18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Michalkiewicz o Grodzkim

antyk77 • 2012-10-26, 14:47
Red. Michalkiewicz - Poślęcie Grodzkie robi konkietę wśród sodomitów z Brukseli

Można przewinąć do 5:35



marcinek6000

2012-10-26, 22:08
vass napisał/a:

Bardzo śmieszne Grodzka jest posłem, a On nigdy nie będzie.



No z pewnością ciężko mu będzie zostać posłem skoro nawet nie startuje w wyborach.

dziarski

2012-10-26, 22:18
@antyk77

no to mam nadzieję że ci pomógł. Jak dla mnie nic odkrywczego nie mówi a tym bardziej 0 przekazu tylko szydera więc komentatorem sceny politycznej to bym go nie nazwał.

dupeusz

2012-10-26, 22:34
@dziarski

może zamiast siedzieć na sadolu odwiedź inną część internetu. Pan Stanisław JEST dobrym komentatorem naszej ukochanej polityki (i innych rzeczy również) wystarczy przeglądnąć jego kanał na YT, poczytać w prasie albo wybrać sie na jakieś spotkanie gdzie jest gościem.

otwórz się na inny pogląd, nie tylko ten forsowany przez prywatne media ;)

dziarski

2012-10-26, 23:49
Pan Stanisław już się popisał i osobiście nie czuję żadnej potrzeby aby słuchać jego komentarzy. Pomijając jego wkład w edukację społeczeństwa, komentowałem podany tutaj konkretny filmik i utrzymuję swoje stanowisko. Grodzkie to obgadany temat i mówienie że "obciął fiuta" jest tak samo zabawne jak "ale urwał".

K-...........an

2012-10-27, 00:35
Wystarczy spojrzeć czasem od biedy na to co leci w tv, której i tak nie oglądam... i słowa "wystarczy obciąć sobie fiuta i już kariera zapewniona" nabierają bardzo dużego sensu

dziarski

2012-10-27, 00:54
@kpaxian

i musi ci to dziad w filmiku mówić żeby cię olśniło?

kruper

2012-10-27, 14:50
Ma gość rację, mandat do parlamentu powinni zdobywać ludzie którzy są specjalistami w jakichkolwiek dziedzinach i ze swojej wiedzy są znani w świecie, a nie znani z tego że sobie obetną wora, czy odmiennej orientacji seksualnej. Parlament to nie cyrk żeby zbierać w nim małpki znane z tego że są znane, to jest miejsce dla specjalistów.

Adulka

2012-10-27, 21:11
... bo nie chodzi o to że posłanka która była facetem wzbudza kontrowersje, ale o to że ludzi to ciągle szokuje! To jest wina ogółu że z inności robi się sensacje, bo gdyby tolerancja była normą, owa posłanka była by traktowana jak wszyscy inni!