18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mężczyzna ratuje umierające zwierzęta z ulicy

Kontem.O.K. • 2015-07-08, 17:06
Dzięki takim ludziom jak Wilson Coutinho Martins raduje się serce. Mężczyzna razem ze swoimi współpracownikami ratuje zwierzęta, które skazane są na brazylijskich ulicach na pewną śmierć.


saha6507

2015-07-08, 19:09
up@ strony się chyba pomyliły co :cry:

Joseph_Fritzl

2015-07-08, 19:10
Kocham zwierzaki. Zamieniłbym życie tuzina arabów na życie nawet chomiczka <3

DaaanielSan

2015-07-08, 19:13
Postawiłbym temu Panu tak kurewsko zimne piwo, że wypizgałoby mu mózg z zimna. Wielkie serce i poświęcenie z jego strony.


songoss

2015-07-08, 19:13
no szacun dla tego typa, na filmiku autor przedstawia nam jak można być dobrym i odważnym człowiekiem gdyż nie każdy pies może być przyjazny i możę uj***ć , jak widać akcja się toczy w jakimś biednym rejonie, slamsach, za czym idzie brak pieniędzy jedzenia. U nas nie spotkałem się jeszcze z takim czymś (wykluczając strażaków) , aby z takim zaangażowaniem pomagać bezdomnym zwierzętom, szkoda

Sonal

2015-07-08, 19:18
Umierać mogą ludzie. Zwierzęta po prostu zdychają.

rivajka

2015-07-08, 19:19
Życzę typowi szczęścia ;)

Ap...........41

2015-07-08, 19:19
wraca mi wiara w ludzkość jak widzę takich ludzi :)

Autystyczny_Klaun

2015-07-08, 19:26
Ej no k***a co to jest telewizja Trwam czy sadistic? Prosze Was. To nie jest miejsce na takie tematy... Macie od tego inne fora.

xk...........nx

2015-07-08, 19:30
Łezka się w oku kreci, ojciec kiedyś słyszał jakiś pisk i mówi do mojego brata idź sprawdź co tam piszczy pod bramą, brat poszedł i znalazł tygodniowa kotkę, która miała zaropiałe oczka i była trochę brudna, zaopiekowaliśmy się nią. Kiedy podrosła i miała mniej więcej rok to dostała zapalenia ropno-macicznego i nie obeszło się bez kastracji ratującej życie. Kotka wyrosła, teraz będzie miała 2 lata i trzyma się bardzo dobrze.

Jamaleq94

2015-07-08, 19:32
co to k***a forum dla swiętojebliwych ludzi ratujących zwierzęta, jakis greenpeace do ch*ja czy sadistic?

qismo1

2015-07-08, 19:39
@up

ch*je cieszcie się, że urodziliście się w takim kraju jakim jest Polska, gdzie nie ma dużego ubóstwa. Sadistic czy nie sadol, ale k***a wyjdzie taki pojeb później na ulice i będzie kopał kota, który łowi myszy czy szczury, albo psa który czasem może ostrzec przed złodziejem. Ale nie, udajcie twardzieli w internecie, pochwalcie się 45cm w bicku i 20cm długości ch*ja... Brawo dla Was. Nie jestem obrońcą zwierząt, ale wkruwia mnie robienie krzywdy bezbronnym ludziom czy zwierzętom.

Autystyczny_Klaun

2015-07-08, 19:44
@up,
coś Ci się poj***ło dziewczynko

Nikt tu nie mówi o kaleczeniu zwierząt oraz robieniu brzydkich rzeczy, tylko o wypie**alaniu z tego portalu, na którym robi się brzydkie rzeczy. Są strony miłośników zwierząt, oraz strony miłośników wypchanych zwierząt. Kumasz różnicę w filmach, które na nie trafiają, czy jesteś niedoj***ny?

grubyperez

2015-07-08, 19:48
Nie jestem socjopatą więc doceniam poczynania tego człowieka. Ale jestem zażenowany, że ten filmik znalazł się na tym portalu. Pozdrawiam.

Duszek Okruszek

2015-07-08, 19:49
@Autystyczny_Klaun
Dziwne, że pod tego typu tematami najbardziej szczekają użytkownicy z wkładem w portal podobnym do ciebie ;) .

kalium

2015-07-08, 19:50
xkarionx napisał/a:

Łezka się w oku kreci, ojciec kiedyś słyszał jakiś pisk i mówi do mojego brata idź sprawdź co tam piszczy pod bramą, brat poszedł i znalazł tygodniowa kotkę, która miała zaropiałe oczka i była trochę brudna, zaopiekowaliśmy się nią. Kiedy podrosła i miała mniej więcej rok to dostała zapalenia ropno-macicznego i nie obeszło się bez kastracji ratującej życie. Kotka wyrosła, teraz będzie miała 2 lata i trzyma się bardzo dobrze.



Coś ci się jebie. Kastrować to możesz kota, kotkę możesz sterylizować.
Ropnomaciczna tylko na sadolu.