18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miał być spacerek i hasanie po śniegu

~Sunday • 2020-02-24, 11:29

A tu taki klops.

koras24

2020-02-24, 13:44
Ja już go złapał za kark to nie ma zaklinacza psów który by dał rade uratować tego szczura.

CHRUSTfeedMAX

2020-02-24, 14:11
I co robią?? Ciągną żeby przypadkiem rany nie były zbyt małe... Głupie c**y.

elda1987

2020-02-24, 14:11
Reakcja właścicielki trupa jest conajmniej dziwna. Zdechł? A to ch*j. Zostawię go tutaj i sobie pójdę.

bombaklaat

2020-02-24, 14:31
elda1987 napisał/a:

Reakcja właścicielki trupa jest conajmniej dziwna. Zdechł? A to ch*j. Zostawię go tutaj i sobie pójdę.



Ubrała się już do wyjścia w zimę, kalesony, szalik... to poszła sama pobiegać po osiedlu

tarcer123

2020-02-24, 14:50
Baba w bialej czapce tez bezmozg. Stoi kurczowo przy tych drzwiach i nie pomysli ze ktos bedzie wychodzil. A tu zonk. Niedosc ze wychodzila to jeszcze z psem. Szkoda psa.

Gibonsq

2020-02-24, 14:50
Will70 napisał/a:

Tej blondi czy tej w czapce?



Poligonowi6 :)

kwas79

2020-02-24, 15:00
j***ny szybko się nauczył "pies zdechł"

Policeman

2020-02-24, 15:28
Ostatnio sporo tych j***nych śmieci z odnóżami chodzi ze swoimi pittbullami, bullterrierami, amstafami i innymi k***oidalnymi pie**olcami bez smyczy i kagańca. Każda k***a tipsiara z telefonem i pie**oli z psiapsiółą o tym jakiego ch*ja ok***iała w weekend i każdy facet to pie**olony frajer w stylu miejskiej mody udający murzyna-gangstera. Nazywajmy ich potem właścicielami.

Tak więc mam przy sobie nóż do obrony właśnie przed takimi psami, nie tylko do obrony siebie, ale i swojego psa. Niestety tutaj może zaistnieć dosyć hardcorowa sytuacja bo jak będę takiemu k***oidalnemu popie**olonemu psowi, który zacznie zaciskać swoje krokodyle szczęki na mojej tętnicy, odcinał łeb by uratować siebie lub mojego psa, domyślam się, że tipsiara i frajer... ekhem.... właściciele nie będą stali z boku i patrzyli na to spokojnie tylko rzucą się na mnie.

Przecież to gówno ludzkie nie ma wyobraźni do licha ciężkiego. Są WYRAŹNIE wypisane rasy, u których nie tylko smycz ale i kaganiec jest niezbędny. Często do kagańca się nie czepiam, ale j***na smycz to podstawa. Przez ich nieodpowiedzialność narażają nie tylko innych ludzi na zagrożenie, ale sami siebie. Przecież mam prawo do obrony siebie i swoich bliskich. Szkoda, że nie ma przepisu, że można tych kretynów lać w pysk za każdym razem jak idą z takim psem bez smyczy, a jakby wezwali policję to jeszcze policja by się spytała "Co?! Zostałeś uderzony w twarz za to, że chodziłeś ze swoim Rafikiem bez smyczy, no to jeszcze będzie za to mandacik ty kretynie bez wyobraźni".

Nie, serio. Może akurat mieszkacie w miejscu w którym was to nie dotyczy, ale mnie k***ica już trafia na widok tej j***nej patologii z tymi psami.

freaky

2020-02-24, 15:37
Tym razem to był pies, ale mógł równie dobrze zaatakować dzieciaka. Byłem w podobnej sytuacji i swojego kundla zdołałem uratować zachowując resztki trzeźwego myślenia. Złapałem agresywnego amstafa za tylne łapy i pociągnąłem do góry, dzięki czemu sk***iel stracił równowagę i intuicyjnie poluzował szczęki.

Hrabia Drapula

2020-02-24, 15:45
no dobra, a jest film jak ją zagryza w windzie ?

TłustyManat

2020-02-24, 15:56
pies.exe przestał działać

Xs...........33

2020-02-24, 15:59
wojtas09999 napisał/a:

Sama go udusila



Tak szybko nikogo nie udusisz dzieciaku.

Juzwa

2020-02-24, 16:00
zonk napisał/a:

Blondyna całkiem do r*chania.



Najpierw musiałbyś wyr*chać tego psa.

ZaSwojePiję

2020-02-24, 16:35
freaky napisał/a:

Tym razem to był pies, ale mógł równie dobrze zaatakować dzieciaka. Byłem w podobnej sytuacji i swojego kundla zdołałem uratować zachowując resztki trzeźwego myślenia. Złapałem agresywnego amstafa za tylne łapy i pociągnąłem do góry, dzięki czemu sk***iel stracił równowagę i intuicyjnie poluzował szczęki.



Instynktownie kolego.