18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Michalkiewicz o Blumsztajnie

Doktór • 2012-03-16, 21:41
Stanisław Michalkiewicz, nobliwy profesor często cytowany w Radiu Maryja też potrafi czasami zaskoczyć. :ok***a:



Oglądać od 2:00.

Aha, i żeby mnie lewackie ścierwo nie obrzygało, że jestem moher :hitler: - obejrzałem to przypadkiem.

Adiro

2012-03-17, 13:48
Nie jestem zatwardziałym katolem, nic z tych rzeczy. Ale k***a, każdy lewak zasługuje na strzał w swój pusty łeb. Nie rozumiem, jak można sprowadzać do własnego kraju syf, murzyńskich/islamskich pasożytów, mówiąc, że wszystko jest dla każdego i każdy jest równy i cała wasza kultura, wszystko co wasi przodkowie osiągnęli idzie się pie**olić w imię multikulti. No, k***a jebnijcie się komuchy. Bo moim zdaniem osoba pracująca, wykształcona jest raczej więcej warta niż menel biorący tylko zasiłek a właśnie większość tych waszych imigrantów taka jest. Wystarczy popatrzeć na Francję/Niemcy/UK/Skandynawię. Aż smutno mi się robi.

Go...........ck

2012-03-17, 14:55
@Adiro Masz rację. "Sierpem i młotem czerwoną hołotę"

LICH0

2012-03-17, 15:23
toranaga7 napisał/a:

Od lewaków się odpie**ol katolski oszołomie pie**olony!




VeB

2012-03-17, 15:25
A na drzewach zamiast liści winni wisieć komuniści.... czy jakos tak =)

Phallucifer

2012-03-17, 15:33
nie rozumiem, dlaczego sie oburzac na wulgaryzmy pana profesroa? zacytowal, sparafrazowal i tyle, wyszlo zabawnie. za duzo polityki, za malo powietrza.

LICH0

2012-03-17, 15:35
VeB napisał/a:

A na drzewach zamiast liści winni wisieć komuniści.... czy jakos tak =)




Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę!!!!

Dzoshu

2012-03-17, 15:37
Dlaczego pseudoprawica zachowuje się na każdym forum jak banda murzynów ? Jeden rzuci jakimś suchym tekstem o lewakach a reszta drze mordy i mu przyklaskuje ...

LICH0

2012-03-17, 15:40
Dzoshu napisał/a:

Dlaczego pseudoprawica zachowuje się na każdym forum jak banda murzynów ? Jeden rzuci jakimś suchym tekstem o lewakach a reszta drze mordy i mu przyklaskuje ...


gieno1

2012-03-17, 16:04
rozwydrzone kobiety , rozwydrzone kobiety , rozwydrzone kobiet qurwa facie sie zaciął czy co???

sc...........la

2012-03-17, 16:46
Ktoś śmiał skrytykować kościół i już Prawy i Sprawiedliwy idiota musiał nagrać żenujący filmik i puścić w neta, żeby mu ulżyło po czym poszedł napie**alać żonę żeby czasem nie przyszło jej do głowy poprzeć feministek i zacząć sprzeciwiać się patriarchalnemu porządkowi, który próbują nam wcisnąć katolickie i prawicowe środowiska. Rozumiem, że można być przeciwnikiem niektórych manifestacji i ma się prawo skomentować takie zjawiska przytaczając przy tym jakieś argumenty "za" lub "przeciw", ale ten pseudoprofesor (po tej wypowiedzi spokojnie mogę powiedzieć, że jest pseudo) zwyczajnie, w sposób prymitywny ubliżył ludziom, co człowiekowi mającemu taki tytuł naukowy po prostu nie wypada i świadczy, że on na taki tytuł na nie zasługuje.

!Timon

2012-03-17, 18:49
@up
http://www.tvn24.pl/-1,1695677,0,1,kto-panu-dal-tytul--wiesniakowi-jednemu,wiadomosc.html

Co do ubliżania lewicy: w państwie lewicowym władza mówi się ludziom - dajcie nam cała swoją kasę, zostawimy wam drobne, utniemy dla siebie prowizje i zapewnimy wam wszystko ale "byle było i do 1 starczyło".
W kraju prawicowy - daj nam drobne, my ci zapewnimy bezpieczeństwo [w sensie prawnym], prowizje utniemy, sam zapewnisz sobie to czego potrzebujesz.


Nie znam USA z opowieści tylko sam trochę podróżowałem po tym kraju - na prowincji w centralnych stanach ludzie byli ogromnie życzliwi - facet podwoził mnie i kuzyna stopem 100 km [dla niego 200km bo wracał a nie miał w tym ŻADNEGO interesu, żeby nas zawieźć] za frajer bo utknęliśmy w centrum stanów i nie mogliśmy dostać się do celu bo nie było tam na wioskę żadnej komunikacji prywatnej, a przed nami wizja noclegu na dworcu. Przykładów było bardzo wiele przez 3 miesiące.
Piszę o prowincji, gdzie ludzie dalej żyją jeszcze w duchu kapitalizmu, pracują [zdecydowana większość nastolatków w wakacje pracowała] i wiedzą, że w razie W mogą liczyć innych ludzi a nie na instytucje.
W dużych miastach życzliwość jak wszędzie.

Ktoś ładnie ujął 'lewicowe pomaganie' - społeczeństwo wybuduje Ci blok z piasku i wody bo majster materiały ukradnie i opie**oli dla zysku, inni podpie**olą Cie UB dla jakiegoś ochłapu, wszystko w sklepie kupisz [nawet to czego 'nie ma'] ale musisz doj***ć haradż dla sklepowej czy kierownika, o leczeniu 'za darmo' już wspominać nie będę. Później wszyscy siądą razem przy wódce i zaczną chwalić zajebiste czasy i cieszyć się jak się wzajemnie wspierają.
[chociaż fakt - za komuny student był w stanie się samodzielnie utrzymać na dziennych na przyzwoitym poziomie bez pomocy rodziców - łyżka miodu w beczce dziegciu]

hms

2012-03-17, 18:57
toranaga7 napisał/a:

Od lewaków się odpie**ol katolski oszołomie pie**olony!



dobry lewak to martwy lewak! epitet jakim jest lewackie ścierwo pasuje wysmienicie! Gówno wiesz, w dupie byłeś, gówno widziałeś, moze kiedys ktos ci naprostuje światopoglad na normalnosc i jeszcze bedziesz zalowal stracone lata

vajron

2012-03-17, 20:26
Najwięcej przeciwko pedałom mają ci którzy byli krzywdzeni przez ojców w dzieciństwie albo ci którzy maja skłonności do zachowań homoseksualnych. Ja mam ich w dupie totalnie nie interesuja mnie oni i mam wyj***ne czy się będą żenić ze sobą czy nie. A wy co najgłosniej krzyczycie na lewaków i pedałow, podziękujcie ojcom za wasze poglądy najlepiej ssąc im fiuta jak za starych dobrych lat...

kaju666

2012-03-17, 20:35
Wasze ulice, nasze kamienice