18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Metro w Pekinie

konrad_n • 2013-07-24, 00:19
Narzekacie na zatloczona komunikacje miejska w Posce? Okazuje sie, ze u nas wcale nie jest najgorzej


wdowa94

2013-07-24, 00:25
Tam chociaż korzystają z komunikacji miejskiej...

dumad

2013-07-24, 01:13
ja pie**ole, k***a jak mrowisko :szczerbaty:

sc33

2013-07-24, 01:28
Narzeka sie w Polsce bo nie przypominam sobie zebym metrem jezdzil u siebie, pozniej w mojej okolicy nie ma w zadnym miescie dodatkowego pasa na jezdni dla autobusow i taxi, pociagi sa drogie i ch*jowe na maksa. Dobrze, ze nowe autobusy chociaz mamy wiec suma sumarum nie ma na co narzekac co nie? W Pekinie maja gorzej ;)

Szoqn

2013-07-24, 02:52
Hanna, nie pie**ol i tak wylecisz z Ratusza za fuszerkę i obijanie się. 500 mln premii dla urzędników w Warszawie k***a? Żadnego nowego mostu? Muzeum żydów? Nowe meczety? Obwodnica przez miasto, w stanie rozkładu? Pół roku nie jeździ metro i kolej? Bilety porównywalne jak w innych stolicach państw o podobnych do nas zarobkach średnich, z tym, że w tamtych stolicach linii metra jest od 3 do 7 i obejmują całe miasto, tak, iż transportem publicznym można praktycznie dojechać wszędzie k***a w 30 minut max. Co tam jeszcze? AAAA np. W państwach, gdzie zarabiają 4 razy więcej od nas, bilety są 2 razy tylko droższe i też metrem można dojechać wszędzie, dodatkowo kursują pociągi podmiejskie po 150 km/h. Od lat do pracy dojeżdżam pociągiem podmiejskim do centrum, a potem wsiadam w metro. Średnio dwa razy w tygodniu nawali pociąg i spóźniam się do pracy o godzinę albo więcej. Samochodem jedzie się tragicznie, wszystkie ulice mają co 30 metrów skrzyżowanie ze światłami, jakby k***a nie dało się zbudować wiaduktu, przejazdu podziemnego...no tak, jedyny przejazd podziemny zbudowaniu wzdłuż Wisły, tam, gdzie nie przecinają się żadne ulice. Ja jebie, tego nie da się normalnie pisać, bez wk***iania. Wasze pieniądze, nawet jak nie mieszkacie w Warszawie, spłynęły na stadion narodowy, na ch*ja potrzebny, a dodatkowo na stadion Legii w prywatne ręce ITI za 500 mln. Lotniska przynoszą straty, praktycznie jako jedyne w Europie, telewizja polska z siedzibą w Wawie przynosi straty rzędu 200 mln rocznie [!!], przy czym cała rodzina Gronkowca-Walca [co można sprawdzić] zatrudniona jest na wysokich państwowych stanowiskach. A ludzie mówią: Ale czemu odwoływać? Uśmiecha się, nie kłóci, bierze swoją fortunę w lepkie małe rączki [piąte tyle pod stołem] i jest ok. Wyj***ć tę $#%#$^ w podskokach!!

TytanowyAndrzej

2013-07-24, 02:54
te zolte zoltki w zoltych koszulkasz sa "upychaczami". prawde mowie

Imper3838

2013-07-24, 05:42
Mnie by szlag trafił w takim miejscu. Z tego co widzę to parę osób nie zdołało wyjść i zostali wciągnięci z powrotem.

Chociaż w sumie fajnie by wyglądało, jakby jakiś allah akbar wyskoczył i rozerwał trochę tego tłumu paroma kilogramami czystej woli allaha.

Iperyt669

2013-07-24, 06:24
Jakie zwierzęta, żeby wysiąść trzeba by chyba biec z piłą mechaniczną. Nie wyobrażam sobie żeby ktoś się tak tłoczył np. dwa razy dziennie.

gackowaty

2013-07-24, 07:46
Ludzka biegunka.
Jak wspaniale widać wtłaczający się, luksusowy postęp.

novy__

2013-07-24, 08:35
no podoba mi się w takim ścisku można bezkarnie macać :)

cys23

2013-07-24, 09:44
Ta, ale w pekinie jest 20 milionów żółtków. Więcej niż pół Polski.

extrime

2013-07-24, 10:46
Faceta wychodzącego z wagonu w białej koszuli w 30 s. PONIOSŁO :)

Bl3s

2013-07-24, 10:47
Tego nie znoszę. Człowiek chce normalnie wyjść z metra, autobusu czy tramwaju a banda debili ustawia się pod drzwiami zastawiając wyjście z pojazdu. Zawsze wtedy na chama się rozpycham barkami.

crazy

2013-07-24, 11:35
tłok jak na wigilii w Radomiu