18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mężczyźni pokochali spódnice wg Vogue

_R...........s_ • 2021-12-22, 13:17
Czy czasem brak wam słów i nawet nie wiecie o ch*j chodzi?

Tak się oto prezentuje nowy trend mody męskiej wg pewnego znanego magazynu (czy czymkolwiek jest vogue).

No nie wiem co mam jeszcze napisać. Szkoci niby chodzą w spódnicach, ale wciąż tak wiele pytań i tak mało odpowiedzi. Czy trzeba golić nogi pod takie spódnice, czy w jajka zimno jak wieje zimny wiatr i tak dalej.

https://www.vogue.pl/a/digitalsyndication-trend-na-2021-rok-mezczyzni-nosza-spodnice



Spojler tylko dla najodważniejszych
spoiler

radek225

2021-12-22, 21:02
Co jakiś czas wypływają jak gówno na powierzchnię, z odmętów internetu tego typu artykuliki. Że mężczyźni pokochali jakąś część babskiej garderoby. Tak naprawdę to oprócz rurek nie widzę w Polsce czy to za granicą by facet nosił coś babskiego. Proponuję pośmiać się z tego oraz to olać, bo gwarantuję wam, że w 2022 oprócz tranzystorów to żaden facet tego na siebie nie założy.

saves

2021-12-22, 21:43
Jest zaleta noszenia przez nich spódnic. Przynajmniej nie będą ich w piczki uwierać.

NataliaW

2021-12-22, 22:41
Wiewór napisał/a:

Szkoci w kilcie? Czarodzieje katoliccy w sukienkach? Rzymianie chodzący w miniowkach?
Mężczyźni chodzą w kieckach od zarania dziejów i nie wiem kogo to szokuje. Można powiedzieć że na przestrzeni historii faceci chodzili dłużej w spodnicach niż kobiety chodzą w spodniach.
W ogóle ja pie**ole z czym wy macie problem? Każdy chodzi w czym chce. Znowu polski ciemnogród próbuje mówić kto jak ma żyć i wprowadzać standardy moralne w ubiorze.
Facet w staniku i koronkach to jest poj***ne ale nawet jeśli tak lubi to co wam k***a do tego
A na marginesie kilt jest zajebisty w lecie. Doskonale wietrzy nabial. Jaja i dupa się nie pocą. Pełen luz.



Ciota. Zapomniałeś wibratora z dupy wyjąć i ci mózg uciska.

marcino_zly

2021-12-22, 23:04
Halman napisał/a:

męskie spódnice, trend na 2021... w przyszłym roku miniówki dla prawdziwych mężczyzn - golić jaja...



Raczej spódnice dla ciot.

Leszczu240

2021-12-23, 00:00
"Zadzieram kiecę i lecę" nabiera nowego znaczenia...

silwerbalk

2021-12-23, 00:29
Czym dłużej żyje tym bardziej rozumiem pewnego akwaleryste a coraz mniej pewnego cieśle.... :Adolf:

Kurde26

2021-12-23, 01:02
Przyznam się szczerze że ja już dawno pokochałem spudnice. Są bardzo wygodne. A jak żona nie założy pod spudnice bielizny można ogarnąć szybki numerek praktycznie w każdej chwili. Nie ma co się wstydzić panowie. Naprawdę polecam, namówcie żony/kochanki/narzeczone na spudnice.

zipi

2021-12-23, 01:12
mam pytanko do kazdego kogo boli ze ktoś tam chodzi w sukience czy innym gównie, czy jezeli cały swiat oszaleje, a wy bedziecie ostatnimi SAMCAMI ALFA w spodniach, to czy wszystkie laski nie bedą wasze ? no bo chyba kobiety wolą samców alfa ? czy to nie jest korzystne ? czy po prostu was wk***ia ze ktoś ma milion na koncie a nie dlatego ze ma na sobie sukieneczke, bo wiadomo ze biedni nie ubierają sie w takie coś :D

KieldW

2021-12-23, 08:33
No cóż... Skoro Vogue napisał że mężczyźni polubili spódnice, to jak nam, maluczkim z tym dyskutować? Polubiliśmy i ch*j, nie ma odwrotu.

__Tux__

2021-12-23, 09:59
k***a, kiedyś to było. Mężczyźni gryźli ziarna kawy i popijali wrzątkiem. Nie było trzeba się myć ani golić. Nie było trzeba gadać z żoną. Wystarczyło ją pie**olnąć parę razy, żeby postawić do pionu.
A tak bardziej serio: czy wy tak poważnie się obsrywacie, że ktoś się ubiera jak chce? Gorzej, niż typowe baby, co obgadują koleżankę, bo założyła bluzkę w kolorze łososiowym do spodni w kolorze różu pompejańskiego. Kiedyś czytałem, że prawacy nienawidzący osób homoseksualnych sami mogą mieć ciągoty do osób tej samej płci. Tak że ten, miłej rozkminy :idzwch*j:

squach

2021-12-23, 10:35
k***a gdzie pokochali, chyba w szkocji.

Kidl3r

2021-12-23, 12:55
Tom chce zarobić to wciśnie w jakimś czasopiśmie ciemnotę taką jaka pozwoli mu wzbogacić się na głupocie narodu.
Całe to LGBT to tylko pomysł na ciągnięcie kasy. Ciapate uczą się od BLM, a oni od innych pedałów jak można "ideologią" nic nie robić i czerpać korzyści.

ElektrycznyMordulec

2021-12-23, 15:20
sory ale jacy mężczyzni? mężczyźni wyglądają inaczej. :->