18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Męskie homopląsy hindusów...

Halman • 2022-10-03, 11:42

dał z siebie za dużo i wypadł z rytmu...

turor

2022-10-03, 15:10
Miał być w transie i się udało :)

Szary_Jeleń

2022-10-03, 17:52
Ta muzyka jest gorsza od polskiego rapu, tego dzisiejszego.

grzybkam

2022-10-03, 18:26
co za szajs, to na sadistic?

EksporterZła

2022-10-03, 18:59
grzybkam napisał/a:

co za szajs, to na sadistic?



To co zwykle. Halman wrzuca co popadnie, ale nie ma co cisnąć za mocno, bo ten przynajmniej wrzuca dużo, a więc i perełka czasem wpadnie.

EDIT: jak patrzę dziś jedną na prawdę niezłą wstawkę wrzucił: https://www.sadistic.pl/t/564129 . Procentowo może więc szału nie ma, ale podaj mi tu użytkownika, który wrzuca "samo gęste"

Love_is_Love

2022-10-03, 20:10
Aż mi się przypomniał taki gejowy temat z 3 r*chającymi się hindusami w namiocie. Tak jakby na raz. Zabawne to w sumie było - ale już nie mogę tego znaleźć :D

TrolaTrola

2022-10-03, 20:43
k***a, k***a k***A! Chciałbym wiedziec, co kierowało twoim procesem myślowym, ze do głowy przyszła ci myśl "o, ale fajny film, idealnie pasuje do SADISTICA i do charakteru tego portalu".

Hindus sie wywraca na piach bo sie napił, hahahha, Halynka nie wyczymie, ale śmieszne i sadystyczne.

No k***a.

Weż przynajmniej filtruj w MINIMALNYM stopniu te rzygi, które tu masowo wrzucasz. 1 na 20 filmików jest ok i nawet śmieszny, 1 na 50 nadaje się, zęby go wrzucić na Sadola a nie tik toka. A i tak jestem dla ciebie wyrozumiały.

damian15snk

2022-10-03, 22:07
TrolaTrola napisał/a:

k***a, k***a k***A! Chciałbym wiedziec, co kierowało twoim procesem myślowym, ze do głowy przyszła ci myśl "o, ale fajny film, idealnie pasuje do SADISTICA i do charakteru tego portalu".
Hindus sie wywraca na piach bo sie napił, hahahha, Halynka nie wyczymie, ale śmieszne i sadystyczne.
No k***a.
Weż przynajmniej filtruj w MINIMALNYM stopniu te rzygi, które tu masowo wrzucasz. 1 na 20 filmików jest ok i nawet śmieszny, 1 na 50 nadaje się, zęby go wrzucić na Sadola a nie tik toka. A i tak jestem dla ciebie wyrozumiały.


On i tak tego nie skuma

baronturbina

2022-10-04, 09:45
Love_is_Love napisał/a:

Aż mi się przypomniał taki gejowy temat z 3 r*chającymi się hindusami w namiocie. Tak jakby na raz. Zabawne to w sumie było - ale już nie mogę tego znaleźć


Trochę niepokojące jest że uważasz iż obciagajacy sobie Hindusi są w sunie zabawni. Wejdź w zakładkę gay na xvideos. Napewno znajdziesz tam cos dla siebie.

Możesz zamiennie zwalić nad tym
https://www.sadistic.pl/t/467743

Love_is_Love

2022-10-04, 10:34
baronturbina napisał/a:

Trochę niepokojące jest że uważasz iż obciagajacy sobie Hindusi są w sunie zabawni. Wejdź w zakładkę gay na xvideos. Napewno znajdziesz tam cos dla siebie.
Możesz zamiennie zwalić nad tym



No to też śmieszne ale to nie to. Ale tamto było śmieszniejsze i nie chodziło o obciągających sobie hindusów... W filmie o którym mówię w namiocie (chyba) leżał hindus, na nim twarzą do niego drugi hindus, a na samej górze trzeci hindus który był w tym środkowym. Wszyscy nie mieli spodni i jak zobaczyli kamerę to się tak szeroko uśmiechnęli do obiektywu :mrgreen: że niby tylko leżą, a ten trzeci onieśmielony sytuacją tak dyskretnie wyciągnął pałę z dupy :lol:

baronturbina

2022-10-04, 10:53
Love_is_Love napisał/a:

No to też śmieszne ale to nie to. Ale tamto było śmieszniejsze i nie chodziło o obciągających sobie hindusów... W filmie o którym mówię w namiocie (chyba) leżał hindus, na nim twarzą do niego drugi hindus, a na samej górze trzeci hindus który był w tym środkowym. Wszyscy nie mieli spodni i jak zobaczyli kamerę to się tak szeroko uśmiechnęli do obiektywu że niby tylko leżą, a ten trzeci onieśmielony sytuacją tak dyskretnie wyciągnął pałę z dupy


Tu jest gówniane wyszukiwanie. Musisz żyć wspomnieniami bo nie znajdziesz .

Amon1969

2022-10-04, 13:03
To po szczepionce na bank.

zwierzak30

2022-10-04, 14:44
Tej nie kocham.
Tej nie lubię.
Tej nie pocałuuuję.

A hindusa omdlałego.
Tobie podaruje. :)

htr83

2022-10-04, 21:58
zaj***ło gównem aż tu poczułem

a nie, to tylko ja