18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miał być napad

Don_Beck • 2020-12-20, 14:30
Ale coś poszło nie tak i wyszedł samosąd


banerr

2020-12-20, 14:32
Szkoda że bez finału jak spływa tym ściekiem.

TRQPL

2020-12-20, 14:57
Ukamienowanie typa w kasku no zaintrygowało mnie.
Szkoda że nie ma ciągu dalszego

Payan

2020-12-20, 15:09
Samosąd? Nie widzę, aby sam się zaj***ł kosą.

Asuritta

2020-12-20, 15:14
ja bym oblał benzyną i podpalił xD i żeby w tych gównach się tarzał ^_^ i tak wkoło do przyjazdu policji , typ by nie zdechł nawet poparzeń by nie miał o ile by się tarzał :D

RYHOO

2020-12-20, 15:48
Samosąd to zło. Ale miłe dla oka i potrzebne w tym karaluchowie.

Pralpunkt

2020-12-20, 15:48
Wlac do tego ścieku benzynę i podpalić :mrgreen:

Pitupitu

2020-12-20, 16:10
No k***a coś pięknego.
Skończył tam gdzie jego miejsce. :-/

Kamildupagówna

2020-12-20, 16:14
szkoda ze mu nie dali wyjsc ciekawe czy by dalej byli tacy cwani jak by jeden dwoch wychytalo taka kosa

Takafura

2020-12-20, 16:25
Ale oni nienawidzą tego ścierwa...

petru23

2020-12-20, 16:38
Gdzie aligatory jak są potrzebne?

xiro

2020-12-20, 16:50
nie lepiej zastrzelic?

KebabRemover

2020-12-20, 16:53
z takim nozykiem na wzburzoną chołotę z grabiami? za rewolucji francuskiej mieli chociaż strzelby i szable.
a i juz wiem czemu u brudasów taki syf, te śmieci specjalnie leżą w każdym miescie i we wsi na wypadek nagłego linczu żeby było czym rzucać w linczowanych xD
a te brudne brązowe hinduskie bydlaki tak w wodzie go? a jak krew popłynie? tam nie mają tak czasem że taki strumyk robi im jednoczesnie za wode pitną i szambo? a to w sumie jak krwią degenerata spłynie to im chyba nie będzie przeszkadzać, i tak ruhają siostry i rodzą im się zdeformowane małe bydlaki to co im pare kropelek krwi złodziejskiego ćpuna degererata zrobi?

Czerstwy

2020-12-20, 16:54
RYHOO napisał/a:

Samosąd to zło



Co Ty pie**olisz poprawna politycznie cioto? Najlepszy i najszybszy sposób karania podludzi który powinien być ogólnoświatową tradycją. Przy rozumnym społeczeństwie przyniosłoby to same profity. Brak sądów i urzędowych szmat, brak więzień, brak powracającej patologii po 'resocjalizacji', z tym wszystkim związane są niewyobrażalne pieniądze z naszych podatków. Kradzież? Upie**alanie łap i żadnej renty do końca życia, radź sobie albo zdychaj. Gwałt? Miesiąc r*chania w dupe przez chętnych do tego procederu katów, dopóki kukiel z dupska nie wypadnie i nie zawiśnie pod kolanami. Pedofilia? Powolne zdychanie w męczarniach z zastosowaniem najgorszych tortur. Zabójstwo? Katowanie na śmierć na ulicy. Ile takich głupich przypadków w normalnym społeczeństwie by się powtarzało gdyby się stosowało takie praktyki? Powtarzam, w normalnym społeczeństwie, nie w tych patologicznych gównokrajach, gdzie np. kradzież jest jednym z głównych zawodów i większość nie ma swojej godności.