18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Mężczyzna spacerujący po Baltimore zostaje znokautowany

Salieri16000 • 2020-08-31, 19:18
Czarne ścierwo zaatakowało cegłą przypadkowego mężczyznę:


pazuzu

2020-08-31, 19:26
Aż dziwne że tyłu białych Amerykanów ma broń i nie umieją jej dobrze wykorzystać

Salieri16000

2020-08-31, 19:50
pazuzu napisał/a:

Aż dziwne że tyłu białych Amerykanów ma broń i nie umieją jej dobrze wykorzystać



Byli tacy, co użyli broni, i dobrze na tym nie wyszli. Ameryka ma się ku upadkowi przez dzikusów, złodziei i nierobów, których sami sobie sprowadzili...

Pralpunkt

2020-08-31, 20:05
k***a to jest strzał w podstawę czaszki tak można zabić lub bardzo ciężko uszkodzić, zabić murzyna bez sądu
Ciało do oceanu i po sprawie

Eknen

2020-08-31, 20:07
Salieri16000 napisał/a:

Ameryka ma się ku upadkowi, przez dzikusów, złodziei i nierobów, których samo sobie sprowadzili...



Czarni, których sobie sprowadzili , są nieistotną 12% mniejszością , która nie ma wpływu na gospodarkę i rozwój technologiczny kraju - ani go nie przyspieszy ani spowolni. Co więcej czarni z roku na rok mają co raz mniejszą dzietność i przyrost naturalny. Jeśli mówimy o zagrożeniu , to problemem jest nielegalna migracja z krajów Ameryki Południowej. Nie dość, że napływają tysiącami miesięcznie to jeszcze rozmnażają się jak króliki. To jest prawdziwa zaraza , którą Trump chciał powstrzymać budową muru i masowymi deportacjami. Przewidywania dla Stanów są szokujące , mówi się, że w ciągu 150 lat Latynosi będą stanowić ponad 50% populacji USA.

Kamil3l

2020-08-31, 20:24
Eknen napisał/a:

Czarni, których sobie sprowadzili , są nieistotną 12% mniejszością , która nie ma wpływu na gospodarkę i rozwój technologiczny kraju - ani go nie przyspieszy ani spowolni. Co więcej czarni z roku na rok mają co raz mniejszą dzietność i przyrost naturalny. Jeśli mówimy o zagrożeniu , to problemem jest nielegalna migracja z krajów Ameryki Południowej. Nie dość, że napływają tysiącami miesięcznie to jeszcze rozmnażają się jak króliki. To jest prawdziwa zaraza , którą Trump chciał powstrzymać budową muru i masowymi deportacjami. Przewidywania dla Stanów są szokujące , mówi się, że w ciągu 150 lat Latynosi będą stanowić ponad 50% populacji USA.



tak ale nie. ch*j z tego ze 12%. Popatrz na przestępczość. Dodaj sobie zamieszki black love materace. Ma to wpływ na nastroje społeczne jak i na gospodarkę. Rozumiem problem z migracją, ale nie bagatelizował bym jednego kosztem drugiego.

Salieri16000

2020-08-31, 20:57
Eknen napisał/a:

Czarni, których sobie sprowadzili , są nieistotną 12% mniejszością , która nie ma wpływu na gospodarkę i rozwój technologiczny kraju - ani go nie przyspieszy ani spowolni.



Spójrz na statystyki i zobacz, kto stanowi największą liczbę przestępców w USA- są to czarni i Latynosi. Jednak największym kurewstwem (czyt. bezwzględnością) charakteryzują się czarni- mam tu na myśli ataki "dla zabawy" na przypadkowe, białe osoby; rozboje i kradzieże, gwałty, przestępstwa z użyciem broni palnej i białej.

A pisząc, że ta "mniejszość" nie ma wpływu na gospodarkę, to grubo się mylisz. Po tym co przeczytasz poniżej, zastanów się chwilę, a przyznasz mi rację- ta "mniejszość" albo nie pracuje, albo siedzi w pierdlu- pierwsi biorą zasiłki, tych drugich trzeba wyżywić z podatków porządnych, ciężko pracujących obywateli. Ci którzy nie biorą socjalu, żyją z włamań, kradzieży i rozbojów, oraz handlu narkotykami i bronią. Nadal twierdzisz, że nie ma to wpływu na gospodarkę? Z nich nie ma przychodu, a trzeba na nich łożyć.. A co do rozwoju technologicznego- analogicznie do wspomnianego przed chwilą przykładu- skoro go nie przyspieszają, to go spowalniają. Mogliby przyłożyć się do rozwoju, gdyby zamiast rozmnażać się na potęgę, poszliby na studia, ale nie... bo za co będę studiować i po co, jak lepiej i prościej jest coś zaj***ć, żeby tylko przeżyć do dnia następnego?! Nielicznej grupie czarnych udało się znaleźć uczciwe stanowiska pracy- ta grupa osób płaci podatki, mieszka godnie w bezpieczniejszych dzielnicach i posyła swoje dzieci na uczelnie- z dala od ich współplemieńców, bo boją się, czy aby czasem, któryś czarny czarnemu łba nie upie**oli, żeby szybko wzbogacić się kosztem tego uczciwego...

