18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

N0control

2018-01-14, 11:02
Takie maty się rozkłada na zewnątrz. Wtedy nie będzie lodu na zewnątrz i przy mały mrozie wewnątrz też. Tak ustawiona jak na zdjęciu nic nie da bo nie jest dociśnięta do szyby.

OchroniarzTu

2018-01-14, 11:23
radek225 napisał/a:



Brawo Newtonie, Einsteinie, Eulerze, Piotrze Joliot-Curie albo Koperniku! Tylko, że przytrzaskując matę drzwiami rozpie**ala sobie uszczelki, oraz powstają szczeliny, którymi do wnętrza auta dostaje się wilgotne powietrze.


ty skończony debilu najpierw szyba zamarzła a później wpadł na taki pomysł przytrzaśnięciem drzwiami

Perhydrol

2018-01-14, 13:52
W escorcie jak mi zamarzała szyba to pomagało wożenie pochłaniacza wilgoci, tylko trzeba znaleźć miejsce żeby się nie rozlało :amused: a do tego polecam otworzyć po przyjeździe na chwilę wszystkie okna i dać nawiew na zimno, żeby nachuchane i ciepłe powietrze sobie wywietrzało. Wszelkie spraye pianki i inne gówna na parowanie szyb pomagają na krótko.

~Velture

2018-01-15, 06:50
ayawaya napisał/a:

ale to e39 z tyłu to ładne


Śliczne k***a... Ten czarny dach, czarne tylne szyby, przeźroczyste przednie szyby i wszystko idealnie komponuje się kolorystycznie z lakierem.

Po prostu cudo... Brakuje tylko szpojlera i rynny zamiast wydechu :wyj***ne:

radek225

2018-01-15, 09:59
OchroniarzTu napisał/a:


ty skończony debilu najpierw szyba zamarzła a później wpadł na taki pomysł przytrzaśnięciem drzwiami



Skończony debil to nie zdążył na imprezie jakieś 25 lat temu wyjąć ch*ja i zalał formę twojej matce.

Moby_Dick

2018-01-16, 11:14
Przyciemnił ktoś se szybę :amused:

KrwawyGosc

2018-02-14, 10:08
Instrykcje były niejasne