18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Metamorfoza

sereja3 • 2019-06-23, 09:51
...szeryfa w "cwaniaka".






Jak widać pękająca dupa odbiera resztki rozumu.

MadDave

2019-06-23, 15:05
Nigdy chyba nie pojmę jak można być taką zacietrzewioną k***ą i z takim uporem utrudniać ludziom życie. Chciałbym kiedyś poznać jednego z tych szeryfów żeby się dowiedzieć co im siedzi w głowach i czym się kierują postępując w taki sposób.

martils

2019-06-23, 15:16
k***a ! - nie poznałem w pierwszej chwili - Poznań !!! Ten zjebus musiał być spod Leszna

Justynka99

2019-06-23, 15:49
No ja się coraz częściej przekonuję, że jazda na suwak w Polsce jest zwyczajnie bez sensu. Stoi się w korku dokładnie tyle samo czasu, bo Polak nie zachowa odpowiedniej odległości, tylko musi zaraz przy zderzaku auta poprzedzającego. W Polsce znaczna część kierowców włącza się na właściwy pas kilka kilometrów wcześniej, potem jeszcze kogoś wpuszcza i przez to wychodzi na to, że przejeżdża 5 samochodów z pasa kończącego się na 1 z normalnego. Poza tym w Europie Zachodniej zachowuje się odległość do auta poprzedzającego i suwak przeprowadza się nawet nie zwalniając, tylko na moment zwężenia redukując odległość między samochodami. W Polsce i tak trzeba jechać na zderzaku, więc trzeba się zatrzymać, żeby wpuścić kogoś z drugiej strony i automatycznie idea jazdy na suwak kompletnie traci sens.

black_fucker

2019-06-23, 16:03
Justynka, z calym szacunkiem do Twojego mlodego wieku ale tak wlasnie mysli ten idiota w skodzie, wiec jak pojezdzisz troszke wiecej to sie nauczysz niepisanych zasad na drodze

~Velture

2019-06-23, 18:06
Justynka99 napisał/a:

No ja się coraz częściej przekonuję, że jazda na suwak w Polsce jest zwyczajnie bez sensu. Stoi się w korku dokładnie tyle samo czasu, bo Polak nie zachowa odpowiedniej odległości, tylko musi zaraz przy zderzaku auta poprzedzającego. W Polsce znaczna część kierowców włącza się na właściwy pas kilka kilometrów wcześniej, potem jeszcze kogoś wpuszcza i przez to wychodzi na to, że przejeżdża 5 samochodów z pasa kończącego się na 1 z normalnego. Poza tym w Europie Zachodniej zachowuje się odległość do auta poprzedzającego i suwak przeprowadza się nawet nie zwalniając, tylko na moment zwężenia redukując odległość między samochodami. W Polsce i tak trzeba jechać na zderzaku, więc trzeba się zatrzymać, żeby wpuścić kogoś z drugiej strony i automatycznie idea jazdy na suwak kompletnie traci sens.



Ja pie**olę ale pie**olisz.
k***a jak wejdę na kompa to sie dopie**ole dokladniej bo na tel za duzo pisania. Sama sobie zaprzeczasz.

tarcer123

2019-06-23, 19:45
Velture napisał/a:

Ja pie**olę ale pie**olisz.
k***a jak wejdę na kompa to sie dopie**ole dokladniej bo na tel za duzo pisania. Sama sobie zaprzeczasz.



Daj jej spokój. To dziewczyna na dodatek młoda. Ona jest stworzona do miłości a nie kierowania autem... ;)

Alonso

2019-06-24, 09:26
Jestem Polakiem i nikt nie ma prawa mnie wyprzedzić. Maria Konopnicka tak napisała w Rocie.

Justynka99

2019-06-24, 13:16
Velture napisał/a:

Ja pie**olę ale pie**olisz.
k***a jak wejdę na kompa to sie dopie**ole dokladniej bo na tel za duzo pisania. Sama sobie zaprzeczasz.



Burza argumentów chyba przeszła bokiem :D

sereja3

2019-06-28, 08:11
Velture tak się chce dopie**olić, że do tej pory pisze swojego posta :D