pomocy policji zajmuje 3 minuty i to nawet w jakimś wyp*zdowie w Brazylli. Oni chyba są po prostu tak głupi że zajebią ci wszystko co się świeci, nie ważne czy telefon czy $ czy torebkę.



Poza tym to może być jakiś smartfon z Lidla o wartości mniejszej niż ten kask...

Kormork

2020-07-28, 11:20
Ktoś tu widzę wypowiada się na temat Br nie mając pojęcia jak tam faktycznie jest z szeroko pojęto infrastrukturą sieci oraz służbami która za to odpowiadają. Nie można tego porównywać do żadnego europejskiego kraju nawet ukrainy, gigantyczny obszar i slamsy w każdym mieści/wiosce/osadzie. Tam się zdarzają morderstwa za 10 reali a co dopiero telefon.

Justynka99

2020-07-28, 14:17
Coordinator napisał/a:

Poza tym to może być jakiś smartfon z Lidla o wartości mniejszej niż ten kask...



Przypuszczam, że kask też jest z Lidla, więc to tak nie działa.

~Angel

2020-07-28, 14:34
Kask i tak pewnie kradziony więc żadna strata dla niego.

tarpan

2020-07-28, 16:25
Szkoda, że babcia nie trafiła brudasa tym kaskiem.

Hrabia Drapula

2020-07-28, 17:44
tam dobrze mieć kawałek rury, nie że by napie**alać tylko że by w koło wpie**olić

niefart86

2020-07-28, 21:08
Hrabia Drapula napisał/a:

tam dobrze mieć kawałek rury, nie że by napie**alać tylko że by w koło wpie**olić



moim zdaniem znacznie lepiej sprawdziła by się, cytując poetę, 9-cio milimetrowa sztuka dyplomacji