18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Michalkiewicz o kryzysie europejskim

Jacekk1988 • 2013-02-14, 09:43
Ostatnio pojawiło się kilka filmów traktujących o kryzysie w strefie Euro lub po prostu o tematyce eurosceptycznej. Poniżej najprostsze z możliwych wyjaśnienie mechanizmu kryzysu greckiego i reszty krajów PIGS. Serdecznie polecam!

"Budowa IV Rzeszy metodami pokojowymi.."

uyvu

2013-02-14, 17:30
Michalkiewicz to mój ulubiony redaktor - wszyscy powinni go trochę posłuchać, gość jest niesamowity, potężna wiedza.

mhrocznakaszana

2013-02-14, 20:43
O Pan Marian Kowalski na wystąpieniu Pana Michalkiewicza, 2 elity polski brakuje tylko pana Cejrowskiego Janusza Korwin-Mikke oraz Roberta Gwiazdowskiego, Krzysztofa Rybińskiego Jarosław Polske Zbawi Kaczyńskiego Pana Profesora Piotra Glińskiego i Roberta Winnickiego All Hail Polska!

job_twaju_mać

2013-02-14, 20:43
Nie ma co liczyć na radykalne zmiany. Trzeba być naprawdę niedoj***nym, żeby głosować wciąż na te same osoby od 89r.

Krysss

2013-02-14, 20:44
Różaniec przed różaniec po i po problemie.

pietryna

2013-02-14, 20:49
Michalkiewicz występuje u rydzyka więc jest be... A w telewizji mówili że Korwin-Mikke jest niegroźnym pajacem...

Loaloa

2013-02-14, 20:51
Dobrze, że taką wielką salę wynajęli. W mniejszej orzeł nie mógłby w pełni rozwinąć skrzydeł.

LICH0

2013-02-14, 20:53

za redaktora Michalkiewica piwo z góry.

merh

2013-02-14, 20:55
Nie ma co patrzeć na obrazy i symbole za nim.Mówi rzeczy,o ktorych my wiemy,a wpływ na nie mamy ŻADEN! To tak jakbyśmy my widzieli problemy,a ci ktorzy powinni je widzieć i reagować jedyne co robia,to dobry interes. Dlatego nigdy nie byłem za Unią "Nade wszystkie kraje". Tak to własnie wygląda.Wydaje sie wam,ze unia dała. h*ja w dupe wam dała. Żydkowe banki dały wam krechę,od ktorej dostaniecie wy i wasi wnukowie garba. Do tego prawo Polskie jest podrzędne. Wolna Polska... hahahaha...

LICH0

2013-02-14, 20:56
pietryna napisał/a:

Michalkiewicz występuje u rydzyka więc jest be... A w telewizji mówili że Korwin-Mikke jest niegroźnym pajacem...



Bo tylko ni go zapraszają tylko dlatego, że oni nie są jak tefałen.

glistownik

2013-02-14, 21:07
Aż mi się nie chce tego komentować...

Prościej było by gdyby po prostu powiedział że wszystkim rządzą wzajemne powiązania.

Nie traktujmy siebie jak poszkodowanych, nie idźmy w tą stronę żeby nienawidzić szkopów czy ruskich bo coś nam zrobili.

Nic nam nie zrobili, a takim gadaniem stawiamy siebie jako tych słabych i przegranych.

Działajmy budujmy bądźmy kreatywni takie pie**olenie na pewno nic nie zmieni, a jedynie utwierdza w mentalności postsowieckiej i pokazuje że nie należy nam się wolność.

Mówienie o IV rzeszy to tylko wymówka dla plebsu i chłopa. Dla ludzi niesamodzielnych, którzy jeszcze nic nie zaczęli robić a już chcieli by zmienić system.

Ja sie pytam jak zamierzamy zmienić to co już jest? Na co?

Co w imię Wielkiego Królestwa Polskiego? Z którym wszyscy mieli by się nagle liczyć i je szanować, które wiodło by prym i samo ustalało z kim trzymać a z kim nie.

Moi drodzy Polska musi trzymać z każdym od USA do Białorusi bo jest małym krajem z niedojrzałym społeczeństwem. Musi być we wszystkich możliwych organizacjach. Tym budujemy swoją siłę.

A wiadomo, że w razie W itak zostaniemy sami waleczni i nieugięci, jednak tak trzeba i nie chciał bym by było inaczej bo to może nam wyjść tylko na złe.

Mamusia89

2013-02-14, 21:08
Wolę żyć w IV Rzeszy niż w IV czy ch*j której Rzeczpospolitej Tuskowej...

merh

2013-02-14, 21:10
oczywiscie.Bierz pod uwage ze bedziesz jej niewolnikiem i robolem. Nie chciałbys czegoś wiecej?

glistownik

2013-02-14, 21:28
merh czy ktoś ci każe być aparatczykiem żeby uczciwie zarabiać, być sumiennym mieć cele i je realizować? Czy ktoś ci mówi że jedyną drogą kariery jest przynależność do partii albo pro niemiecka postawa.

Nie lubie niemców czerwonych i urzędników ale to moja osobista sprawa i nie przeszkadza w "czymś więcej"...

infernoth

2013-02-14, 21:56
#Mamusia89

Zauważ mamuśka, że spółka nazistowsko-faszystowska, czy komunistyczna to były systemy o charakterze internacjonalistycznym. W praktyce wyglądało to tak, że było sobie państwo "przywódcze" a reszta to były jej przydupasy. W czasach komuny PRL była przydupasem ZSRR. Nie wiem czy tego nie zauważyłaś, ale UE to taki internacjonalistyczny twór z daleka śmierdzący socjalizmem. Z tego też powodu UE porównuje się z ZSRR, czy z Rzeszą (III rzesza -> nazizm = narodowy socjalizm). A pamiętaj, że Tuskotronik jest pro europejski a jego stary druh Palikot sam przyznał, że byłby za pozbawieniem Polski niepodległości na rzecz Unii Europejskiej (Państwa Europejskiego), więc jak jesteś za IV rzeszą to jesteś też za Tuskotronikiem.

Faktycznie chcesz być czyimś przydupasem?