18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Mężuś kupił SUVa...

Jesse.Pinkman • 2021-10-16, 18:29
...ale jeździć nie nauczył więc poszła jak przeciąg 8-)

Adam_WKLADAM

2021-10-16, 18:31
nie "maz kupil suv" tylko zona zapracowala sobie na niego opie**alaniem galy i wypinaniem dupy.

Jesse.Pinkman nie badz seksistowski

Dr.pilot

2021-10-16, 18:32
Jednym słowem Rosja

35i

2021-10-16, 18:33
Land cruiser to rasowa terenówka, a nie jakaś popierdółka. Może testowali właściwości terenowe pojazdu?

Tryper

2021-10-16, 19:16
To nie SUV tylko terenówka.

Diomedes

2021-10-16, 20:07
35i napisał/a:

Land cruiser to rasowa terenówka, a nie jakaś popierdółka. Może testowali właściwości terenowe pojazdu?


Stare wersje "krajzerki" to i owszem rasowe terenówki, ale nie modele współczesne napakowane elektroniką.


Pan_Cernik

2021-10-16, 21:03
Adam_WKLADAM napisał/a:

nie "maz kupil suv" tylko zona zapracowala sobie na niego opie**alaniem galy i wypinaniem dupy.
Jesse.Pinkman nie badz seksistowski



W "Dobermanie" z 1997 trochę inaczej to ujęli.

(Cytuję z pamięci, bo dawno tego filmu nie oglądałem) -- "Ile kilometrów druta trzeba obciągnąć żeby kupić sobie taki samochód." Koniec cytatu.

PabllosSantoDaSilva

2021-10-16, 23:54
Automat to coś co niby ma ułatwić i uprzyjemnić jazdę a wiele kobiet i tak przerastają dwa pedały. Większość tego typu nagrań przedstawia dokonania kobiet. Nie jest odkryciem, że duży odsetek pań ma problemy z rozróżnieniem stron (lewa/prawa). Stąd biorą się takie przypały w ich wykonaniu. Kandydaci na kierowców powinni być wnikliwie badani na tę przypadłość i dyskwalifikowani. Jakie są konsekwencje przymykania oczu na ten problem widać na licznych nagraniach. Mojej znajomej w taki sposób inna baba zmiażdżyła nogi na marketowym parkingu.

Namex

2021-10-17, 00:06
Czy ja dobrze widze, ze koles na pasach patrzy sie na ten SUV i dalej idzie prosto pod kola ?

TomRar

2021-10-17, 09:53
Namex napisał/a:

Czy ja dobrze widze, ze koles na pasach patrzy sie na ten SUV i dalej idzie prosto pod kola ?



Tak, bo ma pierwszeństwo i nie będzie mu żadna tępa baba, którą przerastają 2 pedały, tego pierwszeństwa odbierać ha tfu