Grzeszkowy

2020-08-31, 21:14
Czy przyjdzie taki dzień, że ludzie w końcu wezmą pochodnię w jedną, kanister w drugą rękę i spalą to całe czarne bezmózgie bydło? ;(

mazga50

2020-08-31, 21:25
Pralpunkt napisał/a:

k***a to jest strzał w podstawę czaszki tak można zabić lub bardzo ciężko uszkodzić, zabić murzyna bez sądu
Ciało do oceanu i po sprawie



I przestajesz się dziwić, że murzynów wieszali na drzewach i powstał KKK. Czarne ścierwo trzeba po prostu odstrzelić i zmniejszyć pogłowie. Wszystkim to wyjdzie na dobre. A na gałęziach wieszać antifiarzy, ąż sami spadną.

Pralpunkt

2020-08-31, 21:39
mazga50 napisał/a:

I przestajesz się dziwić, że murzynów wieszali na drzewach i powstał KKK. Czarne ścierwo trzeba po prostu odstrzelić i zmniejszyć pogłowie. Wszystkim to wyjdzie na dobre. A na gałęziach wieszać antifiarzy, ąż sami spadną.



A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści

AlaksanderLukaszenka

2020-08-31, 21:57
UWAGA UWAGA - WAŻNY KOMUNIKAT

Drodzy Sadole. Czytam wasze komentarze i chcę Wam coś poradzić. Uważajcie co piszecie. Ja też w przypływie złości na materiały zamieszczane tutaj pisałem różne komentarze i pewnego dnia zapukała do drzwi mojego domu policja z nakazem od prokuratora. Zostałem oskarżony z paragrafu 256 i 257 - nawoływanie do nienawiści na tle rasowym i promowanie ustroju totalitarnego. Skonfiskowali mi laptopa i telefon. Odzyskałem sprzęt po dobrych dwóch miesiącach. Ostatecznie sprawa się zakończyła się tak: sąd w trybie zaocznym nałożył na mnie karę w wysokości 1600 PLN. Zapłaciłem - bo co miałem zrobić? Całe szczęście, że wyrok ulegnie zatarciu, bo upływie roku od uprawomocnienia się wyroku.

Także przestrzegam. Hamujcie emocje, bo szkoda kasy.

mastafantasta

2020-08-31, 22:12
Możecie mnie nazywać nienormalnym ale po czymś takim komora i mogę od razu utylizować. Nie mam żadnych wyrzutów sumienia.

haloteam

2020-08-31, 23:27
AlaksanderLukaszenka napisał/a:

UWAGA UWAGA - WAŻNY KOMUNIKAT
Drodzy Sadole. Czytam wasze komentarze i chcę Wam coś poradzić. Uważajcie co piszecie. Ja też w przypływie złości na materiały zamieszczane tutaj pisałem różne komentarze i pewnego dnia zapukała do drzwi mojego domu policja z nakazem od prokuratora. Zostałem oskarżony z paragrafu 256 i 257 - nawoływanie do nienawiści na tle rasowym i promowanie ustroju totalitarnego. Skonfiskowali mi laptopa i telefon. Odzyskałem sprzęt po dobrych dwóch miesiącach. Ostatecznie sprawa się zakończyła się tak: sąd w trybie zaocznym nałożył na mnie karę w wysokości 1600 PLN. Zapłaciłem - bo co miałem zrobić? Całe szczęście, że wyrok ulegnie zatarciu, bo upływie roku od uprawomocnienia się wyroku.
Także przestrzegam. Hamujcie emocje, bo szkoda kasy.



nie zgodze sie ... poniewaz ow strona ma wydzwiek satyryczny jaw w tytule tzw czarny humor ... tu nikt nic powaznie nie komentuje....

bugmenot7

2020-09-01, 00:03
Nie znacie dnia ani godziny i ktoś zgłosi ten serwis i popłynie z wielu powodów

Krypt0

2020-09-01, 20:39
Czy tylko mnie dziwi fakt ze nawet jak maja w ręku kamień czy tam cegłę, to czemu tym nie rzucają? Serio to są na tyle upośledzone małpy, że aby zaatakować musza do ciebie podbiec...