18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Michalkiewicz o Blumsztajnie

Doktór • 2012-03-16, 21:41
Stanisław Michalkiewicz, nobliwy profesor często cytowany w Radiu Maryja też potrafi czasami zaskoczyć. :ok***a:



Oglądać od 2:00.

Aha, i żeby mnie lewackie ścierwo nie obrzygało, że jestem moher :hitler: - obejrzałem to przypadkiem.

toranaga7

2012-03-16, 23:49
Od lewaków się odpie**ol katolski oszołomie pie**olony!

.:...........:.

2012-03-16, 23:50
toranaga7 napisał/a:

Od lewaków się odpie**ol katolski oszołomie pie**olony!



Do kogo te słowa? :shock:

toranaga7

2012-03-16, 23:53
Domyśl się,do oszołoma,nie mam na myśli wszystkich zaraz...

stery_srh

2012-03-17, 00:07
toranaga7 napisał/a:

Od lewaków się odpie**ol katolski oszołomie pie**olony!


No proszę - jak to się mówi - "uderz w stół, a nożyce się odezwą". Jesteś dobrym przykładem na to, że wiek od głupoty nie uwalnia. Po co ta napinka i hamskie zachowanie? Opanuj się, bo kiedyś się własnym jadem zatrujesz.

Niеbieski napisał/a:


Do kogo te słowa? :shock:


Nie pytaj, tylko daj mu bonus. Tak ładnie prosi. ;-)

Doktór

2012-03-17, 00:13
toranaga7 napisał/a:

Od lewaków się odpie**ol katolski oszołomie pie**olony!


Idź lepiej Grodzką po jajcach podrapać :kawa:

idzior

2012-03-17, 00:15
k***a mać przecież każdy klnie więc co w tym dziwnego ?

Doktór

2012-03-17, 00:20
Pewnie to, że to wykłada w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej :roll:

dzone

2012-03-17, 01:51
A. Lepper :)

Sl...........nx

2012-03-17, 04:47
toranaga7 napisał/a:

Od lewaków się odpie**ol katolski oszołomie pie**olony!



Zgodzę się, tą grupą nie ma sensu się zajmować.
Jak to ładnie ktoś powiedział, miejsce lewicy jest na szubienicy, kiedy już się tam znajdą, zostawię ich w spokoju.

LICH0

2012-03-17, 10:47
dobrze po nich pojechał.... POLAĆ MU!!!!! DOBRZE GADA!!!!

McMenel

2012-03-17, 10:55
Pewnie pan profesorek jest nadal prawiczkiem zakochanym w swoim proboszczu. OO mam genialny pomysł na nową dyscyplinę sportową. Do klaki wrzuca się młuzłumanina i katolika. Razem z nimi kilka lwów i tygrysów kto przeżyje dłużej dostaje nagrodę. 9mm między oczy.

sinjids

2012-03-17, 11:01
McMenel napisał/a:

Pewnie pan profesorek jest nadal prawiczkiem zakochanym w swoim proboszczu. OO mam genialny pomysł na nową dyscyplinę sportową. Do klaki wrzuca się młuzłumanina i katolika. Razem z nimi kilka lwów i tygrysów kto przeżyje dłużej dostaje nagrodę. 9mm między oczy.



To miało być śmieszne? Nawet nie potrafisz "muzułmanin" napisać poprawnie. Idź się rozprawiczać przy redtube. :homer:

McMenel

2012-03-17, 11:03
A czemu mam się k***a przejmować jak się pisze muzłumanin ?? pie**ole ich i całą tą religijną hałastrę.

dwakilo

2012-03-17, 11:23
Slonx napisał/a:



Zgodzę się, tą grupą nie ma sensu się zajmować.
Jak to ładnie ktoś powiedział, miejsce lewicy jest na szubienicy, kiedy już się tam znajdą, zostawię ich w spokoju.



I ty jako katolik wypowiadasz takie słowa? :shock: Żartuję, mam to w pompie. Ciekawi mnie tylko czy chodzisz do kościółka i z rąk księdza Sebastiana przyjmujesz komunię. Z rąk które tuż przed mszą zakończyły pełen potu i sapania seans przy zdjęciach dzieci znajomych z facebooka. :-) Niby wszyscy tacy inteligentni i mają własne zdanie a dajecie sobą manipulować kilku facetom w sukienkach.