18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mężczyźni pokochali spódnice wg Vogue

_R...........s_ • 2021-12-22, 13:17
Czy czasem brak wam słów i nawet nie wiecie o ch*j chodzi?

Tak się oto prezentuje nowy trend mody męskiej wg pewnego znanego magazynu (czy czymkolwiek jest vogue).

No nie wiem co mam jeszcze napisać. Szkoci niby chodzą w spódnicach, ale wciąż tak wiele pytań i tak mało odpowiedzi. Czy trzeba golić nogi pod takie spódnice, czy w jajka zimno jak wieje zimny wiatr i tak dalej.

https://www.vogue.pl/a/digitalsyndication-trend-na-2021-rok-mezczyzni-nosza-spodnice



Spojler tylko dla najodważniejszych
spoiler

CoJaTamKurwaWiem

2021-12-22, 16:30
Wiewór napisał/a:

Szkoda, że ty tak nie pokochałeś języka polskiego i ortografii.


Żeby ci było przykro, to pozwolilem sobie podkreślić na czerwono te wszystkie miejsca, gdzie zrobileś błędy. Jeśli któres podkreślenie jest dla ciebie niezrozumiałe, to daj znać- wyjaśnię ci dlaczego. :kawa:

Wiewór napisał/a:

Szkoci w kilcie? Czarodzieje katoliccy w sukienkach? Rzymianie chodzący w miniowkach?
Mężczyźni chodzą w kieckach od zarania dziejów i nie wiem kogo to szokuje. Można powiedzieć że na przestrzeni historii faceci chodzili dłużej w spodnicach niż kobiety chodzą w spodniach.
W ogóle ja pie**ole z czym wy macie problem? Każdy chodzi w czym chce. Znowu polski ciemnogród próbuje mówić kto jak ma żyć i wprowadzać standardy moralne w ubiorze.
Facet w staniku i koronkach to jest poj***ne ale nawet jeśli tak lubi to co wam k***a do tego
A na marginesie kilt jest zajebisty w lecie. Doskonale wietrzy nabial. Jaja i dupa się nie pocą. Pełen luz.


lolaxxdd

2021-12-22, 16:54
omg ja pie**ole

19_91

2021-12-22, 17:05
To nie są mężczyźni. Mężczyzna umarł wraz ze zlikwidowaniem OBOWIĄZKOWEJ SŁUŻBY WOJSKOWEJ

Dzieciątko_Jezus

2021-12-22, 17:12
Faceci w większości kultur i od zarania dziejów noszą spódnice/sukienki a wy macie ból dupy o to, że ktoś chce przywrócić wolność wyboru ubioru dla mężczyzn. Jednocześnie nie przeszkadza wam w żaden sposób to, że kobiety chodzą w spodniach, mimo że przyzwolenie na to istnieje dopiero od XX wieku xd

Quassar napisał/a:

Dokładnie patola nie od dziś istnieje zawsze był jakiś odłam % sp***olonego społeczeństwa nie zależnie jakie to czasy były.



Zawsze byliście, a obecnie gromadzicie się na sadolu i publikujecie takie wysrywy

boo

2021-12-22, 17:15
Nie mezczyzni tylko cioty

Wiewór

2021-12-22, 17:24
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Żeby ci było przykro, to pozwolilem sobie podkreślić na czerwono te wszystkie miejsca, gdzie zrobileś błędy. Jeśli któres podkreślenie jest dla ciebie niezrozumiałe, to daj znać- wyjaśnię ci dlaczego.



I gdzie niby jest blad poza brakiem polskich znaków na które mam wyj***ne?

CoJaTamKurwaWiem

2021-12-22, 17:36
Wiewór napisał/a:

I gdzie niby jest blad poza brakiem polskich znaków na które mam wyj***ne?



Wiewór napisał/a:

Szkoda, że ty tak nie pokochałeś języka polskiego i ortografii.





Halman

2021-12-22, 17:37
Wiewór napisał/a:

I gdzie niby jest blad poza brakiem polskich znaków na które mam wyj***ne?



coś ci poradzę; nie zwracaj uwagi na typa, on tylko wkleja gify, szkoda twojego czasu...

Pralpunkt

2021-12-22, 17:40
Wiewór napisał/a:

Szkoda, że ty tak nie pokochałeś języka polskiego i ortografii.



Odpie**alasz się do pisowni a sam piszesz jak ostatnia p*zda i jeszcze jak ci kolega podkreślił błędy to piszesz ze masz wyj***ne na polskie znaki ...dawno nikt tak się tutaj nie zaoral jak Ty

plastic

2021-12-22, 18:24
w takiej ch*jowej sukience to na pewno nie, ale w eleganckiej todze, to mógłbym popie**alać :D czułbym się jak Arystoteles.

VXBRONSONXV

2021-12-22, 18:27
Nazywam się Grzegorz TomaszekaAle przejmuję nową tożsamość Adolf Hiler(nie można w meldunkowym mieć kropka w kropkę.)


plastic

2021-12-22, 18:35
Pralpunkt napisał/a:

Odpie**alasz się do pisowni a sam piszesz jak ostatnia p*zda i jeszcze jak ci kolega podkreślił błędy to piszesz ze masz wyj***ne na polskie znaki ...dawno nikt tak się tutaj nie zaoral jak Ty



dziwie się, że ktoś jeszcze odpisuje tym trollom (pazuzu, justynki - to jedna ekipa).
To jest stały trend na polskich portalach, że zakłada się tam takie "lewackie" konta, aby irytować użytkowników, napędzać konflikt, bo konflikt to zaangażowanie, a zaangażowani to wyświetlenia. wykop opanował to do perfekcji i gówno rozlewa się na każdy inny portal.

Dlatego niezależnie, czy to ściemniacz-stażysta z wyborczej (czy innego tvn'u), czy członek ekipy portalu sadistic, to najlepiej go ignorować - niech zakłada nowe konta, niech się trochę pogimnastykuje. Polecam

Pralpunkt

2021-12-22, 18:47
plastic napisał/a:

dziwie się, że ktoś jeszcze odpisuje tym trollom (pazuzu, justynki - to jedna ekipa).
To jest stały trend na polskich portalach, że zakłada się tam takie "lewackie" konta, aby irytować użytkowników, napędzać konflikt, bo konflikt to zaangażowanie, a zaangażowani to wyświetlenia. wykop opanował to do perfekcji i gówno rozlewa się na każdy inny portal.
Dlatego niezależnie, czy to ściemniacz-stażysta z wyborczej (czy innego tvn'u), czy członek ekipy portalu sadistic, to najlepiej go ignorować - niech zakłada nowe konta, niech się trochę pogimnastykuje. Polecam



Plastic- jesteś fantastik

:->

plastic

2021-12-22, 20:19
Pralpunkt napisał/a:

Plastic- jesteś fantastik



skad wiesz

pazuzu

2021-12-22, 20:36
To że parę pedałów tak się ubiwrze to nie znaczy że taka moda, tak samo to że parę kobiet nie goli nóg czy pach to nie znaczy że zaraz wszytskie będą tak robić