18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miał tylko jedno zadanie

~Sunday • 2020-10-15, 19:09

Zamotany wózkowy :facepalm:

cesarz1982

2020-10-15, 22:34
Nikt_nie napisał/a:

nawet do tego się nie nadaje :/ IQ krzesła ogrodowego



Zarządza wózkami jak jego tato Czaskoski Warszawą

:lol:

BolekMaku

2020-10-15, 23:05
Na pochyłe drzewo to i Salomon nie naleje.

winko

2020-10-16, 00:19
Ewidentnie wina kamerzysty. Miał lekko przekrzywioną kamerę na prawo, dlatego wózki same zjeżdżały.

baronturbina

2020-10-16, 01:12
I tak to jest zostawić auto w lubelskim na parkingu :-/

korczas123456

2020-10-16, 06:30
Hollow_Man napisał/a:

u mnie w pracy każdy kto przychodzi z młodych w wieku koło 20 25 lat ma podobny iloraz inteligencji jak ten na filmiku, dlatego mam wyj***ne na robotę bo i tak wiem że mnie nie zwolnią a ile się człowiek pośmieje patrząc na tych upośledzonych ludzi bo to nawet nie chodzi o to czy oni umieją coś robić oni po prostu są debilami.


Piwko leci mam identyczną sytuacje

Ho...........er

2020-10-16, 11:04

Su...........wn

2020-10-17, 22:13
Hollow_Man napisał/a:

rozwiń swoja wypowiedz, bo nie wiem po czym doszedłeś do takich wniosków. No pewnie po tym że nic dziwnego nie widzisz w pracy tego gościa od wózków. Mam wyj***ne na robotę bo w porównaniu do tych upośledzonych łebków ery Facebooka jestem przy nich gościem który ogarnia każde stanowisko pracy gdzie pracuje a oni nawet nie wiedzą jak się pistolet na sprężone powietrze używa i biorą sam pistolet bez podłączonego przewodu i mówią że nie działa. To nie tak że lekceważę całkowicie swoja prace ale jak mi się nie chce to mi się nie chce i mam wyj***ne . Jest stara ekipa która trzyma ten zakład a to co teraz przychodzi to strach im taśmę klejąca dać bo i tak nie wiedzą jak jej używać. TY pewnie jesteś tym gościem z filmiku to nie widzisz problemu współczesnej młodzieży i jej inteligencji



Stara ekipa i sami mędrcy, którzy rozumy pozjadali, bo ja wiem a młody nie wie, to będę jechał i j***ł ich niewiedzę i brak ogranięcia.To że Ty jesteś doświadczony, nie świadczy że każdy nowy młody pracownik to (*).Każde pokolenie ma inny nurt i inne wytyczne a sztuką jest się odnaleźć i dać przykład młodemu z tej pozytywnej strony.

Hollow_Man

2020-10-18, 16:59
Sundown napisał/a:

Stara ekipa i sami mędrcy, którzy rozumy pozjadali, bo ja wiem a młody nie wie, to będę jechał i j***ł ich niewiedzę i brak ogranięcia.To że Ty jesteś doświadczony, nie świadczy że każdy nowy młody pracownik to (*).Każde pokolenie ma inny nurt i inne wytyczne a sztuką jest się odnaleźć i dać przykład młodemu z tej pozytywnej strony.



nikt nikogo nie jebie, przychodzą, tłumaczy im się ale iloraz inteligencji równy pleśni na ścianie im nie pozwala na myślenie, to są po prostu ameby jak ten gościu z filmiku, nie mow mi że ktoś musiał by ci pokazać jak te wózki zapchać na swoje miejsce, przecież to nawet orangutan by to ogarnął, to pokolenia to ma nurt trzymania tel. w ręce a jak się coś popsuje to zamiast podejść popatrzeć nauczyć się czegoś to tel. i co na Facebooku słychać., weź skończ pieprzyć. przyjdzie jeden na 20 co widać że ma mózg na karku a reszta to ameby.

czejar

2020-10-18, 21:24
Wózkowy jak widać to też odpowiedzialne stanowisko. BTW co to za model czerwonej Hondy (fajny tył)?