18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Michalkiewicz o Blumsztajnie

Doktór • 2012-03-16, 21:41
Stanisław Michalkiewicz, nobliwy profesor często cytowany w Radiu Maryja też potrafi czasami zaskoczyć. :ok***a:



Oglądać od 2:00.

Aha, i żeby mnie lewackie ścierwo nie obrzygało, że jestem moher :hitler: - obejrzałem to przypadkiem.

EMIO093

2012-03-17, 22:21
vajron - ostro ci się we łbie poj***ło

Kozioł.

2012-03-17, 22:45
Destrukcyjny lewacki element będzie szczęśliwy jak go będzie kozojebca zapinał w meczecie 5 razy dziennie podczas swojego rytualnego darcia ryja w centrum miasta. Pożyteczni idioci

Dzoshu

2012-03-18, 01:53
Kozioł. napisał/a:

Destrukcyjny lewacki element będzie szczęśliwy jak go będzie kozojebca zapinał w meczecie 5 razy dziennie podczas swojego rytualnego darcia ryja w centrum miasta. Pożyteczni idioci



Cytat:

Kozioł. napisał/a:



Cytat:

będzie kozojebca zapinał w meczecie




Neruviel

2012-03-18, 19:04
A mnie osobiście bawi, jak to 'prawica' i jej wyznawcy się plują. Jak murem stoją za pisem itp. Moi drodzy, otóż: prawdziwa 'prawica', przedwojenna, to byli SOCJALIŚCI, czyli to, czym wy tak gardzicie. A kto nie wierzy, niech sprawdzi i nie pyskuje.

!Timon

2012-03-18, 20:05
vajron napisał/a:

Najwięcej przeciwko pedałom mają ci (...) Ja mam ich w dupie totalnie



:shock:

taki suchy dowcip mnie się przypomniał z tej okazji:
-Staszek r*chałeś kiedyś pedała?
-Nie.... a czekaj! Kiedyś r*chałem gościa który mówił, że r*chał pedała.

vajron

2012-03-18, 20:34
!Timon napisał/a:



:shock:

taki suchy dowcip mnie się przypomniał z tej okazji:
-Staszek r*chałeś kiedyś pedała?
-Nie.... a czekaj! Kiedyś r*chałem gościa który mówił, że r*chał pedała.



No przyznaję, ładna gra słów mi wyszła :D

VeB

2012-03-19, 07:49
Jak wam lewackie psy się nie podoba ten straszny kraj gdzie wszyscy krzywdzą was i waszych pedałków to zapraszam na wycieczke na półwysep koreański do waszej ziemi obiecanej. Byleby tylko nikt nie chciał przywozić waszego ścierwa z powrotem do Polski . :-D

!Timon

2012-03-19, 12:12
jeśli ktoś ma wątpliwości czy prawica czy lewica.
skrajna prawica u władzy [xix i poczatek xx wieku] = usa
skrajna lewica u władzy = kora płn

to czego prawica zbudowala w usa tego jeszcze przez wiele lat mimo staran lewica nie rozpieprzy.
to co lewica zrujnowala w korei przez wieki nie odbuduja.

torro

2012-03-19, 14:07
Z Michalkiewicza żaden profesor nie jest, a tym bardziej nobliwy. Zwykły PISowski prymityw i cham.

666s

2012-03-26, 23:27
konkretjak150 napisał/a:



Nie trzeba być zatwardziałym katolikiem, żeby was k***y nienawidzić, wiec skończcie przypinać tą łatkę wszystkim waszym przeciwnikom obsrańce. Good night left side.



hehe "was k***y" Jasnowidzu dzięki,że wrzucasz mnie do jednego worka z nimi. Zresztą,każdy kto nie zapie**ala do kosciola hapać dzidy i kto nie spuszcza sie przy polskiej fladze jest dla ciebie lewakiem... Gówno wiesz w nogach śpisz. Współczuje ci,że musisz sie dowartosciowywać w internecie.Nie przesadź tylko bo ci żyłka pęknie i będę cie miał na sumieniu. ps.Matka kultury poskąpiła,że k***ami rzucasz ? Odezwij sie jak dorośniesz.