18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mgliste USA

Halman • 2019-12-28, 02:04

Zdarzenie w hrabstwie Lubbock w Teksasie

T3RMINATOR

2019-12-28, 02:08
Żółta ciżemka w ostatniej chwili ocaniła swój marny żywot

kuzano

2019-12-28, 02:31
Żółta kamizelka może uratowała swój żywot. Natomiast z kanapki na tylnym siedzeniu forda uleciała duszyczka (widoczna w 0:14-0:16).

barni123pl

2019-12-28, 02:46
No na pełnej k***ie sobie wjechał :-D

MotoPirat

2019-12-28, 03:32
kuzano napisał/a:

Żółta kamizelka może uratowała swój żywot. Natomiast z kanapki na tylnym siedzeniu forda uleciała duszyczka (widoczna w 0:14-0:16).



Niekoniecznie, jeśli naczepa w plandece bez towaru to mogli wyjść bez szwanku.
PS. Tir wyj***ł z drogi bo drogę zajechała mu osobówka.

~Velture

2019-12-28, 03:52
Ja cież pie**olę ło panieeee.
Ilu kretynów w jednym miejscu. Nie wiem jak w USA ale u nas auta są wyposażone w światła przeciwmgłowe. O ile te przednie za dnia niewiele robią to tylne k***a jednak w ch*j pomagają. Do tego poza brakiem świateł jeszcze zamiast zjechać na bok od razu to oni k***a muszą tam mieć pół batalionu osób w kamizelkach do kierowania bo samemu nie wiedzą jak zjechać... I na koniec debil co ze środkowego pasa chce na pobocze odbić...

zdun

2019-12-28, 03:52
Chyba prowadził Chuck bo nikt nie zginął.

rafalxp

2019-12-28, 07:44
Sądząc po tym jak ta naczepa się pozwijała i ryła ziemię to pusta raczej nie była ;p

xmen

2019-12-28, 08:52
kilka nowych furek na Copart

orpradek

2019-12-28, 09:39
coś pięknego :)

Ti...........ch

2019-12-28, 10:34
Velturek napisał/a:

Ja cież pie**olę ło panieeee.
Ilu kretynów w jednym miejscu. Nie wiem jak w USA ale u nas auta są wyposażone w światła przeciwmgłowe. O ile te przednie za dnia niewiele robią to tylne k***a jednak w ch*j pomagają. Do tego poza brakiem świateł jeszcze zamiast zjechać na bok od razu to oni k***a muszą tam mieć pół batalionu osób w kamizelkach do kierowania bo samemu nie wiedzą jak zjechać... I na koniec debil co ze środkowego pasa chce na pobocze odbić...



No właśnie w Stanach tylne przeciwmgłowe nie jest obowiązkowe. Widziałem raz film jak gość dokładał do swojego samochodu robionego na rynek US, tylne przeciwmgłowe z wersji japońskiej bo wiązka i w tym wypadku zderzak były do tego przygotowane - wyjście elektryczne było zakończone wtyczkami, samochód miał przelotkę na kable od światła oraz miejsce w zderzaku z czarną zaślepką.

luxpiotr

2019-12-28, 11:45
Gacie mieli pełne jak zobaczyli pędzącego na nich TIRa :mrgreen:

TheAndyboy888

2019-12-28, 12:06
~Velturek napisał/a:

Ja cież pie**olę ło panieeee.
Ilu kretynów w jednym miejscu. Nie wiem jak w USA ale u nas auta są wyposażone w światła przeciwmgłowe. O ile te przednie za dnia niewiele robią to tylne k***a jednak w ch*j pomagają. Do tego poza brakiem świateł jeszcze zamiast zjechać na bok od razu to oni k***a muszą tam mieć pół batalionu osób w kamizelkach do kierowania bo samemu nie wiedzą jak zjechać... I na koniec debil co ze środkowego pasa chce na pobocze odbić...



Pomijam już fakt zapie**alania przy takiej widoczności. Ale u hamburgerów głupota to na tle dziennym. Nie ma się co dziwić, trochę mgły lub śniegu i już mają katastrofę w ruchu lądowym

absens137

2019-12-28, 12:46
Świetne ujęcie. Oglądałem z 10 razy.

Shogomad

2019-12-28, 13:00
Dzbany nad dzbany .Ze oni si jeszcze nie wyj***li w kosmos to sie dziwie