18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mężczyzna ratuje umierające zwierzęta z ulicy

Kontem.O.K. • 2015-07-08, 17:06
Dzięki takim ludziom jak Wilson Coutinho Martins raduje się serce. Mężczyzna razem ze swoimi współpracownikami ratuje zwierzęta, które skazane są na brazylijskich ulicach na pewną śmierć.


kasuy

2015-07-08, 20:13
moralfags everywhere

VanHelsingPL

2015-07-08, 20:18
Wszyscy mega sadolo harkorzy plączący "to jest sadol!!!!!!!" - konta zrobione w wakacje rok temu z 0 tematów, przypadek? Nie sądzę.

clev3r

2015-07-08, 20:19
Co złego jest w tym, że ten filmik znalazł się na tym portalu? Ja zaglądam tylko na sadistica i gdyby nie autor tematu to nigdy bym pewnie tego nie zobaczył, a oglądając takie coś wraca wiara w ludzkość, więc duuuże piwo dla autora! :)

IE33

2015-07-08, 20:22
mandaryyynka napisał/a:

kuuurwa, nic mnie w Internatach nie rusza, ale smutek mnie ogarnia, jak widzę cierpienie bezbronnych zwierząt albo niczego winnych dzieciaków...



:idzwch*j:

grze_zna

2015-07-08, 20:41
czasami jeszcze wierzę w ludzkość

100PROcentZmC

2015-07-08, 20:44
Takich właśnie ludzi świat potrzebuje,za ratowanie zwierząt zawsze beczka zimnego browara+barmanka striptizerka.Sam uratowałem jedną psinę i jestem z siebie cholernie dumny.Młoda suczka owczarka niemieckiego była ok 2 tygodni przywiązana w lesie do drzewa,cudem przeżyła.Był to okres w którym były największe burze i ona musiała to wszystko tam przeżyć...Teraz jak tylko gdzieś zagrzmi wpada w paranoje,nie wie co ze sobą zrobić i bardzo się boi.Miała na ciele ok 70 kleszczy,weterynarze mowili że to cud że ona w ogole jeszcze żyje,i dawali jej marne szanse...ale jednak Szila żyje i ma się bardzo dobrze :->
Bardzo długo trwało przyzwyczajenie jej,nie dawała nawet podejść do siebie ale jak w końcu zobaczyła że chcemy dla niej tylko dobrze powoli przywiązywała się do nas,teraz czuje że zawdzięcza nam życie i odwdzięcza się za to nam na każdym kroku,taki pies to skarb ;)

Borgi

2015-07-08, 20:53
od nikogo nie zaznasz takiej wdzięczności jak od zwierząt...

hienamas

2015-07-08, 21:29
Dajcie spokój jak człowiek to macie wyj***ne ale jak jakiś pchlarz umiera to wszyscy płaczą

adamZjeb

2015-07-08, 21:30
A ja zwierzaki kocham, wpie**alam je ze smakiem.

LemanLSSJ

2015-07-08, 21:59
coś pięknego.. naprawdę łzy napływają do oczu a praktycznie mi się to nie zdaża

esejPolski

2015-07-08, 22:31
E tam to taki żyd który zbiera na ich przywrócenie do zdrowia , ale na tym się kończy!

kolo_ziom

2015-07-08, 22:40
Standardowo. Chcesz mieć dużo piwo to daj filmik o bezbronnych zwierzętach... masakra. Jak człowiek cierpi to się każdy śmieje. No tak wiem...co zwierzę jest winne...człowiek to ch*j...itd. Właśnie przez takie myślenie ten świat jest taki zły i niesprawiedliwy.

mordarca123

2015-07-08, 23:20
Ciekawe jak mu sie w restauracji kręci biznes :)

Matush5

2015-07-08, 23:53
Ten gościu przyjmuje jakieś datki czy coś ? Chętnie bym mu posłał chociaż 50 zł, często się przechodzi obojętnie obok takich cierpiących zwierząt. Z jednej strony myślisz sobie, k***a pomógł bym mu ale co potem z nim zrobię ? oddam do weterynarza ? i tak uśpi. A z drugiej strony myślisz jaki sk***ysyn zrobił coś dla takiego zwierzaka i drapiesz się po głowie gdzie kupić jakąś spluwę żeby zaj***ć ch*jowi w łeb.

Lat temu koło 10 pamiętam jak był taki ch*jek z patologicznej rodziny, nie był bity, miał jedzenie i ubrania, po prostu starzy na na gazie non stop wojny itp. Lubił się znęcać nad zwierzętami typu - podpalanie kotów, naciąganie im kręgosłupów itp. Jednego razu jak go złapało z 6 chłopa w różnym wieku spuścili taki w pie**ol, że biedny czołgał się ulica błagał o pomoc, by ktoś zadzwonił po karetkę a wszyscy się na niego patrzyli i nic nie robili - tak się powinno robić z każdą k***ą która rani niewinne zwierzęta czy dzieciaki. Tylko żeby ludzie też tak się zachowywali...

pelepele

2015-07-09, 01:45
Sami rasowi debile w komentarzach.