18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Michalkiewicz o Blumsztajnie

Doktór • 2012-03-16, 21:41
Stanisław Michalkiewicz, nobliwy profesor często cytowany w Radiu Maryja też potrafi czasami zaskoczyć. :ok***a:



Oglądać od 2:00.

Aha, i żeby mnie lewackie ścierwo nie obrzygało, że jestem moher :hitler: - obejrzałem to przypadkiem.

JeMois

2012-03-17, 11:28
Akurat wyśmiewanie Michalkiewicz od katolów itp tylko na podstawie tego, że współpracuje z TV Trwam was ośmiesza :D Ten człowiek ma niesamowitą wiedzę na różnych płaszczyznach, o wiele większą od was. Poza tym w tejże stacji pracuje wielu ciekawych ludzi np prof. Wolniewicz który deklaruje się jako ateista. Media robią wam papkę co do Rydzyka w Wy to łykacie jak świnie żarcie z koryta. Nie przeczę, że Rydzyk ma coś za uszami, ale dzięki jego stacjom można się dowiedzieć wiele ciekawych rzeczy ;) No ale, przecież Wy wszystko lepiej wiecie bez oglądania :P

bogdanznosa

2012-03-17, 11:29
a ja sram i na lewaków i na psycholi religijnych, tak też można :)

JeMois

2012-03-17, 11:29
@dwakilo, Niby wszyscy tacy inteligentni i mają własne zdanie a dajecie sobą manipulować prezenterom z TVP i TVN <facepalm>

McMenel

2012-03-17, 11:30
Ta deklarować się jako ateista to może każdy. Jak mi zapłacą za gadanie o swoich przemyśleniach 3k miesięcznie to jestem gotów przyznać się do tego iż jestem zielonym słoniem uprawiającym seks z drzewami.

nikustrip

2012-03-17, 11:34
Lewaki to fajne chłopaki, schylają się po mydełko ;D

azerbejdzanification

2012-03-17, 11:34
j***ć lewizne. Tfuuu. Chołote powinno się zamknąć gdzieś i nie wypuszczać. Od 1917 roku po dzień dzisiejszy możemy czarno na białym zobaczyć że lewe i czerwone nie przynosi nic dobrego.

dwakilo

2012-03-17, 11:35
@McMenel 3k to rata leasingowa plus trzy baki benzyny. Nie cenisz się zbyt wysoko jak widzę.

mathew

2012-03-17, 11:37
Ładny z niego profesorek tak gadać to sobie może do kolegów przy piwie a nie publicznie do ludzi jak dla mnie gościu wyszedł na chama. Najłatwiej to zasłaniać brudy kościoła tym że wszystkiemu i tak są winni żydzi a kobiety powinny siedzieć w kuchni a nie protestować.

eart

2012-03-17, 11:39
HAha ogladam to i umarłem ahaa ale pojechał mwhahaha. k***a MIchalkiewicz swój gość. :D

pieto90

2012-03-17, 11:53
dwakilo napisał/a:



I ty jako katolik wypowiadasz takie słowa? :shock: Żartuję, mam to w pompie. Ciekawi mnie tylko czy chodzisz do kościółka i z rąk księdza Sebastiana przyjmujesz komunię. Z rąk które tuż przed mszą zakończyły pełen potu i sapania seans przy zdjęciach dzieci znajomych z facebooka. :-) Niby wszyscy tacy inteligentni i mają własne zdanie a dajecie sobą manipulować kilku facetom w sukienkach.



Nie chodzę do Kościoła, dlatego kieruję pytanie do Ciebie, do osoby, jakby nie patrzeć chyba dobrze poinformowanej: każdy ksiądz sapie przy fotach dzieci z fb itd? :amused:

konkretjak150

2012-03-17, 11:58
toranaga7 napisał/a:

Od lewaków się odpie**ol katolski oszołomie pie**olony!



Dla was powinni ponownie auschwitz uruchomić j***ne lewackie k***y. Brak tolerancji dla ścierwa.

Sl...........nx

2012-03-17, 12:32
dwakilo napisał/a:



I ty jako katolik wypowiadasz takie słowa? :shock: Żartuję, mam to w pompie. Ciekawi mnie tylko czy chodzisz do kościółka i z rąk księdza Sebastiana przyjmujesz komunię. Z rąk które tuż przed mszą zakończyły pełen potu i sapania seans przy zdjęciach dzieci znajomych z facebooka. :-) Niby wszyscy tacy inteligentni i mają własne zdanie a dajecie sobą manipulować kilku facetom w sukienkach.



Przecież sam dałeś się zmanipulować i powtarzasz nie swoje zdanie :homer:

666s

2012-03-17, 12:52
Nie rozumiem,na ch*j ten tekst "lewackie scierwa"... mam cie nazywać katolicką k***ą dlatego ze nie lubie zaslepionych chorą wiarą katoli ? Współczuje ci,że na kazdym kroku musisz probówać pokazać ze jestes PONAD "lewackimi scierwami".

dwakilo

2012-03-17, 12:52
pieto90 napisał/a:



Nie chodzę do Kościoła, dlatego kieruję pytanie do Ciebie, do osoby, jakby nie patrzeć chyba dobrze poinformowanej: każdy ksiądz sapie przy fotach dzieci z fb itd? :amused:



Nie wiem :-/

konkretjak150

2012-03-17, 12:58
666s napisał/a:

Nie rozumiem,na ch*j ten tekst "lewackie scierwa"... mam cie nazywać katolicką k***ą dlatego ze nie lubie zaslepionych chorą wiarą katoli ? Współczuje ci,że na kazdym kroku musisz probówać pokazać ze jestes PONAD "lewackimi scierwami".



Nie trzeba być zatwardziałym katolikiem, żeby was k***y nienawidzić, wiec skończcie przypinać tą łatkę wszystkim waszym przeciwnikom obsrańce. Good night left side.