18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mężczyźni pokochali spódnice wg Vogue

_R...........s_ • 2021-12-22, 13:17
Czy czasem brak wam słów i nawet nie wiecie o ch*j chodzi?

Tak się oto prezentuje nowy trend mody męskiej wg pewnego znanego magazynu (czy czymkolwiek jest vogue).

No nie wiem co mam jeszcze napisać. Szkoci niby chodzą w spódnicach, ale wciąż tak wiele pytań i tak mało odpowiedzi. Czy trzeba golić nogi pod takie spódnice, czy w jajka zimno jak wieje zimny wiatr i tak dalej.

https://www.vogue.pl/a/digitalsyndication-trend-na-2021-rok-mezczyzni-nosza-spodnice



Spojler tylko dla najodważniejszych
spoiler

Quassar

2021-12-22, 13:21
Japie**ole... co ja patrzę... :homer:

Halman

2021-12-22, 13:24
męskie spódnice, trend na 2021... w przyszłym roku miniówki dla prawdziwych mężczyzn - golić jaja...

Kriski

2021-12-22, 13:25
Powinni to reklamować : i Ty możesz być jak William Wallace

KoniecZartow

2021-12-22, 13:29
Nawet w noszeniu kiecek faceci są lepsi od pojemników na spermę :krejzi:

Henboh

2021-12-22, 13:35
No macie przecież trochę wcześniej wstawione, jak się próbują na te kiecki załapać nawet po zamknięciu sklepów https://www.sadistic.pl/ubogacanie-kulturowe-vt551636.htm

A raport pewnie robili na podstawie twitów influen ... zjebów modowych. Zresztą, cały target tego pisma, to "modowy" światek, więc wśród tych paru tysięcy "modnisi" kiecki mogą być popularne (to tak jakby popatrzeć na bliski wschód i stwierdzić, że faceci na całym świecie preferują sukienki).

traf

2021-12-22, 13:36
Halman napisał/a:

męskie spódnice, trend na 2021... w przyszłym roku miniówki dla prawdziwych mężczyzn - golić jaja...



dobrze że mam zgrabne kulasy(według aktualnej kobiety) to jeszcze w miarę będę wyglądał :)

Wstalodziany

2021-12-22, 13:40
Przej***ne. Żeby High Kick'a zaj***ć trzeba jaja pokazać!
Ale zaraz... Skoro jest spódnica, to pewnie nie ma jaj.
Jak nie ma jaj to i nie będzie high kick'a.
Czyli jednak wszystko się zgadza,

janlew

2021-12-22, 13:59
Pff.. szkoci, azjaci, muslimy, noszą kiecki do dziś i nie od dziś. A baby przynajmniej u dwóch ostatnich lekko nie mają. Chyba to o niczym nie świadczy. U nas się kiecka raczej nie przyjmie, chociaż taki szlachecki żupan czy kontusz to też w zasadzie kiecka była.

jimiq

2021-12-22, 14:25
Gdzie tu mężczyźni, nie widz

Wiewór

2021-12-22, 14:42
Szkoci w kilcie? Czarodzieje katoliccy w sukienkach? Rzymianie chodzący w miniowkach?
Mężczyźni chodzą w kieckach od zarania dziejów i nie wiem kogo to szokuje. Można powiedzieć że na przestrzeni historii faceci chodzili dłużej w spodnicach niż kobiety chodzą w spodniach.
W ogóle ja pie**ole z czym wy macie problem? Każdy chodzi w czym chce. Znowu polski ciemnogród próbuje mówić kto jak ma żyć i wprowadzać standardy moralne w ubiorze.
Facet w staniku i koronkach to jest poj***ne ale nawet jeśli tak lubi to co wam k***a do tego
A na marginesie kilt jest zajebisty w lecie. Doskonale wietrzy nabial. Jaja i dupa się nie pocą. Pełen luz.

Pralpunkt

2021-12-22, 15:19
Niektórzy też pokochali h*ja w dupie ,ale to zawsze tylko margines ,parę procent więc to bardziej szukanie sensacji niż norma

Wiewór

2021-12-22, 15:23
Pralpunkt napisał/a:

Niektórzy też pokochali h*ja w dupie ,ale to zawsze tylko margines ,parę procent więc to bardziej szukanie sensacji niż norma



Szkoda, że ty tak nie pokochałeś języka polskiego i ortografii.

:lol:

Quassar

2021-12-22, 16:28
Pralpunkt napisał/a:

Niektórzy też pokochali h*ja w dupie ,ale to zawsze tylko margines ,parę procent więc to bardziej szukanie sensacji niż norma



Dokładnie patola nie od dziś istnieje zawsze był jakiś odłam % sp***olonego społeczeństwa nie zależnie jakie to czasy były.
Tylko dzisiaj j***ne mass media zawsze piszą w takim żargonie jak by to wszyscy już nosili, a to zaledwie garstka zj***nych ludzi co szukają atencji wśród reszty społeczeństwa.

Popatrz się na nie jednak pokaz mody, tak popie**olone "stroje " i zawsze mówią że taka moda.... a taka moda że nikt w tym nie chodzi. nawet sam projektant.
A sie k***a adoruje że łooo panie jak by był nad bogiem... a to zwykły debil co odleciał grubo z fantazją nic poza tym. I cały szał jego mody znika w tym samym dniu co zamknięcie wybiegu.

Co do samych szkotów to oni nie chodzą w sukienkach jest to ich narodowy tradycyjny strój i ubierają je zwykle w święta. Na co dzień chodzą w normalnych strojach..
a nawet jeśli ktoś chodzi to też to są skrajne pojedyncze osoby.